Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
The Rambler
Eindhoven
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Vorstin
Hilversum
22:30
Blok 10
Horst
20:30
Twentietoe
Tiel
21:00
SuperMarkt
Den Haag
21:00
Patronaat
Haarlem
Ethias Arena
Hasselt
21:00
J.C. De Bunker
Gemert
21:00
Café Torenzicht
Lienden
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
In The Woods
Lage Vuursche
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
19:30
Ziggo Dome
Amsterdam
14:00
Ziggo Dome
Amsterdam
18:00
Independent Outlet
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Poppodium Romein
Leeuwarden
19:30
The Rock Temple
Kerkrade
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
14:30
Independent Outlet
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
De Bosuil
Weert
20:15
Paradiso
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
Winston
Amsterdam
22:00
Poppodium Volt
Sittard
23:30
Vera
Groningen
22:00
De Fles
Spijkenisse
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
15:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Pompstee
Roden
20:00
De Zwerver
Oostende
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:30
Little Devil
Tilburg
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
21:00
Dizzy
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Doelen
Rotterdam
21:00
N9
Eeklo
19:30
Iduna
Drachten
21:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
19:00
De Plashoeve
Vinkeveen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Spieghel
Groningen
Westerunie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Paard
Den Haag
20:30
P60
Amstelveen
23:30
Vera
Groningen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Lantaarn
Hellendoorn
21:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Metropool
Hengelo
22:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
Paradiso
Amsterdam
20:00
'T Archief
Leuven
21:00
Vera
Groningen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Xinix
Nieuwendijk
20:30
Boerderij
Zoetermeer
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Musicon
Den Haag
22:00
Ernesto's
Sittard
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
BIRD
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
Zaal Dijk
Lemele
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
P3
Purmerend
15:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
zaterdag 19 april 2014
Andy Frasco & The UN Band (USA) - (Party Blues)
The Rambler, Eindhoven
Arsenal
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Audio Adam / Dudettes
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
B-Brave
Vorstin, Hilversum
22:30
Balls Of Steel / Barracuda / Black Pearl / Deaf Old People
Blok 10, Horst
20:30
Blackstroke / Dirty Colours / Stranded / Synergy Protocol
Twentietoe, Tiel
21:00
CHEATERS
SuperMarkt, Den Haag
21:00
Cloudriders presents bassball: Rubbermade
Patronaat, Haarlem
Clouseau
Ethias Arena, Hasselt
21:00
Crashinasecond
J.C. De Bunker, Gemert
21:00
Crazy Daisy
Café Torenzicht, Lienden
20:00
Customs
Hedon, Zwolle
20:00
Dan Bern
In The Woods, Lage Vuursche
23:00
Dave Dope / The Vizitor
Doornroosje, Nijmegen
20:00
De Bloeiende Maagden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Podium onder de toren, Grootschermer
19:30
De Nieuwe Wildernis in Concert
Ziggo Dome, Amsterdam
14:00
De Nieuwe Wildernis in Concert
Ziggo Dome, Amsterdam
18:00
Death Alley
Independent Outlet, Amsterdam
20:00
Diederik van Vleuten
Musis, Arnhem
20:00
Dolf Jansen
De Harmonie, Leeuwarden
Douwe Bob
Poppodium Romein, Leeuwarden
19:30
Dressed to Kiss
The Rock Temple, Kerkrade
20:30
Edmar Castanada Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Edsilia Rombley
Theater de Kampanje, Den Helder
14:30
Elle Bandita
Independent Outlet, Amsterdam
20:00
