Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Paradijskerk
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Korzo
Den Haag
20:00
Mezz
Breda
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Kaffee 't Hof
Middelburg
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
De Centrale
Gent
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
EKKO
Utrecht
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
C.C. Palethe
Overpelt
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Wilminktheater
Enschede
20:30
P3
Purmerend
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Wolbodo
Delft
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Roepaen
Ottersum
Bibelot
Dordrecht
21:00
So What!
Gouda
21:00
StudioGonz
Gouda
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Vera
Groningen
23:00
Arcade
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Troubadour
Hardenberg
16:00
EKKO
Utrecht
16:00
Concerto
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
19:30
De Meester
Almere
19:30
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Vermaning
Zaandam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
De Piek
Vlissingen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
De Pul
Uden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Podium 't Beest
Goes
Bar
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
vrijdag 29 mei 2015
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Schudden - Perrongeluk
Schouwburg De Kring, Roosendaal
De Dijk
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Joy Division Undercover
Paard, Den Haag
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Kawabata Makoto / KK Null
Magasin 4, Brussel
20:00
Meghan Trainor
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Pretty Things
Manifesto, Hoorn
20:00
Andrea Gibson
Paradijskerk, Rotterdam
20:00
Sticky Fingers (Aus)
Patronaat, Haarlem
20:00
Steak Number Eight
Little Devil, Tilburg
20:00
Sexteto Milonguero + Milonga
Korzo, Den Haag
20:00
Vicious Rumors
Mezz, Breda
20:00
De Toppers - De toppers in concert
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
Trouble In Paradise + Maconics
Musicon, Den Haag
20:00
Skepta
Melkweg, Amsterdam
20:00
Club 3voor12 Gelderland Clubavond: The Hubschrauber en Jellephant
Luxor Live, Arnhem
20:00
Contorted Mind
Willemeen, Arnhem
20:00
Crime / Nueva Manteca
Orpheus, Apeldoorn
Dead Bronco
Kaffee 't Hof, Middelburg
Tsar Bompa
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
El Juntacadáveres
De Centrale, Gent
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Micha Wertheim | Micha Wertheim voor zichzelf
Meervaart, Amsterdam
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Diligentia, Den Haag
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Clash of the Titans (halve finale #2)
EKKO, Utrecht
20:15
Ad Vanderveen
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Ben van Gelder / Concertgebouw Jazz Orchestra / Roos Jonker
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
C.C. Palethe, Overpelt
20:30
Johan Frauenfelder / Marcel Verreck - De weg naar huis
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Gotcha!
Luxor Live, Arnhem
20:30
Strawbs Acoustic Ft. Dave Cousins, Dave Lambert & Chas Cronk
Boerderij, Zoetermeer
Airbourne
Wilminktheater, Enschede
20:30
P3 Rock'n Blues Night
P3, Purmerend
20:30
Dope D.O.D.
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Ryan McGarvey + AJ and the Wildgrooves
Groene Engel, Oss
20:30
Evil Plan
Vorstin, Hilversum
20:30
The Dreamboats
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Eddie Next Door / Monday Special / The Four
Wolbodo, Delft
21:00
Gloria Lewis / Kickin' Back
De Bakkerij, Castricum
21:00
Thorbjorn Risager & The Black Tornado
De Bosuil, Weert
21:00
Splendid
Gigant, Apeldoorn
21:00
The Cure - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Claw Boys Claw
Bibelot, Dordrecht
21:00
Risk It
So What!, Gouda
21:00
Phlebotomized
StudioGonz, Gouda
21:00
Elvis Returns
Bibelot, Dordrecht
21:00
Chris Smither
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
Under My Skin * Hosted by Loïs Lane Feat. Henk Schiffmacher, DJ Coverg
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Blanc-It
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
22:00
Coasts
Paradiso, Amsterdam
23:00
NNO & Noisia: NNO In The Club
Vera, Groningen
23:00
Flako
Arcade, Eindhoven
zaterdag 30 mei 2015
Daniël Arends - Carte Blanche
Wilminktheater, Enschede
Beatrice van der Poel | Heelhuids
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Dilana Smith
Troubadour, Hardenberg
16:00
Woodlum
EKKO, Utrecht
16:00
Roy Santiago
Concerto, Amsterdam
17:00
Whiskeymo's
Café de Pilaren, Alkmaar
19:30
Rapper delight #2
De Meester, Almere
19:30
't Luchtorkest / Slagwerkgroep Afslag 9
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Strawbs (support: John Statz)
De Vermaning, Zaandam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Schudden - Perrongeluk
Chassé Theater, Breda
Toto
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Paolo Giacometti - Wereldpianisten
Edesche Concertzaal, Ede
Anneke van Giersbergen
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Anne Soldaat
De Piek, Vlissingen
20:00
Arsenal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Joy Division Undercover
Paard, Den Haag
20:00
Circa Survive
Dynamo, Eindhoven
20:00
De Toppers - De toppers in concert
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
Otis Redding III & The All Star Super Soul Selection
Luxor Live, Arnhem
20:00
Tip Jar - Bart de Win / Arianne Knegt / Joost van Es
Nijend 24, Anderen
20:00
VicFest
De Pul, Uden
JP & The Seeger Session Band
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Clear Clamour
Podium 't Beest, Goes
De Likt / Hausmagger / Rene SG
Bar, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Markant Uden, Uden
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Dok6, Panningen
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Leidse Schouwburg, Leiden