Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
20:00
dB's
Utrecht
P3
Purmerend
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Cultura
Ede
Willemeen
Arnhem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Hoftheater
Raalte
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Victorie
Alkmaar
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Swaf
Hoorn
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
So What!
Gouda
21:00
Muziekcafé Lohengrin
's-Hertogenbosch
21:30
BIRD
Rotterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
BIRD
Rotterdam
23:00
Mezz
Breda
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
Cultura
Ede
Agnietenhof
Tiel
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Pul
Uden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Stenge
Heinkenszand
Victorie
Alkmaar
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Hof in Salland
Raalte
Meervaart
Amsterdam
C.C. 't Vondel
Halle
Theater Ludens
Voorburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Parkgebouw
Rijssen
vrijdag 20 januari 2017
Natalia
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater De Kolk, Assen
20:00
Wim Helsen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
ONCE EERT 'TEN' - A PEARL JAM TRIBUTE
De Flux, Zaandam
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Agnietenhof, Tiel
The Pineapple Thief
Patronaat, Haarlem
20:00
Aimée de Jongh / Lavinia Meijer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The Mastersons
Paard, Den Haag
20:00
Lee Fields & The Expressions
Paradiso, Amsterdam
20:00
NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Orpheus, Apeldoorn
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Fleddy Melculy
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Bounty Island / Goodnight Moonlight / Track Club Party
Winston, Amsterdam
20:00
Metal Tribute Night: Metallica + Volbeat + support: Present Danger
Mezz, Breda
20:00
K's Choice
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
20:00
Boppin' the Rock presents The Spunyboys
dB's, Utrecht
The Ultimate Led Zeppelin Experience - Physical Graffiti
P3, Purmerend
20:00
FABELHAFT
BREStheater, Brielle
20:00
Ahmet Aslan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Martin Turner's Wishbone Ash
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Hans Dulfer
P60, Amstelveen
20:00
Marieke Eelman + band
Cultura, Ede
Batushka / Arkona / Support
Willemeen, Arnhem
20:00
Albumpresentatie Captain Disco
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
James Watts
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Promised Land Sound
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Pater Moeskroen - Fiesta!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
The Bunga Bunga Experience
OT301, Amsterdam
20:00
Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Hoftheater, Raalte
Navarone
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Noord Nederlands Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Mini & Maxi
Theater De Veste, Delft
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Gallowstreet Brass Band
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Carrousel, Ommen
The Dirty Daddies
Victorie, Alkmaar
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
20:30
De Deeldeliers - Deeldelarie
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Dorona Alberti - Käsebrot
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
LOS - VAST
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Boodschap, Rijen
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Mathilde Santing
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Vezpa - Een muzikale reis door de jaren 50 en 60
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Ratpatrol / TV Smith / UK Subs
Simplon, Groningen
20:30
Oldenosborn - #Life
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Enge Buren - Ruk!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
St. Tropez
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Pivo - Taalisman Releaseparty
Hedon, Zwolle
20:30
Jim Black
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Defeated Decade / Deposit / Run Like Hell
De Bosuil, Weert
20:30
Percossa
De Oosterpoort, Groningen
20:30
JJ Sharp band
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
21:00
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Tina Turner Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Henk & Melle
Swaf, Hoorn
21:00
de Sp aties / The Sensational Second Cousins / Combo Koedijk
V11, Rotterdam
21:00
Jack Bottleneck + Dishking
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Sideways Into Balance Albumrelease
So What!, Gouda
21:00
Razorblade Messiah / Suicide Attack
Muziekcafé Lohengrin, 's-Hertogenbosch
21:30
Yussef Kamaal w/ LeftO
BIRD, Rotterdam
22:00
LIVE: The Super Soakers + Mexican Surf
Muziekcafé Helmond, Helmond
23:00
LeFtO
BIRD, Rotterdam
23:00
Boeisco
Mezz, Breda
23:30
Balkan Beats
Neushoorn, Leeuwarden
zaterdag 21 januari 2017
Pieter Derks - Spot
Cultura, Ede
Jeroen van der Boom
Agnietenhof, Tiel
Cabarestafette
De Nieuwe Kolk, Assen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
The Pineapple Thief
De Pul, Uden
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Stenge, Heinkenszand
LEMMY LIVES - A Motörhead Memorial
Victorie, Alkmaar
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
André Manuel - De Onzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Hof in Salland, Raalte
Minou Bosua - Minoux
Meervaart, Amsterdam
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. 't Vondel, Halle
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Ludens, Voorburg
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Postkantoor, Bovenkarspel
The Dutch Eagles
Parkgebouw, Rijssen