Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Iduna
Drachten
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
19:30
Mezz
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater Sneek
Sneek
De Molenberg
Delfzijl
Agnietenhof
Tiel
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
21:00
Musicon
Den Haag
20:00
Grounds
Rotterdam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
P60
Amstelveen
20:00
Patronaat
Haarlem
Trix
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Gigant
Apeldoorn
De Pul
Uden
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
23:30
De Helling
Utrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
Theater De Veste
Delft
013
Tilburg
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Markant Uden
Uden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Speeldoos
Vught
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:00
De Reggehof
Goor
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Chassé Theater
Breda
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Muziekodroom
Hasselt
Orpheus
Apeldoorn
15:30
Vorstin
Hilversum
Spirit of 66
Verviers
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
The Move
Arnhem
20:30
EKKO
Utrecht
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
P60
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
TAPE bar
Arnhem
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Duycker
Hoofddorp
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
Grenswerk
Venlo
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
14:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
Molen De Ster
Utrecht
J.C. De Klinker
Aarschot
16:00
Flint
Amersfoort
23:00
Paard
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
Ziggo Dome
Amsterdam
vrijdag 02 december 2016
Pat Travers
Iduna, Drachten
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
ATLAS Theater, Emmen
Paul de Munnik
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
19:30
Pene Corrida
Mezz, Breda
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Philippe Geubels
Spant!, Bussum
20:00
Pophelden.nl
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Sneek, Sneek
René van Meurs - Even goede vrienden
De Molenberg, Delfzijl
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Agnietenhof, Tiel
21:00
Rogier Telderman
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sabrina Starke
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:30
Sevn Alias
Nieuwe Nor, Heerlen
19:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Melkweg, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
C.C Warenar, Wassenaar
21:00
Skip & Die
Metropool, Hengelo
21:00
Smutfish - Smetvis Tour
Kantine Walhalla, Rotterdam
21:00
Sodomizer
Musicon, Den Haag
20:00
Söndörgõ
Grounds, Rotterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Status Quo
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Steam Exprezz
De Bosuil, Weert
20:30
Steve Smyth in Het Zonnehuis
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
Symfo Classics
P60, Amstelveen
20:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
The Amity Affliction
Trix, Antwerpen
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
The Cool Quest
Gigant, Apeldoorn
The Dirty Daddies
De Pul, Uden
20:30
The Graveltones
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Kik
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Upsessions
dB's, Utrecht
23:30
Therapy Sessions NL
De Helling, Utrecht
21:00
Thirdstory
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
This Is Jackson
Grenswerk, Venlo
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Veste, Delft
Tom Odell
013, Tilburg
Ton Kas - JABROER
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Union J
Markant Uden, Uden
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Speeldoos, Vught
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Vreemde Kostgangers
Theater de Kampanje, Den Helder
23:00
Vunzige Deuntjes - Schud Je Bil Editie
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Wallace Vanborn
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Welkom bij de Fresku Show
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Wildebeast
Little Devil, Tilburg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
zaterdag 03 december 2016
20:00
Akwasi - Tony Chocoloney Fairjaardag
Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
De Reggehof, Goor
Amsterdam Klezmer Band
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Chassé Theater, Breda
19:30
Apneu / Breaking Leaves / The Super Soakers
Sugar Factory, Amsterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Ash
Muziekodroom, Hasselt
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Orpheus, Apeldoorn
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
Band of Friends
Spirit of 66, Verviers
23:00
Banganagangbangers / Dominic Broocks / Feed Me / Ganz
Patronaat, Haarlem
20:00
Basilisk / Herpes uit Salou / Pander
The Move, Arnhem
20:30
Bauer
EKKO, Utrecht
Bettie Serveert
Hedon, Zwolle
21:00
Bewilder
Hedon, Zwolle
20:00
Birth of Joy / The Sore Losers
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Boombap The Amsterdam Sessions
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bunker Underground IV
Oefenbunker, Landgraaf
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
22:00
Cee Cee James & Rob 'Slide Boy' Andrews
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Cesair / La Horde / Rastaban
P60, Amstelveen
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Dakota
TAPE bar, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
De Clip Club
Duycker, Hoofddorp
De Dijk
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
De Edwin Evers Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
De Muziekkaravaan van Noord-Afrika
Paradiso, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Figi Theater, Zeist
DeWolff
Grenswerk, Venlo
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Dorona Alberti - Käsebrot
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
23:00
Dr. Peacock
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Ebbot Lundberg & The Indigo Children
Merleyn, Nijmegen
Eefje De Visser
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Emilio Guzman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
14:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Posttheater, Arnhem
20:30
Fabian Franciscus / Kasper van der Laan / Kees van Amstel
De Flux, Zaandam
20:30
Figgie and support
Molen De Ster, Utrecht
Fleddy Melculy
J.C. De Klinker, Aarschot
16:00
Flirting with the Blues
Flint, Amersfoort
23:00
Freddy Moreira
Paard, Den Haag
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Sneek, Sneek
20:00
Gangstagrass
Schaaf City Theater, Leeuwarden
20:00
Go March / Pomrad / Raveyards
De Casino, Sint-Niklaas
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G (winter editie)
Ziggo Dome, Amsterdam