Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
013
Tilburg
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Cafe Daniels
Wageningen
20:00
Diligentia
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
Bar Twinns
Ermelo
Cafe Averechts
Utrecht
21:00
Music Club Kampen
Kampen
21:30
Hedon
Zwolle
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater Sneek
Sneek
Musis
Arnhem
00:00
Theater het Hof
Arnhem
22:00
V11
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Janskerk
Utrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Tivoli
Utrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Paard
Den Haag
23:00
De Oosterpoort
Groningen
Melkweg
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beauforthuis
Austerlitz
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Cafe de Preek
Uden
20:00
Iduna
Drachten
23:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Simplon
Groningen
Podium 't Beest
Goes
Rodahal
Kerkrade
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
De Nieuwe Anita
Amsterdam
14:00
De Badcuyp
Amsterdam
21:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
14:00
De Fles
Spijkenisse
23:00
Doornroosje
Nijmegen
13:00
Burgerweeshuis
Deventer
Cacaofabriek
Helmond
20:00
De Amer
Amen
19:30
De Kreun
Kortrijk
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
15:30
De Fles
Spijkenisse
Victorie
Alkmaar
20:30
EKKO
Utrecht
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Le Forum
Liège
Willemeen
Arnhem
18:30
Heezen
Steenderen
20:00
Mafcentrum
Maasbree
20:00
Markant Uden
Uden
23:30
Vera
Groningen
17:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
18:30
Baroeg
Rotterdam
14:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
14:30
Stathe
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
21:00
SuperMarkt
Den Haag
16:00
De Noot
Amersfoort
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Buitenlust
Landhorst
22:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
21:15
De Pul
Uden
Markant Uden
Uden
20:00
De Zwerver
Oostende
17:45
Effenaar
Eindhoven
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Melkweg
Amsterdam
16:00
Dizzy
Rotterdam
16:00
Paard
Den Haag
Trix
Antwerpen
17:00
De Fles
Spijkenisse
16:00
Het Huis Verloren
Hoorn
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 25 april 2014
Jacqueline Govaert
013, Tilburg
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Jaya The Cat
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Jim Cruppa Band
Cafe Daniels, Wageningen
20:00
Jodymoon
Diligentia, Den Haag
23:00
Johannes Heil / Len Faki
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Juliana Braga e Convidados
De Badcuyp, Amsterdam
Kingsnight Ermelo
Bar Twinns, Ermelo
Koningsnacht Café Averechts
Cafe Averechts, Utrecht
21:00
Koningsnacht XXL met Gerard Joling
Music Club Kampen, Kampen
21:30
Kraak & Smaak
Hedon, Zwolle
20:00
Kris Berry & Perquisite
Patronaat, Haarlem
20:30
Lefties Soul Connection
Groene Engel, Oss
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Lenette van Dongen
Theater Sneek, Sneek
Live From Buena Vista
Musis, Arnhem
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
22:00
Los Vigilantes
V11, Rotterdam
20:00
M.O.B. presents: Vorst in de grond-fest
Patronaat, Haarlem
20:30
Maarten van der Grinten / Mathilde Santing
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Madelijne Kool - Kool aan de Gang
Janskerk, Utrecht
20:00
Marco Borsato
De Harmonie, Leeuwarden
Marissa Nadler
Tivoli, Utrecht
20:00
Martijn Koning
Zaantheater, Zaandam
19:00
May Janis & JamiroVibe @ CC Muziekcafé
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Micha Wertheim
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Midas / Nosoyo
Paard, Den Haag
23:00
