Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Iduna
Drachten
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Het Bos
Antwerpen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Fluor
Amersfoort
22:00
Fluor
Amersfoort
20:30
EKKO
Utrecht
ECI Cultuurfabriek
Roermond
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
21:00
De Tor
Enschede
20:30
De Speeldoos
Vught
De Pul
Uden
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Muze
Noordwijk
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
19:45
De Helling
Utrecht
23:30
De Helling
Utrecht
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
De Boodschap
Rijen
20:00
De Avenue
Breda
20:00
dB's
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
21:00
013
Tilburg
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
19:00
Willemeen
Arnhem
15:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
V11
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
14:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
The Move
Arnhem
22:00
The Lane
Oostburg
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
TAPE bar
Arnhem
21:00
t Uivernest
Hank
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Spirit of 66
Verviers
20:00
Spant!
Bussum
20:30
Simplon
Groningen
23:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
20:00
Red Shoe Sessions
Nijmegen
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
vrijdag 02 december 2016
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pat Travers
Iduna, Drachten
20:30
Steve Smyth in Het Zonnehuis
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
Dans Dans
Het Bos, Antwerpen
21:00
Joint String Friends
Het Bolwerk, Sneek
Status Quo
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Bokoesam
Hedon, Zwolle
Eefje De Visser
Hedon, Zwolle
20:00
Söndörgõ
Grounds, Rotterdam
20:00
This Is Jackson
Grenswerk, Venlo
20:30
The Cool Quest
Gigant, Apeldoorn
20:00
Wallace Vanborn
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Fris
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
DeWolff
Fluor, Amersfoort
22:00
Mala Vita
Fluor, Amersfoort
20:30
Marissa Nadler
EKKO, Utrecht
Amsterdam Klezmer Band
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Enge Buren - Ruk!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Pophelden.nl
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
19:45
Jóhann Jóhannsson
Doornroosje, Nijmegen
Monomyth
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Bart Wirtz
De Tor, Enschede
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Speeldoos, Vught
The Dirty Daddies
De Pul, Uden
20:00
The Kik
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Sabrina Starke
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Muze, Noordwijk
René van Meurs - Even goede vrienden
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Meerpaal, Dronten
Brace
De Meenthe, Steenwijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Maaspoort, Venlo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Kattendans, Bergeijk
19:45
Ggu:ll / Kjeld / Terzij De Horde
De Helling, Utrecht
23:30
Therapy Sessions NL
De Helling, Utrecht
Birth of Joy / The Sore Losers
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Steam Exprezz
De Bosuil, Weert
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Boodschap, Rijen
20:00
John Joseph Brill / Kawala
De Avenue, Breda
20:00
The Upsessions
dB's, Utrecht
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Minou Bosua - Minoux
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Lords of Black
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Thirdstory
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Alex Vargas
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Agnietenhof, Tiel
Tom Odell
013, Tilburg
21:00
Eek-A-Mouse
013, Tilburg
zaterdag 03 december 2016
Vreemde Kostgangers
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G (winter editie)
Ziggo Dome, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Zaantheater, Zaandam
19:00
Take Down the Sun / Irritation / Slacktide
Willemeen, Arnhem
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
20:00
The Cool Quest
Vorstin, Hilversum
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Revere
V11, Rotterdam
De Dijk
TivoliVredenburg, Utrecht
RY X
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
Kiss All Hipsters
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
14:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Sneek, Sneek
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Veste, Delft
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Stoep, Spijkenisse
Maaike Ouboter
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - Good News Show
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
The Dutch Concert Big Band
Theater Dakota, Den Haag
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Basilisk / Herpes uit Salou / Pander
The Move, Arnhem
22:00
Simon McBride
The Lane, Oostburg
20:15
Mini & Maxi
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Dakota
TAPE bar, Arnhem
21:00
WC Experience
t Uivernest, Hank
Apneu / Breaking Leaves / The Super Soakers
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Mystic Braves
Stroomhuis, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Amsterdam Klezmer Band
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Band of Friends
Spirit of 66, Verviers
20:00
Philippe Geubels
Spant!, Bussum
20:30
Ivan & The Parazol
Simplon, Groningen
23:00
Machtig - Critical Music Edition
Simplon, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
The Kik
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Hans Dorrestijn, Het einde is zoek
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Patrick Laureij, Dekking Hoog
Schouwburg de Lawei, Drachten
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Emilio Guzman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Gangstagrass
Schaaf City Theater, Leeuwarden
20:00
Leonore / Postcards From Mars
Red Shoe Sessions, Nijmegen
20:30
RUMOR 84
RASA, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Posttheater, Arnhem