Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Concertgemaal
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
C.C. De Kimpel
Bilzen
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:30
Harbour Jazzclub
Winschoten
21:30
Nederland Drie
Wateringen
20:30
Simplon
Groningen
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
De Meester
Almere
Fuse
Brussel
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
16:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Omval
Diemen
20:30
De Peppel
Zeist
21:00
Manifesto
Hoorn
Rotown
Rotterdam
20:00
Vera
Groningen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
V11
Rotterdam
Merleyn
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
20:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
22:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Spant!
Bussum
20:30
De hoogte
Winsum
Meervaart
Amsterdam
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
IJsselhallen
Zwolle
IJsselhallen
Zwolle
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Molen De Ster
Utrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Zaantheater
Zaandam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
dB's
Utrecht
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
21:00
StudioGonz
Gouda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Trix
Antwerpen
21:00
Corneel
Lelystad
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Artishock
Soest
20:30
NiXenMeer
Enschede
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
16:00
Concerto
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
13:00
Splendor
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
21:00
'T Uilekot
Herzele
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Zuiderstrandtheater
Den Haag
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Paard
Den Haag
vrijdag 24 februari 2017
20:00
Wende Snijders
Schouwburg Ogterop, Meppel
Weval
TivoliVredenburg, Utrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Yuri Honing
Cpunt Theater, Hoofddorp
zaterdag 25 februari 2017
3JS - U2, The Joshua Tree
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Airbag (NO)
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Andrea Vasi / Ellen Valkenburg / James Oesi
Concertgemaal, Amsterdam
Apocalyptica
TivoliVredenburg, Utrecht
Band of Friends
Boerderij, Zoetermeer
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. De Kimpel, Bilzen
20:00
Beatbusters
Melkweg, Amsterdam
21:30
Boneheadz
De Fles, Spijkenisse
20:30
Bruut!
Harbour Jazzclub, Winschoten
21:30
Bunch of Bastards / Dead Wizards
Nederland Drie, Wateringen
20:30
Cazz Major
Simplon, Groningen
22:00
Charles Adrian Band & Tommy M on Sax
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Classic Albums: Nirvana Unplugged
De Meester, Almere
Clone Records
Fuse, Brussel
21:30
Club Mozaïek Live: Gerson Main / Sarah-Jane
Podium Mozaiek, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Daniel Lohues - Moi
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
16:00
Daniel Meade / Lloyd Reid
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Omval, Diemen
20:30
Def Americans
De Peppel, Zeist
21:00
Diggy Dex
Manifesto, Hoorn
Dool
Rotown, Rotterdam
20:00
Drive Like Maria
Vera, Groningen
20:00
Dry Riverbed Trio / Jack Bottleneck / Reverse Cowgirls
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Evan Dain & band
De Woeste Wieven , Diepenheim
FEWS
V11, Rotterdam
Fleddy Melculy
Merleyn, Nijmegen
20:00
Frank Boeijen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Veste, Delft
20:00
Guy Verlinde & The Houserockers
De Zwerver, Oostende
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Het Zesde Metaal
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Het Zesde Metaal
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
20:00
Iguana Death Cult
Area 51 Skatepark, Eindhoven
20:30
Israel Nash
TivoliVredenburg, Utrecht
Izaline Calister
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
JazzLab Session: Tribute to Stevie Wonder
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
De Meerpaal, Dronten
22:00
Jools Holland met Louise Marshall en Ruby Turner
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Spant!, Bussum
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
De hoogte, Winsum
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Meervaart, Amsterdam
21:00
Justin Kauflin Trio
LantarenVenster, Rotterdam
K3
IJsselhallen, Zwolle
K3
IJsselhallen, Zwolle
20:30
Kalio Gayo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Kapok
Molen De Ster, Utrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Ogterop, Meppel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Zaantheater, Zaandam
Khalid
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
King Champion Sounds
Paradiso, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
LOS - VAST
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Lou Patty+ Of Stone and Fire + Relffoxes + Graansilo
Willemeen, Arnhem
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Hofpoort, Coevorden
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Matroesjka - Brainwash
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Mob Rules; 50 jaar Tjalling
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Monsters of Rock- Metallica, Rammstein & AC/DC tributes
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Natalia
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
O'G3NE
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Kampanje, Den Helder
Orgaanklap
dB's, Utrecht
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
CulturA & Zo, Nootdorp
21:00
Plutonium
StudioGonz, Gouda
20:30
Raquel Tavares
De Oosterpoort, Groningen
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
René van Meurs - Even goede vrienden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rival Sons
Trix, Antwerpen
21:00
Robby Valentine - Tribute to Queen
Corneel, Lelystad
19:30
Ronnie Flex
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Zaantheater, Zaandam
20:30
Sango
Paradiso, Amsterdam
21:00
Seratones
Metropool, Hengelo
20:00
SFB
Paard, Den Haag
22:00
Shaggy Dogs
Artishock, Soest
20:30
Shawn James
NiXenMeer, Enschede
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
16:00
Snowapple
Concerto, Amsterdam
SOHN
Melkweg, Amsterdam
13:00
Sound Stories
Splendor, Amsterdam
Spinvis
Stadstheater Arnhem, Arnhem
21:00
String Carpet
'T Uilekot, Herzele
Taking Back Sunday
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Tangarine
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ten Fé
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
TenTemPiés
Gebr. De Nobel, Leiden
The Analogues - Sgt. Pepper
Zuiderstrandtheater, Den Haag
21:00
The Ataris + Slimboy + Long Way Down
Het Bolwerk, Sneek
20:30
The High Weeds
Paard, Den Haag