Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
De Meester
Almere
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Hoftheater
Raalte
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
De Pul
Uden
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
013
Tilburg
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
De Helling
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Vera
Groningen
22:00
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Q-Factory
Amsterdam
22:00
Little Devil
Tilburg
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
So What!
Gouda
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
De Flux
Zaandam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
Evenementenhal Gorinchem
Gorinchem
Fransche School Culemborg
Culemborg
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
De Schattelijn
Geertruidenberg
13:30
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Stroud
Putten
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Spil
Roeselare
Theater Idea
Soest
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Stoep
Spijkenisse
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Meervaart
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
17:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Oedipus
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Piek
Vlissingen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:15
Dynamo
Eindhoven
19:30
Martinikerk
Groningen
Agnietenhof
Tiel
20:00
Mezz
Breda
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Paard
Den Haag
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
vrijdag 21 oktober 2016
20:30
Matt Andersen & The Bona Fide
Metropool, Hengelo
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Iris Hond / Matangi Quartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Rootbag / TBA
De Meester, Almere
20:00
NUHR
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Welkom bij de Fresku show
Hoftheater, Raalte
20:15
Annet Malherbe / Frédérique Spigt
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Mozes and the Firstborn
Effenaar, Eindhoven
20:15
Tim Knol - Lost & Found
Diligentia, Den Haag
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
van Beresteyn, Veendam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Markant Uden, Uden
20:00
All Points North / Heavy Hoempa / Wolfpack
De Pul, Uden
20:30
The Tibbs
Luxor Live, Arnhem
21:00
My Generation: Beans And Fatback
013, Tilburg
21:00
Hollis Brown + Amanda Pearcy
V11, Rotterdam
21:00
Peter Pan Speedrock
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Christian Death / Whispers In The Shadow
De Helling, Utrecht
21:00
Pierre et les Optimistes
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Blanck Mass + support
Vera, Groningen
22:00
Fun Lovin Criminals DJ-set
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
Terminal M x Tronic
Q-Factory, Amsterdam
22:00
Alunah
Little Devil, Tilburg
23:00
Markus Schulz
Melkweg, Amsterdam
23:00
DJ Mass / DJ Prime / J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
23:00
ADE Non Stop
Paradiso, Amsterdam
21:00
Slim Cessna's Auto Club
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
The Elementary Penguins
Hedon, Zwolle
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Jan Vayne / Petra Berger - Closer Than Ever
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Van Dik Hout - Het Best Van
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Sara Paixão - Authentieke fado uit Lissabon
RASA, Utrecht
20:30
Eek-A-Mouse
Bibelot, Dordrecht
20:30
Born From Pain / Mindwar
So What!, Gouda
20:30
The LSB Experience
Vorstin, Hilversum
20:30
Glowtober: Met O.a. Ray Fuego & Anbu Nevlo
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Blues Dog
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
23:00
Rocketfuel
Patronaat, Haarlem
20:00
The Mulligan Brothers
't Rozenknopje, Eindhoven
Fleddy Melculy / Flip en de Noormannen
De Flux, Zaandam
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Amsterdam Dance Event
Tolhuistuin, Amsterdam
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theaterpand Weesp, Weesp
Stackhouse
Evenementenhal Gorinchem, Gorinchem
André Manuel - De Onzen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Posttheater, Arnhem
Ton Kas - JABROER
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Wilfried de Jong & Bruut!
Junushoff Theater, Wageningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Schattelijn, Geertruidenberg
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Schouwburg Lochem, Lochem
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Stroud, Putten
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
Paul de Munnik
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Alex Agnew - Unfinished Business
De Spil, Roeselare
Pieter Derks - Spot
Theater Idea, Soest
Jochen Otten
Schaffelaartheater, Barneveld
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Stoep, Spijkenisse
Maaike Ouboter
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Clifton Braam - De Eerste Keer
Meervaart, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Griffioen, Amstelveen
17:00
Sofie Letitre
Concerto, Amsterdam
20:00
Model Depose
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Ian Siegal
Iduna, Drachten
20:00
Jessy Lanza / Polynation / River Tiber / Salute / Sofie Winterson / Vu
Paradiso, Amsterdam
20:00
STUFF.
BIRD, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Famiri (Amsterdam Dance Event)
Oedipus, Amsterdam
The Chainsmokers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
St. Tropez
Patronaat, Haarlem
20:00
Negura Bunget
dB's, Utrecht
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
T-Monium met o.a. MagnaCult
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Bettie Serveert
De Piek, Vlissingen
20:00
Dance Classic XXL
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:15
Monolord + Limb + Bark + Zaum + Earthship
Dynamo, Eindhoven
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Martinikerk, Groningen
Philippe Geubels
Agnietenhof, Tiel
20:00
Diggy Dex
Mezz, Breda
20:00
Jan Akkerman
Duycker, Hoofddorp
20:00
Ed Struijlaart
Paard, Den Haag
Stuart McCallum
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Zuco 103
Effenaar, Eindhoven
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Indian Askin
Muziekcoöperatie, Meppel