Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Veste
Delft
Hedon
Zwolle
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
RASA
Utrecht
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Parktheater
Eindhoven
Luxor Live
Arnhem
20:00
013
Tilburg
21:30
Hofman
Utrecht
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Botanique
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:30
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Podium Vlieland
Vlieland
20:00
Winston
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
17:00
Concerto
Amsterdam
21:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Bibelot
Dordrecht
20:15
Studium Generale
Eindhoven
20:30
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Mezz
Breda
21:45
Paradiso
Amsterdam
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Theater de Mythe
Goes
Simplon
Groningen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
Prinsenhof
Best
21:30
V11
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Gigant
Apeldoorn
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Rotown
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Iduna
Drachten
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:30
De Hofnar
Aalten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Paard
Den Haag
SuperMarkt
Den Haag
20:00
Ethias Arena
Hasselt
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Club Vibes
Rotterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
17:00
Concerto
Amsterdam
22:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Koningshof
Maassluis
21:30
De Zwerver
Oostende
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Netwerk
Aalst
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
donderdag 23 oktober 2014
20:15
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
Theater De Veste, Delft
Lisa Stansfield
Hedon, Zwolle
20:00
Lecherous Gaze / Nightbirds
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Kreg Viesselman
Paard, Den Haag
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas)
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Kintsukuroi
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Kal
RASA, Utrecht
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Idea, Soest
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul (try-out)
Het Perron, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Intgeniep - Op en haar
Parktheater, Eindhoven
Ian Siegal
Luxor Live, Arnhem
20:00
Hopsin
013, Tilburg
21:30
HOFMAN LIVE: Groove Garden
Hofman, Utrecht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Gregory Alan Isakov
Botanique, Brussel
20:00
Gers Pardoel
Paard, Den Haag
20:00
Gare Du Nord
Patronaat, Haarlem
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Escape the Fate
Melkweg, Amsterdam
20:00
Eric Koller - blijft thuis!
Diligentia, Den Haag
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out)
Podium Vlieland, Vlieland
20:00
Electric Eye
Winston, Amsterdam
20:30
Eefje De Visser
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Droog Brood - Toppers in de mist
De Warande, Turnhout
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Dinerconcert met Trio Mare
De Badcuyp, Amsterdam
20:30
De Partizanen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
17:00
Dandelion
Concerto, Amsterdam
21:30
Colt Nevada
Patronaat, Haarlem
20:00
Cloud Boat
Paradiso, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Chef'Special
Bibelot, Dordrecht
20:15
Cameretten
Studium Generale, Eindhoven
20:30
Blue Coat
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
20:00
Automelodi
Paradiso, Amsterdam
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Het Park, Hoorn
American Aquarium
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Alain Clark
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
vrijdag 24 oktober 2014
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Wouter Hamel
Mezz, Breda
21:45
Womans Hour
Paradiso, Amsterdam
21:00
Wayne Hussey
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Vrouwen willen maar 1 ding
Theater de Mythe, Goes
Vreid
Simplon, Groningen
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Flint, Amersfoort
20:00
Tomatito
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thomas Azier
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees
De Meerpaal, Dronten
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Prinsenhof, Best
21:30
The Wrong Kid Died
V11, Rotterdam
19:00
The Treatment
Baroeg, Rotterdam
The Pretty Things
Gigant, Apeldoorn
20:30
The Hoax
Metropool, Hengelo
21:00
The Cool Quest Albumrelease
Hedon, Zwolle
20:00
The Bony King of Nowhere + Sväva
Podium Asteriks, Leeuwarden
Tangarine (locatie: LantarenVenster)
Rotown, Rotterdam
21:00
Strand Of Oaks
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Stevie Ann
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Steve Rothery (Marillion)
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Stef Bos - Mooie waanzinnige wereld
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Schizoid Lloyd
Patronaat, Haarlem
20:00
Roger McGuinn
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Oy + Leaf House
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Oscar & The Wolf
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Ntjam Rosie - The One
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Nits - NITS?
Iduna, Drachten
Navarone
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:30
Natural Science
De Hofnar, Aalten
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
23:00
Musclefarm
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Goudse Schouwburg, Gouda
Moss
Paard, Den Haag
Monomyth
SuperMarkt, Den Haag
20:00
Marco Borsato
Ethias Arena, Hasselt
20:00
Magnus
Effenaar, Eindhoven
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
De Nieuwe Kolk, Assen
Lisa Stansfield
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Lean On Me - The Songs of Bill Withers
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Kraak & Smaak
Victorie, Alkmaar
20:00
KingFisher Sky
Paard, Den Haag
20:00
Ken&Mary / Neon Rainbows / Otis
Club Vibes, Rotterdam
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
17:00
Joep Pelt
Concerto, Amsterdam
22:00
Joe madman & The Sidewalkers
J.C. Elektra, Sliedrecht
21:00
Jethro Tull's Martin Barre & band
De Bosuil, Weert
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Koningshof, Maassluis
21:30
In The Picture
De Zwerver, Oostende
20:00
Hitmachine
Duycker, Hoofddorp
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Theater Sneek, Sneek
20:00
Hailu Mergia with Tony Buck & Mike Majkowski / Jerusalem In My Heart
Netwerk, Aalst
20:00
Hadewych Minis
Theater de Kampanje, Den Helder