Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Prinsenhof
Best
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:30
RASA
Utrecht
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
De Barthkapel
Den Haag
22:00
Cafe de Pompe
Goes
21:30
Bibelot
Dordrecht
21:30
Vera
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
21:00
Roepaen
Ottersum
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Hedon
Zwolle
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. Genk
Genk
Theater De Kolk
Assen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Metropool
Hengelo
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Melkweg
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Atak
Enschede
20:00
P60
Amstelveen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Veste
Delft
Kaleidoscoop
Mortsel
Rodenburg
Beesd
20:00
The Cave
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
De Pul
Uden
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Zwerver
Oostende
14:00
Baroeg
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Heineken Music Hall
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
13:00
Atak
Enschede
Sugar Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Rotown
Rotterdam
Metropool
Hengelo
20:30
Het Podium
Hoogeveen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Mezz
Breda
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
21:00
Vera
Groningen
20:30
O.J.C. De Roos
Deurne
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
20:30
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Klaver 4 Live
Brunssum
21:00
Brogum
Zierikzee
21:00
STECK
Delft
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:30
Café de Hommel
Vlaardingen
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
vrijdag 06 mei 2016
20:30
The Franklys
Hall Of Fame, Tilburg
Sven Ratzke - Ratzkes late night show
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Gare Du Nord
Vorstin, Hilversum
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Karsu Dönmez
Meervaart, Amsterdam
20:30
Dekoor Close Harmony - Winnaars Korenslag
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Yentl & de Boer
Theater De Willem, Papendrecht
De Partizanen - De Partizanen
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:30
Damir Imamović’s Sevdah Takht
RASA, Utrecht
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Ivar Vermeulen, Julia Zahra, Mari
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Claudia y Manito
De Barthkapel, Den Haag
22:00
Tape-It
Cafe de Pompe, Goes
21:30
Prince Memorial: Sometimes it Snows in April
Bibelot, Dordrecht
21:30
Roger Damawuzan & Vaudou Game
Vera, Groningen
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
The ultimate LED ZEPPELIN tribute by Physical Graffiti
Mezz, Breda
21:00
Adele Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Maurice van Hoek
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Ebo Taylor
Grounds, Rotterdam
21:00
Def P
Metropool, Hengelo
21:00
The Mighty Ya-Ya
Luxor Live, Arnhem
21:00
Chef'Special
Hedon, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Dave McGraw & Mandy Fer
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
3J'S
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
Iris van de Ven / Marloes Dekkers / Sheverine
J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Molotov Jukebox
Melkweg, Amsterdam
20:00
John Oldenstam sings Marvin Gaye
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stef Bos
C.C. Genk, Genk
Edsilia Rombley - Mama Sings
Theater De Kolk, Assen
20:00
Fischer-Z
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Hirsch Effekt
Poppodium Volt, Sittard
Lost Frequencies
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Golden Earring
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Dijk
Metropool, Hengelo
20:00
An Evening With Yann Tiersen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rootsriders
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Boudewijn de Groot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Kaytranada
Melkweg, Amsterdam
17:00
Revel in dimes
Concerto, Amsterdam
Daniel Lohues
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Eamonn McCormack / Jan Akkerman - Twents Gitaarfestival
Atak, Enschede
20:00
The Beat + Support
P60, Amstelveen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Sneek, Sneek
20:15
The Common Linnets
Zaantheater, Zaandam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
Alex Agnew - Unfinished Business
Kaleidoscoop, Mortsel
Mr. Polska
Rodenburg, Beesd
20:00
Schnarff schnarff
The Cave, Amsterdam
20:00
DJ Clash
Mezz, Breda
20:00
Risin' Up
Neushoorn, Leeuwarden
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Scarecrow
De Pul, Uden
20:00
Diana Arbenina
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Wrekmeister Harmonies
dB's, Utrecht
20:00
Poptrashfest
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Monomentum: Gigatron 2000 + Bombardier Muffy + Pander
Little Devil, Tilburg
20:00
André Brasseur & Band
De Zwerver, Oostende
zaterdag 07 mei 2016
14:00
Enslaved / Trouble
Baroeg, Rotterdam
Armin Only
Ziggo Dome, Amsterdam
Mark Lanegan + special guest Duke Garwood
TivoliVredenburg, Utrecht
UB40
Heineken Music Hall, Amsterdam
Tinashe
Paradiso, Amsterdam
13:00
2nd Dutch Craft Beer Festival 2016
Atak, Enschede
Great Lake Swimmers
Sugar Factory, Amsterdam
John Cleese
TivoliVredenburg, Utrecht
Basia Bulat
Rotown, Rotterdam
Will And The People
Metropool, Hengelo
20:30
November 7th
Het Podium, Hoogeveen
20:30
Bill Champlin, Joseph Williams, Peter Friestedt & all star band
Boerderij, Zoetermeer
Wallace Vanborn + Soul Sister Dance Revolution
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Juneville
Doornroosje, Nijmegen
Chef'Special
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Buzzcocks (UK)
Mezz, Breda
20:30
Mostly Autumn
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Meschiya Lake & The Little Big Horns
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
3J'S
De Maaspoort, Venlo
20:30
Her Majesty
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Rootsriders
Luxor Live, Arnhem
20:30
Pink Project - Coming Back To Life Tour
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Cameretten Finalistentournee
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
21:00
Radiation City + White Wine
Vera, Groningen
20:30
An Evening With Knives
O.J.C. De Roos, Deurne
20:30
Dave McGraw & Mandy Fer
In The Woods, Lage Vuursche
20:30
K3
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
New York Round Midnight - A Night At The Club
Jan van Besouw, Goirle
20:30
The Beats
Klaver 4 Live, Brunssum
21:00
Nuff Said
Brogum, Zierikzee
21:00
STECK STAGE met Electric Love
STECK, Delft
21:30
Dead Company
De Fles, Spijkenisse
21:30
Woodwind
Café de Hommel, Vlaardingen
22:00
Bex Marshall (UK)
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Second Wave' ft. Reeko (ES)
Nieuwe Nor, Heerlen