Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Vorstin
Hilversum
22:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vera
Groningen
21:00
Vera
Groningen
23:30
Vera
Groningen
23:30
Vera
Groningen
20:30
Twentietoe
Tiel
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
19:30
The Rock Temple
Kerkrade
The Rambler
Eindhoven
21:00
SuperMarkt
Den Haag
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
21:30
Rotown
Rotterdam
22:00
Poppodium Volt
Sittard
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
21:00
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:15
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:30
P60
Amstelveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
N9
Eeklo
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Musicon
Den Haag
Metropool
Hengelo
19:00
Melkweg
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
21:30
Little Devil
Tilburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
J.C. De Bunker
Gemert
14:30
Independent Outlet
Amsterdam
18:00
Independent Outlet
Amsterdam
20:00
In The Woods
Lage Vuursche
19:30
Iduna
Drachten
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Flint
Amersfoort
Ethias Arena
Hasselt
22:00
Ernesto's
Sittard
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Dizzy
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
De Spieghel
Groningen
18:00
De Reünie
Geleen
20:00
De Pompstee
Roden
19:00
De Plashoeve
Vinkeveen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Lantaarn
Hellendoorn
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
22:00
De Fles
Spijkenisse
20:15
De Doelen
Rotterdam
De Casino
Sint-Niklaas
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
De Bakkerij
Castricum
15:00
De Badcuyp
Amsterdam
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
21:00
Café Torenzicht
Lienden
21:00
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:30
Blok 10
Horst
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:30
Bibelot
Dordrecht
21:00
Azotod
De Meern
20:00
'T Archief
Leuven
Zaal Dijk
Lemele
19:30
Vk*
Brussel
23:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tivoli
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
13:15
Theater 1892
Zoetermeer
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
14:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 19 april 2014
20:00
B-Brave
Vorstin, Hilversum
22:00
Royal Six
Vorstin, Hilversum
20:30
POPgroningen Talent Award Finale
Vera, Groningen
21:00
The Rising Sun
Vera, Groningen
23:30
Harm's Fork
Vera, Groningen
23:30
PGTA Afterparty + Orange Skyline DJ-set + POPGroningen DJ-team
Vera, Groningen
20:30
Blackstroke / Dirty Colours / Stranded / Synergy Protocol
Twentietoe, Tiel
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:00
3J'S
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Edsilia Rombley
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
De Bloeiende Maagden
Theater Bellevue, Amsterdam
Glennis Grace
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
19:30
Dressed to Kiss
The Rock Temple, Kerkrade
Andy Frasco & The UN Band (USA) - (Party Blues)
The Rambler, Eindhoven
21:00
CHEATERS
SuperMarkt, Den Haag
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Schaffelaartheater, Barneveld
21:30
Rich Aucoin
Rotown, Rotterdam
22:00
Gravlund / OHFOURSIX / Pussyfoot / Stickbuzzer / Tekknaa
Poppodium Volt, Sittard
Douwe Bob
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Podium onder de toren, Grootschermer
21:00
Cloudriders presents bassball: Rubbermade
Patronaat, Haarlem
Tim Knol
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Tim Knol
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Stefany June
Paradiso, Amsterdam
20:15
Figo & Alaa Fifty feat. DJ Martin
Paradiso, Amsterdam
20:00
Herman Brood Academie On Tour
Paard, Den Haag
Mike Peterson presents: Rene Froger
Paard, Den Haag
20:30
Mister and Mississippi
P60, Amstelveen
Live From Buena Vista
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Keith & Tex
N9, Eeklo
14:15
Hayo Boerema
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Ilse DeLange
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Diederik van Vleuten
Musis, Arnhem
20:00
Voorronde GBOB
Musicon, Den Haag
Rootsriders Bob Marley
Metropool, Hengelo
19:00
The Strypes
Melkweg, Amsterdam
Arsenal
Lotto Arena, Antwerpen
21:30
Jacky Checker
Little Devil, Tilburg
20:30
Edmar Castanada Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Audio Adam / Dudettes
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Crashinasecond
J.C. De Bunker, Gemert
14:30
Elle Bandita
Independent Outlet, Amsterdam
18:00
Death Alley
Independent Outlet, Amsterdam
20:00
Dan Bern
In The Woods, Lage Vuursche
19:30
Kleine Prijs van Fryslân
Iduna, Drachten
21:00
Jacco Gardner
Het Bolwerk, Sneek
21:00
The Skatalites
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Customs
Hedon, Zwolle
20:00
Rico & A.R.T. (CD Release)
Hedon, Zwolle
20:30
PUUR: Maaike Ouboter, Tangarine e.a.
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Emilio Guzman
Flint, Amersfoort
Clouseau
Ethias Arena, Hasselt
22:00
W.C. Brothers
Ernesto's, Sittard
20:00
Skerryvore
Duycker, Hoofddorp
20:30
Mathilde Santing
Dorpstheater Wormer, Wormer
23:00
Dave Dope / The Vizitor
Doornroosje, Nijmegen
21:00
John Engels
Dizzy, Rotterdam
Wende Snijders
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Instant Karma
De Zwerver, Oostende
20:00
Lemon (NL)
De Spieghel, Groningen
18:00
32 Ohm / Model Depose / Portrait / Roza Parks / Sugarcane
De Reünie, Geleen
20:00
In the Name of / Queen Forever / The Breezer Experience
De Pompstee, Roden
19:00
Lakeside Music Club
De Plashoeve, Vinkeveen
Kaiser Chiefs
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Marco Borsato
De Meerpaal, Dronten
20:00
Lebbis
De Maagd, Bergen op Zoom
Rabo Music Rally - Finale
De Lantaarn, Hellendoorn
20:00
Dolf Jansen
De Harmonie, Leeuwarden
22:00
Harris / Parris
De Fles, Spijkenisse
20:15
Karsu Dönmez
De Doelen, Rotterdam
JeBroer
De Casino, Sint-Niklaas
21:00
Fates Warning
De Bosuil, Weert
21:00
Engel & Just
De Bakkerij, Castricum
15:00
Ilse Huizinga vocal day jazz trip Easter Special
De Badcuyp, Amsterdam
22:00
Amsterdam Soul Club
De Badcuyp, Amsterdam
19:00
Ponto da Vista & Flor Lindamente com Trio Bacamarte @ CC Muziekcafé
CC Muziekcafé, Amsterdam
21:00
Crazy Daisy
Café Torenzicht, Lienden
21:00
Krista Detor
Café 't Keerpunt, Spijkerboor
20:00
Jochen Otten
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Amsterdam Klezmer Band / BlackBoxRed / Danny Vera
Burgerweeshuis, Deventer
23:00
voltjok met cairo libaration front
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
U2-4-U2
Boerderij, Zoetermeer
22:30
Balls Of Steel / Barracuda / Black Pearl / Deaf Old People
Blok 10, Horst
21:00
Rufus
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Kris Berry & Perquisite
Bibelot, Dordrecht
21:30
Kraak & Smaak
Bibelot, Dordrecht
21:00
Amstel Cover Band Qmusic presenteert: Het foute uur!
Azotod, De Meern
20:00
The Imaginary Suitcase
'T Archief, Leuven
zondag 20 april 2014
Bökkers
Zaal Dijk, Lemele
19:30
Gentleman's Dub Club Soundsystem / Mungo's Hi Fi / Radikal Guru / So
Vk*, Brussel
23:00
Pelican Fly
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Reiziger / The Fire Harvest
Tivoli, Utrecht
20:00
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
13:15
Jeffry Bonnet
Theater 1892, Zoetermeer
20:00
Willeke Alberti
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
14:00
Eggbangers Ball
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:30
Dub Trio
Patronaat, Haarlem
19:30
ZO! Gospel Choir
Paradiso, Amsterdam