Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
20:15
Musis
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Botanique
Brussel
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
C.C. Begijnhof
Diest
Cultura
Ede
20:00
Parktheater
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Singer Theater
Laren
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
22:15
V11
Rotterdam
20:00
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
Zaantheater
Zaandam
17:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
M.C. De Toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Almere
Almere
De Kelder
Amersfoort
16:00
Concerto
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
23:00
RADION
Amsterdam
20:00
Nijend 24
Anderen
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Café 't Slik en de Schorre
Bergen op Zoom
20:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
donderdag 23 april 2015
22:00
Citizens
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Orpheus, Apeldoorn
Rootsriders: Tribute 2 Bob Marley
Gigant, Apeldoorn
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Musis, Arnhem
20:30
Jules Deelder en de Deeldeliers
Luxor Live, Arnhem
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Perry Rose
Botanique, Brussel
Hans Liberg - ATTACCA
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Songbird Sessions
Paard, Den Haag
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
C.C. Begijnhof, Diest
Buitenstaanders
Cultura, Ede
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Parktheater, Eindhoven
21:00
As Elephants Are
Altstadt, Eindhoven
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Jan van Besouw, Goirle
20:30
The Five Great Guitars
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Alamo Race Track + The Blind Roofers
Vera, Groningen
20:00
Matt Andersen
Patronaat, Haarlem
21:00
Sir James
Patronaat, Haarlem
20:00
Amsterdam Klezmer Band
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
De Lulverhalen 2
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nico Dijkshoorn en The Hank Five - Muziektheater
Vorstin, Hilversum
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
3J'S
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
The Cool Quest
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Schudden - Perrongeluk
Singer Theater, Laren
Anaal Nathrakh
Gebr. De Nobel, Leiden
Navarone
Gebr. De Nobel, Leiden
Nits - NITS?
Leidse Schouwburg, Leiden
Martin Simek - Enkelspel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
C.C. Mechelen, Mechelen
20:15
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Skip & Die
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lach het weg
Hoftheater, Raalte
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Popunie Live presents Zebra Zulu Quartet Home Grown
BIRD, Rotterdam
20:00
Benjamin Herman Trio & Daniel von Piekartz
BIRD, Rotterdam
DeWolff
Rotown, Rotterdam
22:15
Gemma Ray
V11, Rotterdam
20:00
Greg Trooper
Het Witte Kerkje, Terheijden
20:00
Erik and The Wordly Savages
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jungle Brothers
De Helling, Utrecht
Circa Waves
EKKO, Utrecht
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - Carte Blanche
Zaantheater, Zaandam
17:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Zaantheater, Zaandam
20:30
Madelijne Kool - Kool aan de Gang
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Scott Henderson Trio
Boerderij, Zoetermeer
Miss Montreal
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater de Spiegel, Zwolle
Steven Wilson
Hedon, Zwolle
John Coffey
Hedon, Zwolle
vrijdag 24 april 2015
Henry van Loon | Sluimer
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
DeWolff
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
John Engels
M.C. De Toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Almere, Almere
Sven Hammond
De Kelder, Amersfoort
16:00
Seb Black
Concerto, Amsterdam
A Place to Bury Strangers
Melkweg, Amsterdam
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Greg Shapiro | Part-time Hypocrite
Meervaart, Amsterdam
21:00
Tove Styrke
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Omar Ahaddaf / Soundos
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Stanley Jordan
North Sea Jazz Club, Amsterdam
23:00
Karocel
RADION, Amsterdam
20:00
Rev Trigger
Nijend 24, Anderen
Navarone
Luxor Live, Arnhem
20:30
Navarone
Luxor Live, Arnhem
21:00
Joy Division Undercover
Luxor Live, Arnhem
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
Fortuned / Unexpected High
Taverne, Bergen
20:00
Lose Control
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Bon Scotch
Café 't Slik en de Schorre, Bergen op Zoom
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Ik Zie U Graag festival: Gabriel Rios + Hydrogen Sea + Raketkanon e.a.
Mezz, Breda
Within Temptation
Chassé Theater, Breda
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
BREStheater, Brielle
20:00
Marco Z / Tout Va Bien
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Eliades Ochoa
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Bløf
Spant!, Bussum
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
No More Jack / Shiverburn
De Bakkerij, Castricum
20:00
De Deeldeliers
Paard, Den Haag
20:15
Fay Lovsky / Jan De Smet en Arne Van Dongen
Theater in de Steeg, Den Haag