Emilio Guzman
Flint, Amersfoort
21:00
Engel & Just
De Bakkerij, Castricum
21:00
Fates Warning
De Bosuil, Weert
20:15
Figo & Alaa Fifty feat. DJ Martin
Paradiso, Amsterdam
Glennis Grace
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
Good Meat / Salisbury / Villa Zeno
Winston, Amsterdam
22:00
Gravlund / OHFOURSIX / Pussyfoot / Stickbuzzer / Tekknaa
Poppodium Volt, Sittard
23:30
Harm's Fork
Vera, Groningen
22:00
Harris / Parris
De Fles, Spijkenisse
14:15
Hayo Boerema
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Herman Brood Academie On Tour
Paard, Den Haag
20:00
Ilse DeLange
Muziekcentrum Enschede, Enschede
15:00
Ilse Huizinga vocal day jazz trip Easter Special
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
In the Name of / Queen Forever / The Breezer Experience
De Pompstee, Roden
20:00
Instant Karma
De Zwerver, Oostende
21:00
Jacco Gardner
Het Bolwerk, Sneek
21:30
Jacky Checker
Little Devil, Tilburg
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Schaffelaartheater, Barneveld
JeBroer
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Jochen Otten
C.C. Den Herd, Bladel
21:00
John Engels
Dizzy, Rotterdam
Kaiser Chiefs
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Karsu Dönmez
De Doelen, Rotterdam
21:00
Keith & Tex
N9, Eeklo
19:30
Kleine Prijs van Fryslân
Iduna, Drachten
21:30
Kraak & Smaak
Bibelot, Dordrecht
20:30
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Kris Berry & Perquisite
Bibelot, Dordrecht
21:00
Krista Detor
Café 't Keerpunt, Spijkerboor
19:00
Lakeside Music Club
De Plashoeve, Vinkeveen
20:00
Lebbis
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Lemon (NL)
De Spieghel, Groningen
LIQUICITY
Westerunie, Amsterdam
Live From Buena Vista
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Marco Borsato
De Meerpaal, Dronten
20:30
Mathilde Santing
Dorpstheater Wormer, Wormer
Mike Peterson presents: Rene Froger
Paard, Den Haag
20:30
Mister and Mississippi
P60, Amstelveen
23:30
PGTA Afterparty + Orange Skyline DJ-set + POPGroningen DJ-team
Vera, Groningen
20:00
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
19:00
Ponto da Vista & Flor Lindamente com Trio Bacamarte @ CC Muziekcafé
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:30
POPgroningen Talent Award Finale
Vera, Groningen
20:30
PUUR: Maaike Ouboter, Tangarine e.a.
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Rabo Music Rally - Finale
De Lantaarn, Hellendoorn
21:30
Rich Aucoin
Rotown, Rotterdam
20:00
Rico & A.R.T. (CD Release)
Hedon, Zwolle
Rootsriders Bob Marley
Metropool, Hengelo
22:00
Royal Six
Vorstin, Hilversum
21:00
Rufus
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Skerryvore
Duycker, Hoofddorp
Stefany June
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Imaginary Suitcase
'T Archief, Leuven
21:00
The Rising Sun
Vera, Groningen
21:00
The Skatalites
Het Bolwerk, Sneek
19:00
The Strypes
Melkweg, Amsterdam
20:30
Tim Knol
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Knol
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
traumahelikopter
Xinix, Nieuwendijk
20:30
U2-4-U2
Boerderij, Zoetermeer
23:00
voltjok met cairo libaration front
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Voorronde GBOB
Musicon, Den Haag
22:00
W.C. Brothers
Ernesto's, Sittard
Wende Snijders
Deventer Schouwburg, Deventer
zondag 20 april 2014
20:00
Ambrose Akinmusire
BIRD, Rotterdam
Blood Red Shoes
Melkweg, Amsterdam
Bökkers
Zaal Dijk, Lemele
22:00
Boogie Nights
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Carel Kraayenhof
P3, Purmerend
15:30
Chloe Charles
BIRD, Rotterdam
20:00
Circa Waves
Paradiso, Amsterdam
20:15
Customs
De Helling, Utrecht
20:00
Dead Ghosts / White Mystery
dB's, Utrecht
22:00
DJ Erwin Peeters / Rob Spijker
DRU-Cultuurfabriek, Ulft