Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Peppel
Zeist
20:45
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Helling
Utrecht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Flux
Zaandam
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
De Amer
Amen
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
CineCity
Vlissingen
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. Het LOO
Tessenderlo
C.C. De Lijsterbes
Kraainem
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
Atak
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
Tolhuistuin
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Raam
Hillegom
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kimme
Zuidlaren
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Onderdak
Sassenheim
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
19:00
Sint Jansbrug
Delft
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Rotown
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Pier 15
Breda
Patronaat
Haarlem
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
21:00
O.J.C. De Roos
Deurne
North End
Haarlem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Monts
Noordbroek
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
Luxor Live
Arnhem
20:00
Lux
Nijmegen
vrijdag 17 februari 2017
Toontje Lager
De Peppel, Zeist
20:45
Tangarine
De Molenberg, Delfzijl
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
verborgenBende
De Helling, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Carnivore Diprosopus / Embryonic Devourment / Malignancy / Nader Sadek
De Flux, Zaandam
Magnapop
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Daniel Meade
De Amer, Amen
20:00
Def P. & The Beatbusters
dB's, Utrecht
20:15
Op Sterk Water - het Wonderbaarlijke improvisatieavontuur
Cultura, Ede
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
The Dutch Eagles
CineCity, Vlissingen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Het LOO, Tessenderlo
William Boeva - Reset
C.C. De Lijsterbes, Kraainem
20:30
Imperial State Electric
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
The Bootleg Beatles
Boerderij, Zoetermeer
Iguana Death Cult
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Jaskelis / WatWatIs
BIRD, Rotterdam
Helstar
Baroeg, Rotterdam
Fleddy Melculy
Atak, Enschede
20:00
Two Door Cinema Club
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
The Meteors
Altstadt, Eindhoven
Pater Moeskroen - Fiesta!
Agora Theater Druten, Druten
Lavinia Meijer
Agnietenhof, Tiel
The Chainsmokers
AFAS Live, Amsterdam
Falco Benz
013, Tilburg
zaterdag 18 februari 2017
Avenged Sevenfold
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Almanac / Gloryful / Lichtgestalt
Willemeen, Arnhem
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Werftheater, Utrecht
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lookapony
Vera, Groningen
21:00
Tonstartssbandht
V11, Rotterdam
15:00
All the King's Daughters
Tuinhuis van Charlotte, Breda
Nick Waterhouse
Tolhuistuin, Amsterdam
19:45
Martyn Joseph
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Nadia Reid
TivoliVredenburg, Utrecht
Gare Du Nord
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
DICE
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater PePijn, Den Haag
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Het Raam, Hillegom
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Harderwijk, Harderwijk
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pater Moeskroen - Fiesta!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Tigre Blanco
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniel Lohues - Moi
Theater de Kimme, Zuidlaren
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Karsu
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater 't Speelhuis, Helmond
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater 't Onderdak, Sassenheim
De Partizanen - Welkom in Partizanië
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Plants And Animals
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
The Mystery Lights
Stroomhuis, Eindhoven
19:00
Bariista
Sint Jansbrug, Delft
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
LOS - VAST
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jeroen van der Boom
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tangarine, From Tucson with songs
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Chris Silos - Pierewaaien
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Frank Boeijen
Scheldetheater, Terneuzen
The Dears
Rotown, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Rumours + Schaduwland + Walden + Luca Madu
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Delius/Kaufmann/Manderscheid/Blume
PlusEtage, Baarle-Nassau
Iguana Death Cult
Pier 15, Breda
Bløf
Patronaat, Haarlem
Ferocious Dog
Paard, Den Haag
20:30
Alcuna Wilds / Convoy
Paard, Den Haag
20:00
Sinister - CD Release Party
P60, Amstelveen
Paul de Munnik
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Ruk!
Ons Mierloos Theater, Mierlo
21:00
the obsCURE
O.J.C. De Roos, Deurne
Matt Winson
North End, Haarlem
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Ronnie Flex & Deuxperience
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Identikit
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Brad Mehldau Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
LIVE: Adversor(IT)+Remain Untamed, presented by HEADBANGERS
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Mr. Knowhow
Monts, Noordbroek
20:00
Memphis Maniacs
Mezz, Breda
20:00
traumahelikopter in Mezz Breda
Mezz, Breda
20:00
The Tragically Hip
Metropool, Hengelo
22:00
Dool / Ggu:ll
Merleyn, Nijmegen
The Toy Dolls
Luxor Live, Arnhem
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Lux, Nijmegen