Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Patronaat
Haarlem
21:30
BIRD
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
20:30
C.C. 't Vondel
Halle
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Rotown
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
OCCII
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Schouwburg Almere
Almere
17:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
NAXT Stage
Almelo
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
Paradiso
Amsterdam
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:00
News Cafe
Groningen
Effenaar
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Luxor Live
Arnhem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Trix
Antwerpen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
Paard
Den Haag
20:00
SuperMarkt
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
23:00
Mezz
Breda
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater Sneek
Sneek
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
013
Tilburg
20:00
Nijdrop
Opwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Paard
Den Haag
20:30
Taverne
Bergen
20:30
Comedy Club Amersfoort
Amersfoort
20:30
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Effenaar
Eindhoven
De Helling
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Vooruit
Gent
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
P60
Amstelveen
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Het Bolwerk
Sneek
20:30
PopEi
Eindhoven
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
SuperMarkt
Den Haag
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Boerderij
Zoetermeer
21:15
EKKO
Utrecht
20:30
Atak
Enschede
20:00
Paard
Den Haag
23:45
Ndrgrnd (Underground)
Nijmegen
21:00
De Bakkerij
Castricum
22:00
Metropool
Hengelo
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
C.C. `t Schaliken
Herentals
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
P3
Purmerend
TivoliVredenburg
Utrecht
donderdag 27 november 2014
21:30
The Elementary Penguins
Patronaat, Haarlem
21:30
The Cool Quest (Home Grown)
BIRD, Rotterdam
Temples
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Taymir
013, Tilburg
20:30
Stef Bos
C.C. 't Vondel, Halle
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Sinkane
Rotown, Rotterdam
Scorpions
Ahoy, Rotterdam
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Road Trip Tour
Effenaar, Eindhoven
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Richard Bona Quintet
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Rebelution / The Dirty Heads
Melkweg, Amsterdam
20:00
Popa Chubby
P60, Amstelveen
Paul de Leeuw - Ik ben rustig!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nueva Manteca
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nothing
OCCII, Amsterdam
20:30
Niels Geusebroek
Patronaat, Haarlem
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Schouwburg Almere, Almere
17:00
My Bubba
Concerto, Amsterdam
20:00
My Bubba
Melkweg, Amsterdam
19:30
Motörhead/ Phil Campbell
NAXT Stage, Almelo
Monster Truck
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Miles! ft. Michael Varekamp & Ntjam Rosie
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Martijn Koning - Sint & Nieuw
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Lyall Moloney
Winston, Amsterdam
20:00
Lucas Santtana
Botanique, Brussel
Lamb
Paradiso, Amsterdam
20:15
Lach het weg
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Kid de Blits
News Cafe, Groningen
Kensington
Effenaar, Eindhoven
20:30
Kees van Amstel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Kasse Mady Diabate
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jett Rebel
Luxor Live, Arnhem
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Veluvine, Nunspeet
20:30
Jaga Jazzist
LantarenVenster, Rotterdam
Impericon Never Say Die! Tour
Trix, Antwerpen
20:15
Iain Matthews
De Weijer, Boxmeer
20:00
Herman Brood Academie on Tour
Paard, Den Haag
20:00
Held Zonder Geweld
SuperMarkt, Den Haag
Hadewych Minis
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Gé Reinders / Syb van der Ploeg
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
23:00
Frietboer / Eigenheimer
Mezz, Breda
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Fratsen
Burgerweeshuis, Deventer
Eric Vloeimans
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater Sneek, Sneek
20:15
Edison Jazz / World Award Gala
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater Idea, Soest
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Dijk
013, Tilburg
20:00
Dans Dans
Nijdrop, Opwijk
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Daedelus / FilosofischeStilte
Paard, Den Haag
20:30
Comedyclub Bergen
Taverne, Bergen
20:30
Comedy Inc. Sinterklaas Special
Comedy Club Amersfoort, Amersfoort
20:30
Bruce Bherman / Case Mayfield / Chuck Paisley / Gianni Marzo
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Brett Dennen
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Mythe, Goes
20:00
Ares
Effenaar, Eindhoven
Anti-Mortem / Kyng
De Helling, Utrecht
Ane Brun
De Oosterpoort, Groningen
19:00
Adrian Crowley
Paradiso, Amsterdam
20:00
Admiral Freebee
Vooruit, Gent
20:30
3FM Presents: Dotan
Hedon, Zwolle
vrijdag 28 november 2014
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Ziggi Recado + Maikal X
P60, Amstelveen
Zentralheizung Of Death Des Todes
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Wouter Hamel
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Wim Daniëls & Yvonne Gijsbers
De Weijer, Boxmeer
20:15
Vrouwen willen maar 1 ding
Schaffelaartheater, Barneveld
Typhoon
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Trip to Dover
PopEi, Eindhoven
20:15
Trinity
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
Town of Saints
SuperMarkt, Den Haag
Tops
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Thus:Owls
Effenaar, Eindhoven
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
The Pineapple Thief
Boerderij, Zoetermeer
21:15
The Phantom Four
EKKO, Utrecht
20:30
The Mad Trist
Atak, Enschede
20:00
The Deaf
Paard, Den Haag
23:45
The Brahms
Ndrgrnd (Underground), Nijmegen
21:00
Targets / Twijfelbrigade
De Bakkerij, Castricum
22:00
Superstijl
Metropool, Hengelo
20:00
Stevie Ann
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Stef Bos
C.C. `t Schaliken, Herentals
22:00
Sleep Party People
Paradiso, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Shirma Rouse
P3, Purmerend
Sam Smith
TivoliVredenburg, Utrecht