Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:30
Willemeen
Arnhem
19:00
Winston
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Iduna
Drachten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Hannekes Boom
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Dominicanenklooster
Zwolle
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
Grenswerk
Venlo
21:00
V11
Rotterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
Ahoy
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
19:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
TivoliVredenburg
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:00
Willemeen
Arnhem
Doornroosje
Nijmegen
20:45
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Kampanje
Den Helder
Little Devil
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Bibelot
Dordrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
22:00
BIRD
Rotterdam
19:00
La Buvette
Rotterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Podium Victorie
Alkmaar
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Vera
Groningen
21:15
't Rozenknopje
Eindhoven
22:00
BIRD
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Burgerweeshuis
Deventer
13:30
013
Tilburg
Amsterdam ArenA
Amsterdam
19:45
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Club Smederij
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Baroeg
Rotterdam
ADO Den Haag Stadion
Den Haag
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Openluchttheater Cabrio
Soest
Boerderij
Zoetermeer
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Vorstin
Hilversum
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Vera
Groningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Buitenlust
Landhorst
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Grounds
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
P60
Amstelveen
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Grenswerk
Venlo
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
13:30
013
Tilburg
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
zondag 25 juni 2017
18:30
SOULS OF MISCHIEF (USA) + DJ SMOOTH CEE ENIGE NL SHOW
Willemeen, Arnhem
19:00
The Bennies (AUS) / The Decline (AUS) / Code Of Conduct
Winston, Amsterdam
19:00
Margo Price / Pert Near Sandstone / The Dawn Brothers
Paradiso, Amsterdam
19:30
Raymond van het Groenewoud
Melkweg, Amsterdam
19:30
Primitive Man
Iduna, Drachten
Little Steven and the Disciples of Soul
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Amy Macdonald
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Gharib
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Inbetween Colours
Hannekes Boom, Amsterdam
20:00
Paramore
013, Tilburg
20:00
Triptides
Dominicanenklooster, Zwolle
20:00
Popkoor Haarlem - Yummy Soul Food Reheated
Patronaat, Haarlem
20:30
Tom Sligting
De Flux, Zaandam
20:30
Koblenz
Grenswerk, Venlo
21:00
Vodun
V11, Rotterdam
maandag 26 juni 2017
19:00
Salem's Pot
Little Devil, Tilburg
Xavier Rudd
TivoliVredenburg, Utrecht
Blink 182
Ahoy, Rotterdam
Toots & The Maytals
Paradiso, Amsterdam
John Fogerty
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Barbagallo
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Warlocks
Vera, Groningen
dinsdag 27 juni 2017
19:00
Het Zesde Metaal / Spinvis
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:30
Elza Soares
Theater Rotterdam, Rotterdam
The Avalanches
Paradiso, Amsterdam
20:00
Xavier Rudd
De Oosterpoort, Groningen
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Mastodon
TivoliVredenburg, Utrecht
Highly Suspect
Effenaar, Eindhoven
20:00
FULL OF HELL (USA) + TEETHGRINDER + SUFFERING QUOTA EXCLUSIVE NL SHOW
Willemeen, Arnhem
Gogol Bordello
Doornroosje, Nijmegen
20:45
Margo Price
Doornroosje, Nijmegen
woensdag 28 juni 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kampanje, Den Helder
Cryptopsy
Little Devil, Tilburg
John Fogerty
Ziggo Dome, Amsterdam
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
De Oosterpoort, Groningen
Bootsy Collins
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
John Davis / The Cicadas
Patronaat, Haarlem
20:30
Christopher Cross
Boerderij, Zoetermeer
Terror
Bibelot, Dordrecht
21:00
Bob Wayne
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Dead Bronco
't Rozenknopje, Eindhoven
22:00
Birdsessions
BIRD, Rotterdam
donderdag 29 juni 2017
19:00
Gale Bertrand
La Buvette, Rotterdam
19:30
Rock Central Showcase
Baroeg, Rotterdam
20:00
Gruppo Di Pawlowski
Patronaat, Haarlem
20:00
Moonshine Wagon
Blue Collar Hotel, Eindhoven
The Skatalites
Melkweg, Amsterdam
20:00
Shirma Rouse
Paard, Den Haag
Anthrax
Podium Victorie, Alkmaar
Typhoon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
3times7 / Eric Vloeimans / Jorrit Westerhof / Martin Fondse / Morris K
Rotown, Rotterdam
20:00
WHITE CHRIST (USA) + SUPPORT
Willemeen, Arnhem
Mario
Paradiso, Amsterdam
20:00
Popkoor The Cabinet
Vorstin, Hilversum
20:00
The Overslept
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Cryptopsy
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Red Fang
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Nouveau Vélo
Vera, Groningen
21:15
Aidan's Troubadour Sessions
't Rozenknopje, Eindhoven
22:00
A Tribute to Bruno Mars!
BIRD, Rotterdam
vrijdag 30 juni 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kampanje, Den Helder
Douwe Bob
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
JW Roy & The Royal Family
Burgerweeshuis, Deventer
13:30
Woo Hah!
013, Tilburg
Comedy @ de ArenA
Amsterdam ArenA, Amsterdam
19:45
Milow
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Woo Hah!
Club Smederij, Tilburg
20:00
Old Crow Medicine Show
Paradiso, Amsterdam
20:00
The BellRays
dB's, Utrecht
20:00
Oceans Ate Alaska
Baroeg, Rotterdam
100% NL Speelt Live
ADO Den Haag Stadion, Den Haag
20:00
Deadheads
Little Devil, Tilburg
20:00
Yellow Pearl
Gigant, Apeldoorn
20:00
Mike Will Made It
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Jazz Orchestra Concertgebouw
Openluchttheater Cabrio, Soest
The Sweet
Boerderij, Zoetermeer
Typhoon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Horns Inda House
Vorstin, Hilversum
Rogier Pelgrim
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Black Oak
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Rats On Rafts/De Kift
Altstadt, Eindhoven
21:00
Romperayo
Paradiso, Amsterdam
21:00
Shirma Rouse
Corneel, Lelystad
21:00
John Davis
Vera, Groningen
21:00
Saint Charlie + Saint Charlie
Luxor Live, Arnhem
Dave Hause
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Raymond van het Groenewoud
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Hillbilly Casino
Buitenlust, Landhorst
21:00
Dikke Vrienden Feest: The Guilty Pleasure Coverband
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Music Matters presents… Djuwney & Imodies
Grounds, Rotterdam
22:00
Matthew Logan Vasquez
Paradiso, Amsterdam
23:00
ECLYPSE / Ibbenz / Le Lion
P60, Amstelveen
23:00
Chris Kooloos / Thijs Schuitman
Merleyn, Nijmegen
23:00
B-Front / Genetic / The Fanatic Closing / Unrestrained
Grenswerk, Venlo
zaterdag 01 juli 2017
Spinvis
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Zitakula
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
13:30
Woo Hah!
013, Tilburg
14:00
Hardcore Woensdag Festival
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Benjamin Fro / Jermain Bridgewater
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam