Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Zandloper
Wemmel
Zaantheater
Zaandam
20:00
Victorie
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Alto
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Club Antre
Amsterdam
23:45
Tolhuistuin
Amsterdam
Willemeen
Arnhem
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Paard
Den Haag
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
22:00
Vera
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Metropool
Hengelo
19:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Het Podium
Hoogeveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Music Centre The Box
Katwijk
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Feesttent Lekkerkerk
Lekkerkerk
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
22:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:30
De Zwerver
Oostende
21:00
Roepaen
Ottersum
19:00
De verlichte geest
Roeselare
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
23:45
Annabel
Rotterdam
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:30
Poppodium Volt
Sittard
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Little Devil
Tilburg
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Stairway To Heaven
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
RASA
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
21:00
De Bosuil
Weert
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
19:30
Victorie
Alkmaar
23:00
Victorie
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Amstelkerk
Amsterdam
Artis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Country Hall De Liège
Angleur
20:00
Gelredome
Arnhem
22:00
The Bull's Eye
Assen
21:00
Taverne
Bergen
Beachclub Vroeger
Bloemendaal
20:00
Sound Dog
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Paard
Den Haag
20:00
World Forum Theater
Den Haag
donderdag 02 juni 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Zandloper, Wemmel
Youp van 't Hek - Licht
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 03 juni 2016
20:00
The Toy Dolls
Victorie, Alkmaar
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Dave Vermeulen
Fluor, Amersfoort
20:15
Intouchables
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Luke Christopher
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dara Ó Briain
Meervaart, Amsterdam
Adele
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Celine Cairo
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ocean Alley / Starfish
Sugar Factory, Amsterdam
The Jig
Alto, Amsterdam
20:30
White Lung
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Birgit Schuurman, Aïrto e.a.
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Fuad Hassen / Jeffrey Spalburg
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Tombaz / Vasile Nedea
Club Antre, Amsterdam
23:45
Dam-Funk
Tolhuistuin, Amsterdam
Yung Internet
Willemeen, Arnhem
20:00
De Dijk
Gebouw-T, Bergen op Zoom
The Dutch Eagles
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Milow
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
La Waay
Paard, Den Haag
Jungle By Night
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Analogues
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Parktheater, Eindhoven
21:00
Revere + Postcards From Mars
Altstadt, Eindhoven
21:00
Polynation / Weval
Effenaar, Eindhoven
20:00
Daniel Romano
De Oosterpoort, Groningen
22:00
Ni
Vera, Groningen
20:00
Bongripper
Patronaat, Haarlem
20:30
Flip en de Noormannen
Patronaat, Haarlem
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Daniel Lohues
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Ben Prestage
Metropool, Hengelo
19:30
Countdown café met o.a. Barry Hay Flying V Formation
Vorstin, Hilversum
21:00
Dead Man's Silhouette / Out of my Eyes / Shoot the Girl First
Het Podium, Hoogeveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Lauriefish / Novatia / Phoenix Lights
Music Centre The Box, Katwijk
22:00
Roy Davis Jr.
Neushoorn, Leeuwarden
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
O'nine
Gebr. De Nobel, Leiden
Nick & Simon
Feesttent Lekkerkerk, Lekkerkerk
20:00
Concours Reine Elisabeth 2016 (Piano)
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
22:00
Carl Craig
Muziekgieterij, Maastricht
21:30
Nicholas Allbrook (Pond, Tame Impala)
De Zwerver, Oostende
21:00
Lionel Richie Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
19:00
Amken
De verlichte geest, Roeselare
19:00
Monkey Wrench (Foo Fighters Tribute) + Counterfeit (Limp Bizkit Tribu
Baroeg, Rotterdam
20:30
Lula Pena
LantarenVenster, Rotterdam
Pierce Brothers
Rotown, Rotterdam
21:00
Apneu
V11, Rotterdam
23:45
Groove Armada
Annabel, Rotterdam
20:00
Crazy Cult Roadshow / Seymour Sachs
Pitboel Theater, Sittard
20:30
Gingerpig
Poppodium Volt, Sittard
St. Tropez + Hockey Dad
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Nervosa
Little Devil, Tilburg
19:45
Jonathan Wilson (solo acoustic)
TivoliVredenburg, Utrecht
SBMG
Stairway To Heaven, Utrecht
20:15
Marc Cohn
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Analog Africa presents: Bitori
RASA, Utrecht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Leest, Waalwijk
21:00
The Doors in Concert
De Bosuil, Weert
Youp van 't Hek - Licht
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Alarion
Boerderij, Zoetermeer
zaterdag 04 juni 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
17:00
Whiskeymo's
Café de Pilaren, Alkmaar
19:30
Alkmaar Dance Congres
Victorie, Alkmaar
23:00
Indian Summer Afterparty
Victorie, Alkmaar
20:00
Mississippi Folk Fest
De Meester, Almere
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Ground Control
Fluor, Amersfoort
20:15
Intouchables
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Meervaart, Amsterdam
Adele
Ziggo Dome, Amsterdam
18:00
Emergenza Final
Melkweg, Amsterdam
20:00
Serge Gainsbourg Forever
Tolhuistuin, Amsterdam
Jonathan Wilson
Amstelkerk, Amsterdam
El Pino & The Volunteers
Artis, Amsterdam
Milow
Paradiso, Amsterdam
20:30
Album Release Francesca Pichel
Cinetol, Amsterdam
20:30
Harry Glotzbach / Jeffrey Spalburg
Comedy Cafe, Amsterdam
21:00
Adje / Cho
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Mathilde Santing sings Joni Mitchell
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Bottles of Love
Winston, Amsterdam
22:00
Arthur Beatrice
Paradiso, Amsterdam
23:00
Tydal Kamau
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Mika
Country Hall De Liège, Angleur
20:00
EO-Jongerendag
Gelredome, Arnhem
22:00
Amken / Procreation
The Bull's Eye, Assen
21:00
Casa de la Muerte
Taverne, Bergen
Broederliefde
Beachclub Vroeger, Bloemendaal
20:00
The Rock Hard Brothers present RED VULTURES & Cape!
Sound Dog, Breda
20:00
Marissa Nadler
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Smib / Veldentaal
Paard, Den Haag
20:00
Hans Teeuwen
World Forum Theater, Den Haag