Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Hedon
Zwolle
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
17:00
De Fles
Spijkenisse
23:30
Vera
Groningen
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Mafcentrum
Maasbree
18:30
Heezen
Steenderen
Willemeen
Arnhem
Le Forum
Liège
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
EKKO
Utrecht
Victorie
Alkmaar
15:30
De Fles
Spijkenisse
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
19:30
De Kreun
Kortrijk
20:00
De Amer
Amen
Cacaofabriek
Helmond
13:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
Doornroosje
Nijmegen
14:00
De Fles
Spijkenisse
21:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
14:00
De Badcuyp
Amsterdam
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
22:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
Beauforthuis
Austerlitz
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
16:30
Mezz
Breda
Trix
Antwerpen
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
16:15
Gigant
Apeldoorn
14:30
Ernesto's
Sittard
Dynamo
Eindhoven
14:30
Kunst in het kerkje
Velp
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
15:00
dB's
Utrecht
16:00
Patronaat
Haarlem
Iduna
Drachten
16:00
De Bosuil
Weert
14:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
Het Huis Verloren
Hoorn
17:00
De Fles
Spijkenisse
Trix
Antwerpen
16:00
Paard
Den Haag
16:00
Dizzy
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
BackStage Hotel Amsterdam
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
21:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
Vera
Groningen
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Perron 55
Venlo
Paradiso
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
The Waterhole
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
Bibelot
Dordrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:30
Cafe Camelot
Nijmegen
19:00
Sojo
Leuven
Jan van Besouw
Goirle
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Jazz in Arnhem
Arnhem
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Bibelot
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
C-Mine
Genk
De Helling
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
zaterdag 26 april 2014
20:00
Novastar + Ganashake
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
NeoGenesis Tour: Diabolical
Hedon, Zwolle
19:00
Mokum Foli & Ussu N'djai & the New Balansa @ CC Muziekcafé
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Margriet Bolding
Theater de Schuur, Zevenbergen
17:00
Lightning Guy & The Mighty Gators
De Fles, Spijkenisse
23:30
King Pong
Vera, Groningen
20:00
Katie Melua
Markant Uden, Uden
20:00
Joan of Arc
Mafcentrum, Maasbree
18:30
Ivangh & The Nightcats
Heezen, Steenderen
Inter Arma
Willemeen, Arnhem
Hooverphonic
Le Forum, Liège
20:00
Heeren van Oranje
Theater De Willem, Papendrecht
Hallo Venray + Bettie Serveert
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Gruppo Di Pawlowski / The Ex
EKKO, Utrecht
Fischer-Z / John Watts
Victorie, Alkmaar
15:30
Farstreet
De Fles, Spijkenisse
20:00
Duo Mandolino
Edesche Concertzaal, Ede
19:30
Despised Icon
De Kreun, Kortrijk
20:00
Dan Bern
De Amer, Amen
Carach Angren
Cacaofabriek, Helmond
13:00
Brabantse Wal Festival
Burgerweeshuis, Deventer
23:00
Boomshakalak Soundsystem
Doornroosje, Nijmegen
14:00
Binger
De Fles, Spijkenisse
21:30
Best of Foo: tribute to Foo Fighters
Gebouw-T, Bergen op Zoom
14:00
Back tot Basic
De Badcuyp, Amsterdam
Ampline
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Amish Winehouse / Natugal Mystic / Seymour Sachs / The Whims Of The Gr
Oefenbunker, Landgraaf
22:00
90'S NOW
Het Bolwerk, Sneek
zondag 27 april 2014
20:00
Willeke Alberti
De Maaspoort, Venlo
16:00
Vocal jam and singalong @ CC Muziekcafé
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Vince Staples
Paradiso, Amsterdam
UB40
Philharmonie Haarlem, Haarlem
12:00
The Gents & Wishful Singing
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Sunday Night Jazz met Jamie Peet & Friends
De Badcuyp, Amsterdam
Stef Bos
Beauforthuis, Austerlitz
Rowwen Heze
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
16:30
Rina Mushonga
Mezz, Breda
Pentatonix
Trix, Antwerpen
20:00
Novastar
De Casino, Sint-Niklaas
16:15
Niels Duffhuës
Gigant, Apeldoorn
14:30
Mo's Maffe Muziek Middag
Ernesto's, Sittard
Metal Church
Dynamo, Eindhoven
14:30
Marike Jager
Kunst in het kerkje, Velp
20:00
Marc Marie Huijbregts
Theater de Purmaryn, Purmerend
15:00
John Paul Keith / Jon Auer
dB's, Utrecht
16:00
Gitaarlem 105Live
Patronaat, Haarlem
GEANNULEERD: Blues Pills + Supports
Iduna, Drachten
16:00
Fischer-Z
De Bosuil, Weert
14:30
Ex Libris
Dynamo, Eindhoven
20:00
Diederik van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Dan Bern
Het Huis Verloren, Hoorn
17:00
Coen Wolters Band
De Fles, Spijkenisse
Clutch
Trix, Antwerpen
16:00
Big Daddy Kane
Paard, Den Haag
16:00
Ben van den Dungen Kwartet
Dizzy, Rotterdam
Augustines
Melkweg, Amsterdam
20:30
Alex Carpani Band with David Jackson (VDGG) + Fabi
Boerderij, Zoetermeer
maandag 28 april 2014
20:30
Phox
BackStage Hotel Amsterdam, Amsterdam
Panic At The Disco
013, Tilburg
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Mudhoney / Shearwater
Bitterzoet, Amsterdam
21:30
Minor Alps
Rotown, Rotterdam
20:00
Marc Marie Huijbregts
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
Los Vigilantes / Paint Fumes
Vera, Groningen
20:00
Justin Timberlake
Ziggo Dome, Amsterdam
JeBroer
Perron 55, Venlo
Jan Jaap van der Wal
Paradiso, Amsterdam
20:00
Golden Earring
Chassé Theater, Breda
Erika
The Waterhole, Amsterdam
20:00
Diederik van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Dan Bern & Wink Bercham - Ad van Meurs presenteert
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
BoySetsFire / Funeral For A Friend
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 29 april 2014
Within Temptation
Lotto Arena, Antwerpen
UB40
Bibelot, Dordrecht
19:30
Tim Akkerman
Melkweg, Amsterdam
21:30
The Happy Few
Cafe Camelot, Nijmegen
19:00
The Entrance Band
Sojo, Leuven
Stef Bos
Jan van Besouw, Goirle
21:00
Pentatonix
Paradiso, Amsterdam
20:30
Miguel Rodriguez
Jazz in Arnhem, Arnhem
20:00
Marieke Visser
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Magic Gumball Night & Open Mic --> 29-04-2014
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:30
Listener
EKKO, Utrecht
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Wilminktheater, Enschede
20:00
Heeren van Oranje
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Dinerconcert Tarkenskeen- Rorby
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Dames voor na Vieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Biohazard / Final Prayer / Madball
Melkweg, Amsterdam
20:00
Anne Jan Toonstra
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:30
Aïscha Traida
Paradiso, Amsterdam
woensdag 30 april 2014
20:30
Victor Wooten Band
Boerderij, Zoetermeer
21:00
UB40
Bibelot, Dordrecht
Tim Knol
Leidse Schouwburg, Leiden
Stef Bos
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
21:30
Salisbury + Villa Zeno
Burgerweeshuis, Deventer
Pentatonix
Paradiso, Amsterdam
21:00
Painted Palms
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Novastar
C-Mine, Genk
Moss
De Helling, Utrecht
20:00
Micha Wertheim
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden