Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
17:00
Taverne
Bergen
Beachclub Vroeger
Bloemendaal
20:00
De Barg
Boskoop
16:00
Stroop
Bosschenhoofd
16:30
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
21:00
Café Nassau
Breda
20:00
De Perifeer
Deventer
19:30
Altstadt
Eindhoven
20:00
NiXenMeer
Enschede
Sint-Pietersplein
Gent
20:30
Grand Theatre
Groningen
16:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Prinsentuin
Leeuwarden
17:00
Kursaal Oostende
Oostende
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
15:00
Baroeg
Rotterdam
21:30
Rotown
Rotterdam
Little Devil
Tilburg
14:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
19:00
EKKO
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
Pianola Museum
Amsterdam
19:00
De Bakkerij
Castricum
19:30
M.C. Van de Omroep
Hilversum
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Atak
Enschede
Vera
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
C.C De Muze
Heusden-Zolder
19:30
M.C. Van de Omroep
Hilversum
Doornroosje
Nijmegen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Kavka
Antwerpen
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
23:00
Mezz
Breda
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
Capitole
Gent
22:00
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:00
Baroeg
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Cul de Sac
Tilburg
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Concertgebouw
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Willemeen
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
21:00
Simplon
Groningen
22:00
Vera
Groningen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Vorstin
Hilversum
19:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Beachclub Naturel
Scheveningen
Little Devil
Tilburg
De Helling
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Café Zigzag
Weert
20:00
De Meester
Almere
zondag 26 juni 2016
17:00
Dudley Taft
Taverne, Bergen
Broederliefde
Beachclub Vroeger, Bloemendaal
20:00
Lynne Hanson
De Barg, Boskoop
16:00
Pica Pica Parade: Anne Bakker (Stroop)
Stroop, Bosschenhoofd
16:30
Linda Kreuzen
Mezz, Breda
21:00
Smurfin: Fifty Foot Combo
Mezz, Breda
21:00
Arjan Kleton / Dario di Mango / Donald Olie / Hans Dekker / Nick Donde
Café Nassau, Breda
20:00
Guido Mobius / Roald van Dillewijn
De Perifeer, Deventer
19:30
Grimner + Vanaheim + Stàilinn Drakk
Altstadt, Eindhoven
20:00
Sweet Bourbon
NiXenMeer, Enschede
Ennio Morricone
Sint-Pietersplein, Gent
20:30
Luke Winslow King
Grand Theatre, Groningen
16:00
Hart Popschool Concert
Patronaat, Haarlem
20:00
Maaike Ouboter
Prinsentuin, Leeuwarden
17:00
Nob - Eerste Laureaat Koningin Elisabethwedstrijd
Kursaal Oostende, Oostende
16:00
Mr. Boogie Woogie & the Blisters
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
15:00
Entrails + Villainy + Entrapment
Baroeg, Rotterdam
21:30
Dichter
Rotown, Rotterdam
Nashville Pussy
Little Devil, Tilburg
14:00
Reggae Fever Utrecht
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Strowis Sunday Afternoon – Summer Concerts Series: Lily Kiara, Jimmy R
Hostel Strowis, Utrecht
19:00
Regio Showcase Popsport Utrecht
EKKO, Utrecht
maandag 27 juni 2016
The Adam Carolla Show
Melkweg, Amsterdam
The Devil Makes Three
Paradiso, Amsterdam
19:30
Norma Jean
Q-Factory, Amsterdam
ZZ Top
Heineken Music Hall, Amsterdam
22:00
JP Harris & The Tough Choices
Paradiso, Amsterdam
Kurt Vile & The Violators
Paard, Den Haag
19:30
H2O
Nijdrop, Opwijk
20:00
Arno Adams
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:45
Daan Quittner
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 28 juni 2016
Kurt Vile & The Violators
Paradiso, Amsterdam
Twin Atlantic
Paradiso, Amsterdam
20:15
Piano duo-concert Aron Tringali & Alice Chan
Pianola Museum, Amsterdam
19:00
Grimner / Stàillin Drakk / Vanaheim
De Bakkerij, Castricum
19:30
Koninklijke Militaire Kapel ‘Johan Willem Friso’
M.C. Van de Omroep, Hilversum
Bad Religion
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Hallo Venray
Cul de Sac, Tilburg
woensdag 29 juni 2016
20:00
Little Scream
Paradiso, Amsterdam
20:30
Safia
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Maartje Meijer Band
Splendor, Amsterdam
Rule of Thirds
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Parktheater, Eindhoven
20:30
An evening with: Supermoon + AUFGLAUFT
Atak, Enschede
Kurt Vile & The Violators + Cross Record
Vera, Groningen
20:00
Reverend Peyton's Big Damn Band
Patronaat, Haarlem
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C De Muze, Heusden-Zolder
19:30
Camerata Particolare / Marco Bakker / Selma Harkink
M.C. Van de Omroep, Hilversum
Hiatus Kaiyote
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Carlos Malta & Jan Dumée
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
KRS One
De Helling, Utrecht
20:00
Maaike Ouboter
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
donderdag 30 juni 2016
Amsterdam Sinfonietta / De Dijk
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Mouse Outfit
Paradiso, Amsterdam
20:30
Docupodium
Cinetol, Amsterdam
20:30
Andre Hazes Avond
Paradiso, Amsterdam
DeWolff
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Iris Penning
Kavka, Antwerpen
20:00
Stef Bos - Een Sprong in de Tijd
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
23:00
Klub Bulk Seizoensafsluiter
Mezz, Breda
20:00
Audiodaycare cd-presentatie
Paard, Den Haag
20:00
Hans Teeuwen
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Capitole, Gent
22:00
Shearwater
Vera, Groningen
22:00
Remove Before Flight
Merleyn, Nijmegen
19:00
Graveyard Classics: Six Feet Under
Baroeg, Rotterdam
Stu Larsen
Rotown, Rotterdam
20:00
Hypnos
Little Devil, Tilburg
21:00
Automatic Sam
Cul de Sac, Tilburg
vrijdag 01 juli 2016
19:00
Christopher Martin / Gentleman / Ky-Mani Marley
Melkweg, Amsterdam
20:00
Los de Abajo
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Amsterdam Sinfonietta / De Dijk
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Karsu, Michelle David, Sandra van
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
The Kyteman Orchestra & Radio Filharmonisch Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
22:00
Pedestrians
Paradiso, Amsterdam
22:30
09051999 (Dilla Day)
Paradiso, Amsterdam
19:30
Amselfest Met: The Agitators (be) + Discharger + Harries'89 + The P
Willemeen, Arnhem
21:00
KRS-One
Luxor Live, Arnhem
21:00
Mike & The Musicians / Rabscuttle Rah / General Redbeard
De Bakkerij, Castricum
20:00
Shearwater
Paard, Den Haag
20:30
Bungalow / PYN
Paard, Den Haag
20:30
Big Rivers Aftrap: Crystal Dream Plays U2
Bibelot, Dordrecht
20:00
Carach Angren
Iduna, Drachten
21:00
The Mouse Outfit
Simplon, Groningen
22:00
Rule Of Thirds
Vera, Groningen
21:00
JW Roy / Leon Verdonschot
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:15
Mirage
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Her Majesty
Metropool, Hengelo
21:00
40UP
Vorstin, Hilversum
19:00
Jonathan Jeremiah
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Jonathan Jeremiah
Doornroosje, Nijmegen
Ryan Bingham
Doornroosje, Nijmegen
23:00
FINESSELANDE / Kimonomandem
Merleyn, Nijmegen
20:30
Richard Bona
LantarenVenster, Rotterdam
Pierce Brothers
Beachclub Naturel, Scheveningen
Brujeria
Little Devil, Tilburg
Room Eleven
De Helling, Utrecht
20:00
Kwante Hippe
Grenswerk, Venlo
20:00
Crazy Cult Roadshow
Café Zigzag, Weert
zaterdag 02 juli 2016
20:00
Gloria Lewis / Greyhound Bastards / Sonic Bloom
De Meester, Almere