Noisia Invites
De Oosterpoort, Groningen
Of Mice and Men
Melkweg, Amsterdam
Pater Moeskroen - Karavaan
De Maagd, Bergen op Zoom
22:00
Popstrangers
Paradiso, Amsterdam
21:00
Queenscore
Dynamo, Eindhoven
20:00
Rene Shuman & Angel-Eye
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
René van Meurs - Voor de storm
Posttheater, Arnhem
20:30
Roy Hargrove Quintet
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Slagerij van Kampen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Stef Bos
Beauforthuis, Austerlitz
19:00
The Battles of 1977
Baroeg, Rotterdam
20:00
The Eightball Boppers
Cafe de Preek, Uden
20:00
The Henhouse Prowlers + Jack Bottleneck
Iduna, Drachten
23:00
The Kik
Rotown, Rotterdam
20:15
Thijs van Domburg met De Wraak van de Koolmees
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Tim Knol
De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
Tommy Ebben
Hedon, Zwolle
20:00
Too Many Parrots
J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Tribute 2 Bob Marley
Simplon, Groningen
Triggerfinger
Podium 't Beest, Goes
UB40
Rodahal, Kerkrade
20:00
Vivien Lalu
De Bosuil, Weert
20:00
Wende Snijders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
zaterdag 26 april 2014
22:00
90'S NOW
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Amish Winehouse / Natugal Mystic / Seymour Sachs / The Whims Of The Gr
Oefenbunker, Landgraaf
Ampline
De Nieuwe Anita, Amsterdam
14:00
Back tot Basic
De Badcuyp, Amsterdam
21:30
Best of Foo: tribute to Foo Fighters
Gebouw-T, Bergen op Zoom
14:00
Binger
De Fles, Spijkenisse
23:00
Boomshakalak Soundsystem
Doornroosje, Nijmegen
13:00
Brabantse Wal Festival
Burgerweeshuis, Deventer
Carach Angren
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Dan Bern
De Amer, Amen
19:30
Despised Icon
De Kreun, Kortrijk
20:00
Duo Mandolino
Edesche Concertzaal, Ede
15:30
Farstreet
De Fles, Spijkenisse
Fischer-Z / John Watts
Victorie, Alkmaar
20:30
Gruppo Di Pawlowski / The Ex
EKKO, Utrecht
Hallo Venray + Bettie Serveert
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Heeren van Oranje
Theater De Willem, Papendrecht
Hooverphonic
Le Forum, Liège
Inter Arma
Willemeen, Arnhem
18:30
Ivangh & The Nightcats
Heezen, Steenderen
20:00
Joan of Arc
Mafcentrum, Maasbree
20:00
Katie Melua
Markant Uden, Uden
23:30
King Pong
Vera, Groningen
17:00
Lightning Guy & The Mighty Gators
De Fles, Spijkenisse
20:00
Margriet Bolding
Theater de Schuur, Zevenbergen
19:00
Mokum Foli & Ussu N'djai & the New Balansa @ CC Muziekcafé
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
NeoGenesis Tour: Diabolical
Hedon, Zwolle
20:00
Novastar + Ganashake
Cactus Muziekcentrum, Brugge
18:30
Officium Triste
Baroeg, Rotterdam
14:00
Oranje Franje Festival
ECI Cultuurfabriek, Roermond
14:30
Portonova
Stathe, Utrecht
20:00
Residentie Orkest: Queensize Concert
Paard, Den Haag
21:00
Rude Rich and the High Notes
SuperMarkt, Den Haag
16:00
Ryan McGarvey
De Noot, Amersfoort
23:00
Silent Servant
Doornroosje, Nijmegen
20:30
The Dinosaur Truckers
Buitenlust, Landhorst
22:00
The New Dominion
Little Devil, Tilburg
20:00
TRIBUTE2BOBMARLEY 2014: CONSCIOUS PARTY DOOR ROOTSRIDERS
Poppodium Romein, Leeuwarden
21:15
UB40
De Pul, Uden
UB40
Markant Uden, Uden
20:00
Verse Vis
De Zwerver, Oostende
17:45
Wacken Metal Battle (NL)
Effenaar, Eindhoven
zondag 27 april 2014
20:30
Alex Carpani Band with David Jackson (VDGG) + Fabi
Boerderij, Zoetermeer
Augustines
Melkweg, Amsterdam
16:00
Ben van den Dungen Kwartet
Dizzy, Rotterdam
16:00
Big Daddy Kane
Paard, Den Haag
Clutch
Trix, Antwerpen
17:00
Coen Wolters Band
De Fles, Spijkenisse
16:00
Dan Bern
Het Huis Verloren, Hoorn
20:00
Diederik van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam