Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
De Pul
Uden
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Atak
Enschede
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Luxor Live
Arnhem
22:00
Paard
Den Haag
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:30
De Bosuil
Weert
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Hedon
Zwolle
P60
Amstelveen
21:00
Mezz
Breda
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
22:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
BREStheater
Brielle
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
23:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Podium onder de toren
Grootschermer
20:45
Mezz
Breda
20:30
OCCII
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Burgerweeshuis
Deventer
't Ukien
Kampen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
Effenaar
Eindhoven
Café Wilhelmina
Eindhoven
V11
Rotterdam
20:30
Roepaen
Ottersum
de Beurs
Schijndel
21:00
Taverne
Bergen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Panama
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Kelder
Amersfoort
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
21:00
Cafe Rocks
Enschede
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
22:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Iduna
Drachten
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:45
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Concerto
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
N9
Eeklo
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Duycker
Hoofddorp
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
SplotsZ
Roelofarendsveen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
De Pul
Uden
20:00
Paard
Den Haag
21:00
RASA
Utrecht
19:30
Paradiso
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
De Bonte Wever
Assen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
NiXenMeer
Enschede
vrijdag 03 oktober 2014
19:30
How About Eve
De Pul, Uden
20:00
Herder
Vorstin, Hilversum
20:30
Hallo Venray
Atak, Enschede
Hadewych Minis
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Future Islands
Melkweg, Amsterdam
20:00
Fris
Effenaar, Eindhoven
20:00
Friday Night Out
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Fixkes
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Fish
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Falloch / Lantlôs
Luxor Live, Arnhem
22:00
F / Splendid
Paard, Den Haag
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Emil Landman
De Helling, Utrecht
20:30
Drie Keer Niks / Paul Mulder
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:30
Dobermann + Bail + Helldriver
De Bosuil, Weert
20:00
Diolegacy / Volbeat (tribute)
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Def Americans
Hedon, Zwolle
De Jeugd Van Tegenwoordig
P60, Amstelveen
21:00
De Dijk
Mezz, Breda
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
De Beste Singer-Songwriter van Nederland
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Darkane
Het Bolwerk, Sneek
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
Colin Blunstone
Luxor Live, Arnhem
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Ogterop, Meppel
22:00
Cell 29
De Fles, Spijkenisse
20:00
Cabaretteketet
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
BURLESQUE KINGDOM + ELECTROSWING NIGHT
Winston, Amsterdam
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Berit Companjen - Genoeg is niet genoeg
BREStheater, Brielle
21:00
Backgammon
Hedon, Zwolle
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Voorveghter, Hardenberg
19:00
Antemasque
Melkweg, Amsterdam
20:30
AM444
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 04 oktober 2014
23:00
Zer00's Heroes
Gigant, Apeldoorn
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Podium onder de toren, Grootschermer
20:45
Thrashbangers Night: Pene Corrida + Praise The Hero
Mezz, Breda
20:30
The Wytches
OCCII, Amsterdam
20:00
The Shenanigans
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Kik
Hedon, Zwolle
The Hackensaw Boys
Burgerweeshuis, Deventer
The Good Hand
't Ukien, Kampen
20:00
The Fortunate Sons
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
The Dublin Legends
De Meenthe, Steenwijk
20:00
The Devil's 3rd
Little Devil, Tilburg
20:00
The Adele Project
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
The 1975
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
Suono Culture: Secret Cinema
Effenaar, Eindhoven
Stillwave / Too Tangled
Café Wilhelmina, Eindhoven
Standup '69
V11, Rotterdam
20:30
Shane Alexander + Wolf In Loveland
Roepaen, Ottersum
Shaking Godspeed
de Beurs, Schijndel
21:00
Says Who
Taverne, Bergen
20:15
Roger McGuinn
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Robin S.
Panama, Amsterdam
20:00
Popronde 2014|De Skaggerz / Diff / Heroism / Trenchcoat
De Meester, Almere
20:00
Planet Rose Opening Night
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Pimp showcase
Bibelot, Dordrecht
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Petter Carlsen
Melkweg, Amsterdam
21:00
Pavillon Rouge / Styxian Industries / Terrifying @ J.C. de Dukdalf
Dukdalf, Wieringerwerf
20:30
Paceshifters
EKKO, Utrecht
21:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater Walhalla, Rotterdam
Navarone
Rotown, Rotterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Moss + Beginners
De Kelder, Amersfoort
19:30
Morning Parade
Melkweg, Amsterdam
20:00
Max Raabe & Palast Orchester
De Oosterpoort, Groningen
17:00
Martyn Joseph
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
21:00
Mandrake’s Monster
Cafe Rocks, Enschede
20:00
MAAR ONDERTUSSEN
De Nieuwe Kolk, Assen
22:00
Lucas Hamming
Xinix, Nieuwendijk
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas)
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Keizer - Karma Clubtour
Iduna, Drachten
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Theater de Kampanje, Den Helder
20:45
Jungle By Night
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Judy Blank
Concerto, Amsterdam
20:15
Judy Blank
De Helling, Utrecht
20:30
Juan Carlos Carrasco & Rudi Flores
N9, Eeklo
20:00
Joanne Shaw Taylor
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Posttheater, Arnhem
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Jack & the Weatherman
Duycker, Hoofddorp
23:00
Hitsig
Burgerweeshuis, Deventer
Heineken Starclub 2014: Out Of This World
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Hallo Venray + King Dalton + Waterput Swing
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Hadewych Minis
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Grote Prijs vd Bollenstreek - voorronde 1
SplotsZ, Roelofarendsveen
22:00
General Midnight + Vinnie Stiletto and the Sundance Kid
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Fixkes
Tolhuistuin, Amsterdam
Fish
De Pul, Uden
20:00
Fear Of Men
Paard, Den Haag
21:00
Fanfare Ciocarlia
RASA, Utrecht
19:30
Eläkeläiset
Paradiso, Amsterdam
Eefje De Visser
Orpheus, Apeldoorn
Douwe Bob / Krystl
De Bonte Wever, Assen
22:00
DJ I-F / Giorgio Moroder / Rahaan
Doornroosje, Nijmegen
22:00
DJ Black+Plasma / Dj Kwoad / DJ Lordbone
Dynamo, Eindhoven
20:00
Dirt River Radio
NiXenMeer, Enschede