Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Atak
Enschede
20:30
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Paradiso
Amsterdam
22:15
Rotown
Rotterdam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Perron-3
Rosmalen
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
BREStheater
Brielle
22:00
Groene Engel
Oss
21:30
V11
Rotterdam
21:00
Winston
Amsterdam
22:00
Paard
Den Haag
21:00
Hedon
Zwolle
22:00
De Fles
Spijkenisse
21:00
Mezz
Breda
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
N9
Eeklo
21:00
Mezz
Breda
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Blanko
Emmen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Helling
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Merleyn
Nijmegen
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
dB's
Utrecht
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
19:30
Duycker
Hoofddorp
19:30
De Pul
Uden
18:30
RASA
Utrecht
17:00
Concerto
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
De Amer
Amen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Lazarus
Leiden
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:00
De Meester
Almere
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
Mezz
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Pul
Uden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Paard
Den Haag
de Beurs
Schijndel
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
Rotown
Rotterdam
V11
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
23:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
OCCII
Amsterdam
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
dB's
Utrecht
20:30
N9
Eeklo
20:30
Paard
Den Haag
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
De Bonte Wever
Assen
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:00
Hedon
Zwolle
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Kelder
Amersfoort
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
22:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
vrijdag 03 oktober 2014
20:30
AM444
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mangrove
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Hallo Venray
Atak, Enschede
20:30
Drie Keer Niks / Paul Mulder
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
22:00
Judy Blank
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Jay Brannan
Paradiso, Amsterdam
22:15
Nouveau Vélo // Locatie: V11
Rotown, Rotterdam
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Perron-3, Rosmalen
20:15
Vrouwen willen maar 1 ding
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Dobermann + Bail + Helldriver
De Bosuil, Weert
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Berit Companjen - Genoeg is niet genoeg
BREStheater, Brielle
22:00
Nachtbeest Snelle Jelle + Wantigga
Groene Engel, Oss
21:30
Nouveau Vélo
V11, Rotterdam
21:00
BURLESQUE KINGDOM + ELECTROSWING NIGHT
Winston, Amsterdam
22:00
F / Splendid
Paard, Den Haag
21:00
Backgammon
Hedon, Zwolle
22:00
Cell 29
De Fles, Spijkenisse
21:00
The Vagary
Mezz, Breda
21:00
The Doors in Concert
De Flux, Zaandam
21:00
The Hackensaw Boys
N9, Eeklo
21:00
De Dijk
Mezz, Breda
21:00
Colin Blunstone
Luxor Live, Arnhem
20:30
Pulse / Rancho Mosquito / The Anti-D's
Blanko, Emmen
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Emil Landman
De Helling, Utrecht
Mirusia Louwerse
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Fris
Effenaar, Eindhoven
20:00
Darkane
Het Bolwerk, Sneek
Judy Blank
Merleyn, Nijmegen
20:00
Roger McGuinn
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Lavinia Meijer
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Wooden Wand
dB's, Utrecht
Hadewych Minis
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Herder
Vorstin, Hilversum
20:00
De Beste Singer-Songwriter van Nederland
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Mark Foggo
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
UPF (United Progressive Fraternity)
Nieuwe Nor, Heerlen
19:30
Lil' Kleine / Ronnie Flex
Duycker, Hoofddorp
19:30
How About Eve
De Pul, Uden
18:30
Salon Joussour II: Waed Bouhassoun
RASA, Utrecht
17:00
Mick Ness
Concerto, Amsterdam
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Diolegacy / Volbeat (tribute)
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Fixkes
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Martyn Joseph
De Amer, Amen
20:15
Max Raabe & Palast Orchester
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas)
De Weijer, Boxmeer
20:00
Cabaretteketet
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Urbanus Zelf!
Dok6, Panningen
20:00
Popronde 2014: Menhir (stonerrock) + Capcap... cap (postrock/triphop)
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Playyard
Lazarus, Leiden
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
MAAR ONDERTUSSEN
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Friday Night Out
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Theaterpop V
Pitboel Theater, Sittard
20:00
Shit is Bangin' | Live: Kraantje Pappie showcase
De Meester, Almere
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Rocktober: The Wytches + Desert Mountain Tribe + The Sweet Release Of
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Het Evertshuis, Bodegraven
zaterdag 04 oktober 2014
The 1975
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Thrashbangers Night: Pene Corrida + Praise The Hero
Mezz, Breda
19:30
Morning Parade
Melkweg, Amsterdam
Fish
De Pul, Uden
20:15
Roger McGuinn
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
DJ I-F / Giorgio Moroder / Rahaan
Doornroosje, Nijmegen
Planet Rose Opening Night
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Hallo Venray + King Dalton + Waterput Swing
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Fear Of Men
Paard, Den Haag
Shaking Godspeed
de Beurs, Schijndel
The Hackensaw Boys
Burgerweeshuis, Deventer
Colin Blunstone
Boerderij, Zoetermeer
Navarone
Rotown, Rotterdam
Standup '69
V11, Rotterdam
Eefje De Visser
Orpheus, Apeldoorn
23:00
Suono Culture: Secret Cinema
Effenaar, Eindhoven
20:00
Fixkes
Tolhuistuin, Amsterdam
17:00
Als de Brandweer
Café de Pilaren, Alkmaar
22:00
General Midnight + Vinnie Stiletto and the Sundance Kid
Doornroosje, Nijmegen
20:30
The Wytches
OCCII, Amsterdam
20:30
Shane Alexander + Wolf In Loveland
Roepaen, Ottersum
20:30
Das Ding / Fatal Casualties / Sophya
dB's, Utrecht
20:30
Juan Carlos Carrasco & Rudi Flores
N9, Eeklo
20:30
Dag in de Branding
Paard, Den Haag
20:30
Paceshifters
EKKO, Utrecht
20:30
Douwe Bob / Krystl
De Bonte Wever, Assen
23:00
Hitsig
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
De Dijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:00
DEEP
Hedon, Zwolle
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Petter Carlsen
Melkweg, Amsterdam
20:30
Moss + Beginners
De Kelder, Amersfoort
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Theater de Kampanje, Den Helder
22:00
Aestrid
J.C. Elektra, Sliedrecht