Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Ahoy
Rotterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:15
Veluvine
Nunspeet
12:00
De Nieuwe Oost | Wintertuin
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
C.C. 't Vondel
Halle
20:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Patronaat
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
News Cafe
Groningen
Vera
Groningen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Atak
Enschede
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Paard
Den Haag
20:00
SuperMarkt
Den Haag
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Paard
Den Haag
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
23:00
Mezz
Breda
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Taverne
Bergen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Musis
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Trix
Antwerpen
20:30
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
17:00
Concerto
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
OCCII
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Comedy Club Amersfoort
Amersfoort
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Almere
Almere
19:30
NAXT Stage
Almelo
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
De Speeldoos
Vught
20:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Hofman
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
21:00
dB's
Utrecht
21:15
EKKO
Utrecht
20:00
De Pul
Uden
Hall Of Fame
Tilburg
22:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
donderdag 27 november 2014
Scorpions
Ahoy, Rotterdam
20:30
Sinkane
Rotown, Rotterdam
20:30
Jaga Jazzist
LantarenVenster, Rotterdam
21:30
The Cool Quest (Home Grown)
BIRD, Rotterdam
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Dans Dans
Nijdrop, Opwijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Veluvine, Nunspeet
12:00
Wintertuinfestival
De Nieuwe Oost | Wintertuin, Nijmegen
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Monster Truck
Doornroosje, Nijmegen
The Pineapple Thief
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Miles! ft. Michael Varekamp & Ntjam Rosie
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
The Lost Boys Club
Duycker, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Lach het weg
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Nueva Manteca
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Kees van Amstel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Stef Bos
C.C. 't Vondel, Halle
20:30
Niels Geusebroek
Patronaat, Haarlem
21:30
The Elementary Penguins
Patronaat, Haarlem
Ane Brun
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Kasse Mady Diabate
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Kid de Blits
News Cafe, Groningen
Town of Saints + Honig
Vera, Groningen
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Mythe, Goes
20:00
Admiral Freebee
Vooruit, Gent
20:00
Van Dik Hout
Atak, Enschede
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Road Trip Tour
Effenaar, Eindhoven
20:00
Ares
Effenaar, Eindhoven
Kensington
Effenaar, Eindhoven
20:15
Edison Jazz / World Award Gala
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Fratsen
Burgerweeshuis, Deventer
Waylon
Paard, Den Haag
20:00
Held Zonder Geweld
SuperMarkt, Den Haag
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Herman Brood Academie on Tour
Paard, Den Haag
21:00
Daedelus / FilosofischeStilte
Paard, Den Haag
20:00
Warpaint
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Lucas Santtana
Botanique, Brussel
23:00
Frietboer / Eigenheimer
Mezz, Breda
20:15
Iain Matthews
De Weijer, Boxmeer
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Comedyclub Bergen
Taverne, Bergen
20:30
Vrouwen willen maar 1 ding
De Kattendans, Bergeijk
Wende Snijders - L.R The Theatre Sessions
Musis, Arnhem
Jett Rebel
Luxor Live, Arnhem
Impericon Never Say Die! Tour
Trix, Antwerpen
20:30
Bruce Bherman / Case Mayfield / Chuck Paisley / Gianni Marzo
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
17:00
My Bubba
Concerto, Amsterdam
19:00
Adrian Crowley
Paradiso, Amsterdam
The Horrors
Melkweg, Amsterdam
19:30
Rebelution / The Dirty Heads
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Rural Alberta Adventage
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nothing
OCCII, Amsterdam
Temples
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
My Bubba
Melkweg, Amsterdam
20:00
Brett Dennen
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lyall Moloney
Winston, Amsterdam
Lamb
Paradiso, Amsterdam
20:00
Popa Chubby
P60, Amstelveen
20:30
Comedy Inc. Sinterklaas Special
Comedy Club Amersfoort, Amersfoort
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Schouwburg Almere, Almere
19:30
Motörhead/ Phil Campbell
NAXT Stage, Almelo
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Gé Reinders / Syb van der Ploeg
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 28 november 2014
19:30
Herman Brood Academie On Tour
Hedon, Zwolle
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
The Pineapple Thief
Boerderij, Zoetermeer
Marjolijn van Kooten - In principe wel
Zaantheater, Zaandam
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Theater De Leest, Waalwijk
Comedy Kitchen - Fresh Meat
De Speeldoos, Vught
20:30
Ivo Bernard
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
De Maaspoort, Venlo
20:00
Desi & Cody
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Road Trip Tour
De Helling, Utrecht
20:00
MAAR ONDERTUSSEN
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jack Friday Live: Daniel Tempelman
Hofman, Utrecht
20:15
Wouter Hamel
TivoliVredenburg, Utrecht
Sam Smith
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out)
Werftheater, Utrecht
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater De Musketon, Utrecht
21:00
Dragged Into Sunlight
dB's, Utrecht
21:15
The Phantom Four
EKKO, Utrecht
20:00
Michael Prins
De Pul, Uden
Zentralheizung Of Death Des Todes
Hall Of Fame, Tilburg
22:00
Inter Arma
Little Devil, Tilburg
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K
Agnietenhof, Tiel
20:00
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Agnietenhof, Tiel