Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
23:00
Mezz
Breda
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
SuperMarkt
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:15
De Weijer
Boxmeer
Trix
Antwerpen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Effenaar
Eindhoven
20:00
News Cafe
Groningen
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Paradiso
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Doornroosje
Nijmegen
19:30
NAXT Stage
Almelo
17:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
OCCII
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
P60
Amstelveen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Ahoy
Rotterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
C.C. 't Vondel
Halle
20:30
013
Tilburg
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
BIRD
Rotterdam
21:30
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
EKKO
Utrecht
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Vera
Groningen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Atak
Enschede
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Paard
Den Haag
Musis
Arnhem
12:00
De Nieuwe Oost | Wintertuin
Nijmegen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Grenswerk
Venlo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
17:00
Concerto
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Spant!
Bussum
20:00
Willemeen
Arnhem
De Speeldoos
Vught
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:15
Bibelot
Dordrecht
Duycker
Hoofddorp
20:00
CHV Noordkade
Veghel
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Mezz
Breda
donderdag 27 november 2014
20:15
Edison Jazz / World Award Gala
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater Sneek, Sneek
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eric Vloeimans
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Fratsen
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Schouwburg de Lawei, Drachten
23:00
Frietboer / Eigenheimer
Mezz, Breda
20:30
Gé Reinders / Syb van der Ploeg
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Hadewych Minis
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Held Zonder Geweld
SuperMarkt, Den Haag
20:00
Herman Brood Academie on Tour
Paard, Den Haag
20:15
Iain Matthews
De Weijer, Boxmeer
Impericon Never Say Die! Tour
Trix, Antwerpen
20:30
Jaga Jazzist
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Veluvine, Nunspeet
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jett Rebel
Luxor Live, Arnhem
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Kasse Mady Diabate
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Kees van Amstel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kensington
Effenaar, Eindhoven
20:00
Kid de Blits
News Cafe, Groningen
20:15
Lach het weg
C.C. De Pas, Heesch
Lamb
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lucas Santtana
Botanique, Brussel
20:00
Lyall Moloney
Winston, Amsterdam
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Martijn Koning - Sint & Nieuw
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Miles! ft. Michael Varekamp & Ntjam Rosie
Fulcotheater, IJsselstein
Monster Truck
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Motörhead/ Phil Campbell
NAXT Stage, Almelo
17:00
My Bubba
Concerto, Amsterdam
20:00
My Bubba
Melkweg, Amsterdam
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Niels Geusebroek
Patronaat, Haarlem
20:00
Nothing
OCCII, Amsterdam
20:00
Nueva Manteca
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Paul de Leeuw - Ik ben rustig!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Popa Chubby
P60, Amstelveen
19:30
Rebelution / The Dirty Heads
Melkweg, Amsterdam
20:00
Richard Bona Quintet
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Road Trip Tour
Effenaar, Eindhoven
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Scorpions
Ahoy, Rotterdam
20:30
Sinkane
Rotown, Rotterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Stef Bos
C.C. 't Vondel, Halle
20:30
Taymir
013, Tilburg
Temples
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
The Cool Quest (Home Grown)
BIRD, Rotterdam
21:30
The Elementary Penguins
Patronaat, Haarlem
The Horrors
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Liquor Store
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
The Lost Boys Club
Duycker, Hoofddorp
20:30
The Medics
EKKO, Utrecht
The Pineapple Thief
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
The Rural Alberta Adventage
Paradiso, Amsterdam
The Specials
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Tokoloko
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Town of Saints + Honig
Vera, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Van Dik Hout
Atak, Enschede
20:30
Vrouwen willen maar 1 ding
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Warpaint
Koninklijk Circus, Brussel
Waylon
Paard, Den Haag
Wende Snijders - L.R The Theatre Sessions
Musis, Arnhem
12:00
Wintertuinfestival
De Nieuwe Oost | Wintertuin, Nijmegen
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
De Kleine Komedie, Amsterdam
Zentralheizung Of Death Des Todes
Grenswerk, Venlo
vrijdag 28 november 2014
20:15
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
ADE
Haags Pop Centrum, Den Haag
17:00
Akwasi
Concerto, Amsterdam
20:15
Ane Brun
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Arca with Jesse Kanda
Botanique, Brussel
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Birth of Joy
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Black Oak / Broeder Dieleman / Herrek / I Am Oak / Kim Janssen / The B
Podium Asteriks, Leeuwarden
22:30
Blues & Beyond: Sunset Travelers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Bløf
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Booze & Glory + Complaint + Midnight Tattoo
Dynamo, Eindhoven
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
De Nieuwe Kolk, Assen
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Spant!, Bussum
20:00
Code
Willemeen, Arnhem
Comedy Kitchen - Fresh Meat
De Speeldoos, Vught
20:00
Cyrilo / Kidsforce
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:30
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Goudse Schouwburg, Gouda
21:15
De Dijk
Bibelot, Dordrecht
Def Americans
Duycker, Hoofddorp
20:00
Desi & Cody
CHV Noordkade, Veghel
DeWolff
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Theater de Spiegel, Zwolle
Dotan UITVERKOCHT
Mezz, Breda