Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradox
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Kaffee Lambiek
Tilburg
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Janskerk
Utrecht
20:00
RASA
Utrecht
Stathe
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Het Trefpunt
Warmond
20:30
De Bosuil
Weert
20:15
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
De Flux
Zaandam
21:00
De Peppel
Zeist
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
19:45
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Victorie
Alkmaar
14:00
De Amer
Amen
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Oostblok
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
15:00
Luxor Live
Arnhem
16:00
Luxor Live
Arnhem
17:00
Taverne
Bergen
16:30
Mezz
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
15:00
Brikke Oave
Brunssum
20:00
Paleis 12
Brussel
13:00
Paard
Den Haag
16:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Musicon
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater RhederArt
Dieren
15:00
Altstadt
Eindhoven
21:30
Vera
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
15:00
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
15:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Lux
Nijmegen
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Baroeg
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
WORM
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
15:00
Het Bolwerk
Sneek
14:30
013
Tilburg
16:00
dB's
Utrecht
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
De Speeldoos
Vught
16:00
De Bosuil
Weert
15:00
De Weverij
Zierikzee
14:30
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Boerderij
Zoetermeer
12:00
Cultuurschip Thor
Zwolle
15:00
Cultuurschip Thor
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Dynamo
Eindhoven
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
19:30
Little Devil
Tilburg
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
ACU
Utrecht
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 22 oktober 2016
20:00
STUFF.
Paradox, Tilburg
Kaiser Chiefs
013, Tilburg
20:00
Tsar Bompa + Zoo Children
Little Devil, Tilburg
21:00
Slapback Johnny
Kaffee Lambiek, Tilburg
20:00
Peter Pan Speedrock afscheidstournee - DRU Cultuurfabriek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
16:00
Ramblin' Roots
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Janskerk, Utrecht
20:00
Ud Festival dag 2 - Nizar Rohana Trio, Yayha Salem, Karim Baggili
RASA, Utrecht
View for a Day
Stathe, Utrecht
20:15
Ed Struijlaart
De Helling, Utrecht
20:30
De Kift / Rats on Rafts
EKKO, Utrecht
20:30
La Blusa
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Nieuwe Vangst: The Elementary Penguins
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Debby Petter - Bed & Breakfast
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Weert Hard: Fubar / Hometown Crew / Northern Lights / Offerblok / Rips
De Bosuil, Weert
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
NUHR
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Alarion / Ancient Bards
De Flux, Zaandam
21:00
Jan Akkerman
De Peppel, Zeist
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Fairport Convention
Boerderij, Zoetermeer
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
19:45
Danny Vera
Hedon, Zwolle
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
King of the World
Hedon, Zwolle
zondag 23 oktober 2016
Matt Andersen & The Bona Fide (Can)
Victorie, Alkmaar
14:00
Sheesham & Lotus & ‘Son
De Amer, Amen
15:00
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Dandelion
Concerto, Amsterdam
Kaiser Chiefs
Paradiso, Amsterdam
20:00
STUFF.
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Azure Hiptronics
Oostblok, Amsterdam
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Laurie Anderson / Philip Glass
Melkweg, Amsterdam
The T.S. Eliot Appreciation Society
Gigant, Apeldoorn
15:00
Bert Joris / Guus Tangelder
Luxor Live, Arnhem
16:00
Kroese presents: Lance Canales
Luxor Live, Arnhem
17:00
Tex-a-Go
Taverne, Bergen
16:30
Luca Madu
Mezz, Breda
20:00
The Album Leaf
Cactus Muziekcentrum, Brugge
15:00
Martin Hurkens
Brikke Oave, Brunssum
20:00
Jean Michel Jarre
Paleis 12, Brussel
13:00
Koen Herfst
Paard, Den Haag
16:30
Gerard Alderliefste
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Eleanor Gray + Sailing To Suez
Musicon, Den Haag
Bombino
Paard, Den Haag
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater RhederArt, Dieren
15:00
Hickoids + Grandpa Death Experience + The Pretty Faces
Altstadt, Eindhoven
21:30
Richmond Fontaine
Vera, Groningen
20:00
Jimmy LaFave
Patronaat, Haarlem
19:00
Saybia
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Frank Carter & The Rattlesnakes
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Uli Jon Roth
Muziekgieterij, Maastricht
15:00
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
The Reverend Shawn Amos
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
15:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
The Mulligan Brothers
Lux, Nijmegen
16:00
Boo Boo Davis
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Legion of the Damned + Cliteater + Sisters Of Suffocation
Baroeg, Rotterdam
Remy van Kesteren
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Liima
WORM, Rotterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Domijnen, Sittard
15:00
Aafke Romeijn
Het Bolwerk, Sneek
14:30
Clash of the Coverbands - regiofinale Zuid Nederland
013, Tilburg
16:00
Joop Nolles
dB's, Utrecht
17:00
Hafla Chaabia
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
The Shirt Tail Stompers
TivoliVredenburg, Utrecht
God is an Astronaut
De Helling, Utrecht
Trijntje Oosterhuis - Sunday Sessions
De Speeldoos, Vught
16:00
Slowhand - Eric Clapton tribute
De Bosuil, Weert
15:00
Windbroke
De Weverij, Zierikzee
14:30
The Veldman Brothers
Boerderij, Zoetermeer
14:30
Aisles
Boerderij, Zoetermeer
12:00
Margriet Sjoerdsma
Cultuurschip Thor, Zwolle
15:00
Margriet Sjoerdsma
Cultuurschip Thor, Zwolle
20:00
Ben Weaver / Broeder Dieleman
Hedon, Zwolle
maandag 24 oktober 2016
19:30
Red Fang / Torche
Melkweg, Amsterdam
19:30
Michael Franti
Melkweg, Amsterdam
19:30
Philip Glass & Friends
Melkweg, Amsterdam
20:00
Arc Iris
Paradiso, Amsterdam
20:15
Maaike Ouboter
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Ben Harper & The Innocent Criminals
Paradiso, Amsterdam
Don Broco
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Oh Pep!
Paradiso, Amsterdam
20:00
Poliça
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Frank Carter & The Rattlesnakes + God Damn
Dynamo, Eindhoven
21:00
Matt Harlan / Rachel Jones
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Kaiser Chiefs + The Sore Losers
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Mahotella Queens
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Scheldetheater, Terneuzen
19:30
No Sinner
Little Devil, Tilburg
20:15
Toseland
De Helling, Utrecht
20:30
The Artemis / The Prestige
ACU, Utrecht
dinsdag 25 oktober 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Hof 88, Almelo
20:00
NUHR
Schouwburg Almere, Almere
Paul de Munnik
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Abra
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Academic
Paradiso, Amsterdam