Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Little Devil
Tilburg
20:30
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
19:30
MC Theater
Amsterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
Music Club Kampen
Kampen
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:30
N9
Eeklo
Nijdrop
Opwijk
22:15
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
P3
Purmerend
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Perron 55
Venlo
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Q-bus
Leiden
20:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Sjor
Roggel
21:00
So What!
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
SuperMarkt
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Tivoli
Utrecht
19:00
Trix
Antwerpen
22:00
V11
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
20:00
Victorie
Alkmaar
20:30
Volta
Amsterdam
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
'T Archief
Leuven
21:00
Azotod
De Meern
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:30
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:30
Blok 10
Horst
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
21:00
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
21:00
Café Torenzicht
Lienden
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
15:00
De Badcuyp
Amsterdam
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
De Bosuil
Weert
De Casino
Sint-Niklaas
20:15
De Doelen
Rotterdam
22:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Lantaarn
Hellendoorn
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Meerpaal
Dronten
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
19:00
De Plashoeve
Vinkeveen
20:00
De Pompstee
Roden
18:00
De Reünie
Geleen
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
De Zwerver
Oostende
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
Dizzy
Rotterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:00
Duycker
Hoofddorp
22:00
Ernesto's
Sittard
Ethias Arena
Hasselt
20:00
Flint
Amersfoort
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Het Bolwerk
Sneek
19:30
Iduna
Drachten
20:00
In The Woods
Lage Vuursche
14:30
Independent Outlet
Amsterdam
vrijdag 18 april 2014
20:30
Weltschmerz
Little Devil, Tilburg
20:30
Only Seven Left
Luxor Live, Arnhem
Lilian Vieira
Luxor Live, Arnhem
19:30
Melanie De Biasio
MC Theater, Amsterdam
20:30
Kraantje Pappie
Melkweg, Amsterdam
traumahelikopter
Merleyn, Nijmegen
21:00
Kris Berry & Perquisite
Metropool, Hengelo
Novastar + support
Mezz, Breda
21:00
Tom Acton
Mezz, Breda
De Dijk
Music Club Kampen, Kampen
20:00
The Quill
Musicon, Den Haag
20:00
Ilse DeLange
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:30
Finale Cirque Constance Roadshow
N9, Eeklo
JeBroer
Nijdrop, Opwijk
22:15
Late Night Live: Jazzbeat
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Emilio Guzman
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Serenity + Support
P3, Purmerend
Rootsriders - Bob Marley Tribute
P60, Amstelveen
20:00
Mud Morganfield
Paard, Den Haag
Marissa Nadler
Paradiso, Amsterdam
Nielson
Paradiso, Amsterdam
Jack Savoretti
Paradiso, Amsterdam
The Stranglers
Patronaat, Haarlem
20:00
Selfish (Laatste show!)
Patronaat, Haarlem
21:30
Irrational Library Presents: Death Alley / Dolff
Patronaat, Haarlem
20:30
Hallo Venray
Perron 55, Venlo
20:15
Karsu Dönmez
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Town of Saints
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Fenn / La Corneille / Town of Saints
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Green Lizard
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
At The Juke Joint - Black Bottle Riot / Shaking Godspeed / Texas Radio
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Bert Kruismans - Vaderland
Posttheater, Arnhem
20:00
Amanda Pearcy / Rebecca Loebe
Q-bus, Leiden
20:00
Jeffrey Foucault
Roepaen, Ottersum
21:00
Automatic Sam
Sjor, Roggel
21:00
Loose Cannon’s Bookings Show
So What!, Gouda
20:00
Micha Wertheim
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wende Snijders
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:00
Sick Puppies
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
De Kopieer Machine
SuperMarkt, Den Haag
20:00
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
De Bloeiende Maagden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
3J'S
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:15
Krista Detor
Theater in de Steeg, Den Haag
65DaysofStatic
Tivoli, Utrecht
19:00
Bleed From Within / DevilDriver / Sylosis
Trix, Antwerpen
22:00
Brothers in Blood / Disturbance / Get Some
V11, Rotterdam
21:00
Urban Scream Collectiv: Evija Vebere + Tchip Hopzz + Phantasmagoria
Vera, Groningen
20:00
Orville & Friends - a part of me tour
Victorie, Alkmaar
20:30
Portall
Volta, Amsterdam
21:00
Dan Bern
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 19 april 2014
20:00
The Imaginary Suitcase
'T Archief, Leuven
21:00
Amstel Cover Band Qmusic presenteert: Het foute uur!
Azotod, De Meern
20:00
Kris Berry & Perquisite
Bibelot, Dordrecht
21:30
Kraak & Smaak
Bibelot, Dordrecht
21:00
Rufus
Bitterzoet, Amsterdam
22:30
Balls Of Steel / Barracuda / Black Pearl / Deaf Old People
Blok 10, Horst
20:30
U2-4-U2
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Amsterdam Klezmer Band / BlackBoxRed / Danny Vera
Burgerweeshuis, Deventer
23:00
voltjok met cairo libaration front
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Jochen Otten
C.C. Den Herd, Bladel
21:00
Krista Detor
Café 't Keerpunt, Spijkerboor
21:00
Crazy Daisy
Café Torenzicht, Lienden
19:00
Ponto da Vista & Flor Lindamente com Trio Bacamarte @ CC Muziekcafé
CC Muziekcafé, Amsterdam
15:00
Ilse Huizinga vocal day jazz trip Easter Special
De Badcuyp, Amsterdam
22:00
Amsterdam Soul Club
De Badcuyp, Amsterdam
21:00
Engel & Just
De Bakkerij, Castricum
21:00
Fates Warning
De Bosuil, Weert
JeBroer
De Casino, Sint-Niklaas
20:15
Karsu Dönmez
De Doelen, Rotterdam
22:00
Harris / Parris
De Fles, Spijkenisse
20:00
Dolf Jansen
De Harmonie, Leeuwarden
Rabo Music Rally - Finale
De Lantaarn, Hellendoorn
20:00
Lebbis
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Marco Borsato
De Meerpaal, Dronten
Kaiser Chiefs
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
19:00
Lakeside Music Club
De Plashoeve, Vinkeveen
20:00
In the Name of / Queen Forever / The Breezer Experience
De Pompstee, Roden
18:00
32 Ohm / Model Depose / Portrait / Roza Parks / Sugarcane
De Reünie, Geleen
20:00
Lemon (NL)
De Spieghel, Groningen
20:00
Instant Karma
De Zwerver, Oostende
Wende Snijders
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
John Engels
Dizzy, Rotterdam
23:00
Dave Dope / The Vizitor
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Mathilde Santing
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:00
Skerryvore
Duycker, Hoofddorp
22:00
W.C. Brothers
Ernesto's, Sittard
Clouseau
Ethias Arena, Hasselt
20:00
Emilio Guzman
Flint, Amersfoort
20:30
PUUR: Maaike Ouboter, Tangarine e.a.
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Customs
Hedon, Zwolle
20:00
Rico & A.R.T. (CD Release)
Hedon, Zwolle
21:00
Jacco Gardner
Het Bolwerk, Sneek
21:00
The Skatalites
Het Bolwerk, Sneek
19:30
Kleine Prijs van Fryslân
Iduna, Drachten
20:00
Dan Bern
In The Woods, Lage Vuursche
14:30
Elle Bandita
Independent Outlet, Amsterdam