Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
V11
Rotterdam
20:00
Vestzaktheater Biggelmee
Alblasserdam
20:00
Victorie
Alkmaar
Vorstin
Hilversum
22:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
21:00
Winston
Amsterdam
15:00
Agora Theater Druten
Druten
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bitterzoet
Amsterdam
14:30
Boerderij
Zoetermeer
11:00
Chassé Theater
Breda
16:00
Concerto
Amsterdam
De Amer
Amen
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
16:00
De Bosuil
Weert
17:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
19:30
De Pul
Uden
20:00
De Vermaning
Zaandam
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Eet- en Muziekcafe Brandenburgh
Burgh-Haamstede
EKKO
Utrecht
16:30
Gigant
Apeldoorn
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
21:15
Hedon
Zwolle
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:00
Het Wennekerpand
Schiedam
15:00
Iduna
Drachten
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
14:00
LiteRAR
Spijkenisse
20:00
Luxor Live
Arnhem
Manifesto
Hoorn
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
16:30
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
P3
Purmerend
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
21:30
Patronaat
Haarlem
15:00
Roepaen
Ottersum
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
14:30
So What!
Gouda
18:30
Spirit of 66
Verviers
14:30
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
18:00
Taverne
Bergen
20:00
The Jack
Eindhoven
16:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
16:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
van Beresteyn
Veendam
21:30
Vera
Groningen
20:00
Backstage
Nijmegen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
Trix
Antwerpen
19:30
013
Tilburg
20:00
ACU
Utrecht
20:00
Brebl
Nijmegen
21:00
Cafe Camelot
Nijmegen
21:00
CultuurCafé
Nijmegen
20:30
dB's
Utrecht
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Markant Uden
Uden
19:30
Melkweg
Amsterdam
zaterdag 25 oktober 2014
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Gers Pardoel
TivoliVredenburg, Utrecht
The Magic Numbers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Sabrina Starke
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
My Brightest Diamond
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
Buried / Wasted Bullet
V11, Rotterdam
20:00
Scarecrow Reunion
Vestzaktheater Biggelmee, Alblasserdam
20:00
The Hoax
Victorie, Alkmaar
Tangarine
Vorstin, Hilversum
22:00
Kalio Gayo
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
21:00
Beans On Toast
Winston, Amsterdam
zondag 26 oktober 2014
15:00
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Agora Theater Druten, Druten
Yann Tiersen
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Majority Says
Bitterzoet, Amsterdam
14:30
Blues op Zondag met The love Veins
Boerderij, Zoetermeer
11:00
Lean On Me - The Songs of Bill Withers
Chassé Theater, Breda
16:00
Feaver
Concerto, Amsterdam
American Aquarium
De Amer, Amen
20:00
Sunday Night Jazz
De Badcuyp, Amsterdam
16:00
The Hoax
De Bosuil, Weert
17:00
Gino and the Bulldoze band
De Fles, Spijkenisse
20:00
Emil Landman
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Stef Bos
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ilse DeLange / The Common Linnets
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Mor Karbasi
De Oosterpoort, Groningen
19:30
The Carpet Crawlers
De Pul, Uden
20:00
The Jigantics
De Vermaning, Zaandam
Milow
Doornroosje, Nijmegen
We Are Scientists
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Big Bo Brocken
Eet- en Muziekcafe Brandenburgh, Burgh-Haamstede
Peter Broderick
EKKO, Utrecht
16:30
Geppetto & The Whales
Gigant, Apeldoorn
16:00
Robert Rook Trio
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
21:15
Ian Siegal
Hedon, Zwolle
15:00
A Song Journey
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
20:00
Ntjam Rosie - Miles!
Het Wennekerpand, Schiedam
15:00
Dan Baird & Homemade Sin + Support
Iduna, Drachten
Damien Rice
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Eefje De Visser
Leidse Schouwburg, Leiden
14:00
Kizzy
LiteRAR, Spijkenisse
20:00
Chi Coltrane
Luxor Live, Arnhem
The Pretty Things
Manifesto, Hoorn
19:30
Jacob Whitesides
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sage Francis
Melkweg, Amsterdam
Blackberry Smoke
Metropool, Hengelo
20:00
Sticky Fingers (Aus)
Metropool, Hengelo
20:30
Sticky Fingers
Metropool, Hengelo
16:30
Bird on the Wire
Mezz, Breda
20:00
Magnus + Soldier's Heart
Mezz, Breda
14:15
De Nieuwe Wildernis - Metropole Orkest
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Holmes Brothers
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Electric Eye
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Lazy Sunday Concerts presents: Douwe Bob & Pepijn Spijkerman
P3, Purmerend
20:00
The Crazy Rockers
Paard, Den Haag
20:00
The Analogues
Paard, Den Haag
Chuck Prophet & The Mission Express
Paradiso, Amsterdam
20:00
Old Crow Medicine Show
Paradiso, Amsterdam
20:30
Black Flower
Paradiso, Amsterdam
Chef'Special (Laatste clubshow 2014!)
Patronaat, Haarlem
21:30
Wayne Hussey
Patronaat, Haarlem
15:00
Walt Wilkins & the Mystiqueros
Roepaen, Ottersum
Michael Prins (locatie: Paradijskerk)
Rotown, Rotterdam
20:00
Koninklijke Harmonie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
14:30
Mark Lotterman / Nancy Brick / Sommerhus
So What!, Gouda
18:30
Steve Rothery
Spirit of 66, Verviers
14:30
Trijntje Oosterhuis - Acoustic Sunday Sessions
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
18:00
Tex-a-Go
Taverne, Bergen
20:00
Transport League
The Jack, Eindhoven
16:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
16:30
Frederic & de Katoenvelden
Theater PePijn, Den Haag
20:30
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
van Beresteyn, Veendam
21:30
Meridian Brothers
Vera, Groningen
maandag 27 oktober 2014
20:00
Transport League
Backstage, Nijmegen
20:30
Henderson, Berlin & Chambers HBC The Super Trio
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Bart Oostindie / Jo Didderen / Jérôme Cardynaals
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:15
Stef Bos
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
DeLaMar, Amsterdam
Damien Rice
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Blackberry Smoke
Melkweg, Amsterdam
21:00
Kishi Bashi
Paradiso, Amsterdam
St. Vincent
Trix, Antwerpen
dinsdag 28 oktober 2014
19:30
Rockacademie Performing Night
013, Tilburg
20:00
Dirge
ACU, Utrecht
20:00
The Howlin' Brothers
Brebl, Nijmegen
21:00
Big Moose / Brian Smith
Cafe Camelot, Nijmegen
21:00
The Cool Quest
CultuurCafé, Nijmegen
20:30
Harlan T Bobo & The Chimps
dB's, Utrecht
20:00
Delbert Bernabela & Naomi Tamura
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Etno Saraj
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
We Are Scientists
De Helling, Utrecht
20:15
Stef Bos
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sticky Fingers
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Perfect Pussy
EKKO, Utrecht
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour
Flint, Amersfoort
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marco Borsato
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
Markant Uden, Uden
19:30
Groundation
Melkweg, Amsterdam