Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Mezz
Breda
20:30
Metropool
Hengelo
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Lux
Nijmegen
20:00
Little Devil
Tilburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
LantarenVenster
Rotterdam
Kursaal Oostende
Oostende
21:30
Hofman
Utrecht
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Flint
Amersfoort
Doornroosje
Nijmegen
De Weijer
Boxmeer
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Cul de Sac
Tilburg
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Café Trianon
Nijmegen
Café Loburg
Wageningen
Café de Zaaier
Wageningen
21:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Billie's Bar
Amsterdam
19:00
Atak
Enschede
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Victorie
Alkmaar
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Todo
Best
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:30
Theater het Hof
Arnhem
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
22:00
Taverne
Bergen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadscafé De Basiliek
's-Hertogenbosch
21:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:45
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
22:00
Paard
Den Haag
21:00
P3
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Music Club Kampen
Kampen
20:00
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
donderdag 29 september 2016
19:30
Breda’s Most Wanted
Mezz, Breda
20:30
The Doors Alive
Metropool, Hengelo
Exist Immortal / Vola
Merleyn, Nijmegen
19:30
JMSN
Melkweg, Amsterdam
John Coffey
Melkweg, Amsterdam
A Balladeer
Lux, Nijmegen
20:00
Joy
Little Devil, Tilburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
Låpsley
LantarenVenster, Rotterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
21:30
Hofman Live: Einfach Kurt i.s.m. ESN Utrecht
Hofman, Utrecht
20:00
The Legend of Zelda: Symphony of the Goddesses
Heineken Music Hall, Amsterdam
AA Nights
Gebr. De Nobel, Leiden
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien
Flint, Amersfoort
The Boxer Rebellion
Doornroosje, Nijmegen
Tim Knol
De Weijer, Boxmeer
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
De Kleine Willem, Enschede
Kasper van Kooten - Bonte avond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Black Bottle Riot
Cul de Sac, Tilburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Cymbaline / Foxlane / Taveneer
Café Trianon, Nijmegen
AVI ON FIRE
Café Loburg, Wageningen
Martha Jane & The Talisman
Café de Zaaier, Wageningen
21:00
Student Welcome- Ertebrekers / Protection Patrol Pinkerton / The Whate
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Menno Gootjes / Thijs van Leer
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Bishop Nehru
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Robbert Fossen & Thomas Toussaint
Billie's Bar, Amsterdam
19:00
Suicidal Angels
Atak, Enschede
vrijdag 30 september 2016
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Werftheater, Utrecht
20:00
Krachtstroom met o.a. White Miles
Vorstin, Hilversum
20:30
Soulmachine
Vorstin, Hilversum
20:00
Moderat
Vorst Nationaal, Brussel
Nirvana - 25 Years of Nevermind
Victorie, Alkmaar
21:00
The Glücks
V11, Rotterdam
20:30
Dandelion
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Deposit
Todo, Best
19:45
Us The Duo
TivoliVredenburg, Utrecht
Minou Bosua - Minoux
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Sneek, Sneek
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater PePijn, Den Haag
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Hidden Agenda Deluxe
Theater in de Steeg, Den Haag
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
André Manuel - De Onzen
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Maaike Ouboter
Theater De Veste, Delft
20:15
Her Majesty
Theater De Storm, Winterswijk
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Schalm, Veldhoven
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Mini & Maxi
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Bouwkunde, Deventer
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
22:00
Aanwijsstokjes
Taverne, Bergen
Wilfried de Jong & Bruut!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Margriet Sjoerdsma
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
The Kik
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Martha Jane & The Talisman
Stadscafé De Basiliek, 's-Hertogenbosch
21:00
Jaimi Faulkner
Simplon, Groningen
20:00
NUHR
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Vreemde Kostgangers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
Kelten zonder Grenzen
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Bars and Melody
Patronaat, Haarlem
20:00
Babyshakers (punk) / Boycot / Hang Youth / Od kids / The Anomalys / Th
Patronaat, Haarlem
20:30
Monomyth
Patronaat, Haarlem
23:00
DJ Signal / Emperor / Kasra / Mefjus
Patronaat, Haarlem
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Parktheater, Eindhoven
20:00
De Dijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
John Coffey
Paradiso, Amsterdam
22:00
King Champion Sounds
Paradiso, Amsterdam
22:00
Cassie Ramone / Colleen Green
Paradiso, Amsterdam
23:45
Boss
Paradiso, Amsterdam
20:30
Life`s Electric
Paard, Den Haag
22:00
Enter The Gallow
Paard, Den Haag
21:00
KingFisher Sky / Sleeping Romance
P3, Purmerend
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Orpheus, Apeldoorn
21:00
red ribbon army ['Interracial' release party]
Nieuwe Nor, Heerlen
Tommy Emmanuel
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Brückenbauer + Fools & Pretenders + Rebel Radio
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Frenkie's Funky Friday
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Ruben Hoeke Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
New Model Army
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Nederlands Kamerkoor
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Stahlzeit
Music Club Kampen, Kampen
20:00
Coma Commander / Drunktank
Mezz, Breda
20:30
Julian Sas + support
Mezz, Breda
Låpsley
Melkweg, Amsterdam
Delain
Luxor Live, Arnhem