Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agnietenhof
Tiel
Paradox
Tilburg
013
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Grenswerk
Venlo
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
CineCity
Vlissingen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
Zaantheater
Zaandam
De Peppel
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
De Meester
Almere
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
P60
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:30
Concerto
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Brigant
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Jonosh
Asten
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Asgard
Beverwijk
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
Pier 15
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
19:00
Sint Jansbrug
Delft
Paard
Den Haag
20:00
Korzo
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
23:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
O.J.C. De Roos
Deurne
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Bibelot
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
22:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Vera
Groningen
Patronaat
Haarlem
North End
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
De Trukendoos
Harelbeke
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
Theater Het Raam
Hillegom
20:00
Duycker
Hoofddorp
vrijdag 17 februari 2017
Lavinia Meijer
Agnietenhof, Tiel
Bruut!
Paradox, Tilburg
Falco Benz
013, Tilburg
20:15
Isabelle Beernaert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
verborgenBende
De Helling, Utrecht
Boris
TivoliVredenburg, Utrecht
Doomstad: Dool / Obese / Steak Number Eight
EKKO, Utrecht
20:00
Def P. & The Beatbusters
dB's, Utrecht
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Werftheater, Utrecht
Daniel Lohues - Moi
van Beresteyn, Veendam
20:30
Vezpa - Een muzikale reis door de jaren 50 en 60
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Delain
Grenswerk, Venlo
21:00
Tokoloko Met O.a. Certain Animals, Bone-Yard + Deathroll E.a.
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
The Dutch Eagles
CineCity, Vlissingen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Yuri Honing
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Carnivore Diprosopus / Embryonic Devourment / Malignancy / Nader Sadek
De Flux, Zaandam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Zaantheater, Zaandam
Toontje Lager
De Peppel, Zeist
Enge Buren - Ruk!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
The Bootleg Beatles
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
The Fortunate Sons - CCR Tribute
Hedon, Zwolle
21:00
BAMBAMBIDDYBONGBONG
Hedon, Zwolle
zaterdag 18 februari 2017
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
De Partizanen - Welkom in Partizanië
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
George Baker / Reservoir Dogs Band
De Meester, Almere
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
André Manuel - De Onzen
Flint, Amersfoort
20:00
Sinister - CD Release Party
P60, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:30
Amarizsi
Concerto, Amsterdam
De Staat
AFAS Live, Amsterdam
Avenged Sevenfold
Ziggo Dome, Amsterdam
Cass McCombs
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Plants And Animals
Sugar Factory, Amsterdam
Nick Waterhouse
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
By Brute Force / Meadows / PartyCanon
Brigant, Arnhem
20:00
Almanac / Gloryful / Lichtgestalt
Willemeen, Arnhem
The Toy Dolls
Luxor Live, Arnhem
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
De Nieuwe Kolk, Assen
Orgaanklap
Jonosh, Asten
20:00
Delius/Kaufmann/Manderscheid/Blume
PlusEtage, Baarle-Nassau
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Wende Snijders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Room for Elephants
Asgard, Beverwijk
15:00
All the King's Daughters
Tuinhuis van Charlotte, Breda
20:00
Memphis Maniacs
Mezz, Breda
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda
Iguana Death Cult
Pier 15, Breda
20:00
traumahelikopter in Mezz Breda
Mezz, Breda
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Trash & Pagan Metal: Nornagesta & KFFR
De Bakkerij, Castricum
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Fransche School Culemborg, Culemborg
19:00
Bariista
Sint Jansbrug, Delft
Ferocious Dog
Paard, Den Haag
20:00
HEXA
Korzo, Den Haag
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Alcuna Wilds / Convoy
Paard, Den Haag
23:00
De Kraaien
De Zwarte Ruiter, Den Haag
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
the obsCURE
O.J.C. De Roos, Deurne
Chris Silos - Pierewaaien
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Toontje Lager
Bibelot, Dordrecht
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Identikit
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Jeroen van der Boom
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tangarine, From Tucson with songs
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Meerpaal, Dronten
20:15
Brad Mehldau Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Jonna Fraser
Effenaar, Eindhoven
21:00
The Mystery Lights
Stroomhuis, Eindhoven
22:00
La Corneille
Altstadt, Eindhoven
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Yuri Honing
Goudse Schouwburg, Gouda
Lookapony
Vera, Groningen
Bløf
Patronaat, Haarlem
Matt Winson
North End, Haarlem
Pater Moeskroen - Fiesta!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
William Boeva - Reset
De Trukendoos, Harelbeke
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater 't Speelhuis, Helmond
22:00
LIVE: Adversor(IT)+Remain Untamed, presented by HEADBANGERS
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Tragically Hip
Metropool, Hengelo
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Het Raam, Hillegom
20:00
DJ Daan / EZG / Steen
Duycker, Hoofddorp