Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Roepaen
Ottersum
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Q-bus
Leiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Bibelot
Dordrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Perron 55
Venlo
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
dB's
Utrecht
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Little Devil
Tilburg
20:30
N9
Eeklo
P60
Amstelveen
Luxor Live
Arnhem
21:00
Metropool
Hengelo
Music Club Kampen
Kampen
Mezz
Breda
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
De Bosuil
Weert
Grounds
Rotterdam
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Vera
Groningen
21:00
Sjor
Roggel
21:00
Mezz
Breda
21:00
Azotod
De Meern
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
Dizzy
Rotterdam
21:00
SuperMarkt
Den Haag
21:00
So What!
Gouda
21:30
Patronaat
Haarlem
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
22:00
V11
Rotterdam
22:00
Iduna
Drachten
22:00
De Meester
Almere
22:15
North Sea Jazz Club
Amsterdam
23:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater het Hof
Arnhem
Ethias Arena
Hasselt
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Casino
Sint-Niklaas
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
Xinix
Nieuwendijk
De Lantaarn
Hellendoorn
14:00
Ziggo Dome
Amsterdam
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:30
Independent Outlet
Amsterdam
15:00
De Badcuyp
Amsterdam
18:00
De Reünie
Geleen
18:00
Independent Outlet
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
19:00
De Plashoeve
Vinkeveen
19:30
The Rock Temple
Kerkrade
19:30
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Iduna
Drachten
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Hedon
Zwolle
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
De Pompstee
Roden
20:00
In The Woods
Lage Vuursche
20:00
'T Archief
Leuven
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Duycker
Hoofddorp
vrijdag 18 april 2014
20:00
Jeffrey Foucault
Roepaen, Ottersum
20:00
COVER YOUR EYES: Volbeer, Tributefinger, First Date
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
B-Brave
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Fenn / La Corneille / Town of Saints
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Instant Karma
De Zwerver, Oostende
20:00
Amanda Pearcy / Rebecca Loebe
Q-bus, Leiden
Wende Snijders
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Krista Detor
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Guido Weijers - V
Figi Theater, Zeist
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Zaantheater, Zaandam
20:15
René van Meurs
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Karsu Dönmez
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Inspire
Bibelot, Dordrecht
20:30
Bert Kruismans - Vaderland
Posttheater, Arnhem
20:30
Only Seven Left
Luxor Live, Arnhem
20:30
Kraantje Pappie
Melkweg, Amsterdam
20:30
Mister and Mississippi
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Hallo Venray
Perron 55, Venlo
20:30
The Webb Sisters
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Margriet Sjoerdsma - A Tribute to Eva Cassidy
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Ode to the Quiet
dB's, Utrecht
20:30
Portall
Volta, Amsterdam
20:30
Bade / Sunday Sun
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
VerborgenBende
EKKO, Utrecht
20:30
Weltschmerz
Little Devil, Tilburg
20:30
Finale Cirque Constance Roadshow
N9, Eeklo
Rootsriders - Bob Marley Tribute
P60, Amstelveen
Lilian Vieira
Luxor Live, Arnhem
21:00
Kris Berry & Perquisite
Metropool, Hengelo
De Dijk
Music Club Kampen, Kampen
Novastar + support
Mezz, Breda
21:00
Rigby
Hedon, Zwolle
21:00
Alain Clark
Hedon, Zwolle
21:00
Exit 31
De Bosuil, Weert
Dubioza Kolektiv
Grounds, Rotterdam
21:00
Dan Bern
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
The Kik
De Peppel, Zeist
21:00
Urban Scream Collectiv: Evija Vebere + Tchip Hopzz + Phantasmagoria
Vera, Groningen
21:00
Automatic Sam
Sjor, Roggel
21:00
Tom Acton
Mezz, Breda
21:00
Benny Rodrigues / Mike Ravelli / Miss Melera / The Junior
Azotod, De Meern
21:00
18 Miles / Road To Manila / Bury The Killjoy
De Bakkerij, Castricum
21:00
John Engels
Dizzy, Rotterdam
21:00
De Kopieer Machine
SuperMarkt, Den Haag
21:00
Loose Cannon’s Bookings Show
So What!, Gouda
21:30
Irrational Library Presents: Death Alley / Dolff
Patronaat, Haarlem
22:00
traumahelikopter
Doornroosje, Nijmegen
Jack Savoretti
Paradiso, Amsterdam
22:00
Brothers in Blood / Disturbance / Get Some
V11, Rotterdam
22:00
Let There Be House
Iduna, Drachten
22:00
Joost van Bellen
De Meester, Almere
22:15
Late Night Live: Jazzbeat
North Sea Jazz Club, Amsterdam
23:00
The 7 Heavens of Disco
Doka - Volkshotel, Amsterdam
zaterdag 19 april 2014
Glennis Grace
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
Clouseau
Ethias Arena, Hasselt
Tim Knol
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
JeBroer
De Casino, Sint-Niklaas
Live From Buena Vista
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kaiser Chiefs
De Oosterpoort, Groningen
traumahelikopter
Xinix, Nieuwendijk
Rabo Music Rally - Finale
De Lantaarn, Hellendoorn
14:00
De Nieuwe Wildernis in Concert
Ziggo Dome, Amsterdam
14:15
Hayo Boerema
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:30
Elle Bandita
Independent Outlet, Amsterdam
15:00
Ilse Huizinga vocal day jazz trip Easter Special
De Badcuyp, Amsterdam
18:00
32 Ohm / Model Depose / Portrait / Roza Parks / Sugarcane
De Reünie, Geleen
18:00
Death Alley
Independent Outlet, Amsterdam
19:00
The Strypes
Melkweg, Amsterdam
19:00
Ponto da Vista & Flor Lindamente com Trio Bacamarte @ CC Muziekcafé
CC Muziekcafé, Amsterdam
19:00
Lakeside Music Club
De Plashoeve, Vinkeveen
19:30
Dressed to Kiss
The Rock Temple, Kerkrade
19:30
De Nieuwe Wildernis in Concert
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Kleine Prijs van Fryslân
Iduna, Drachten
20:00
3J'S
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Ilse DeLange
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Wende Snijders
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
De Bloeiende Maagden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Diederik van Vleuten
Musis, Arnhem
20:00
Dolf Jansen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Lebbis
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Emilio Guzman
Flint, Amersfoort
20:00
Jochen Otten
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Stefany June
Paradiso, Amsterdam
Arsenal
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Marco Borsato
De Meerpaal, Dronten
20:00
Customs
Hedon, Zwolle
Douwe Bob
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Lemon (NL)
De Spieghel, Groningen
20:00
Kris Berry & Perquisite
Bibelot, Dordrecht
20:00
Audio Adam / Dudettes
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
In the Name of / Queen Forever / The Breezer Experience
De Pompstee, Roden
20:00
Dan Bern
In The Woods, Lage Vuursche
20:00
The Imaginary Suitcase
'T Archief, Leuven
20:00
Herman Brood Academie On Tour
Paard, Den Haag
20:00
Rico & A.R.T. (CD Release)
Hedon, Zwolle
20:00
Voorronde GBOB
Musicon, Den Haag
20:00
B-Brave
Vorstin, Hilversum
20:00
Skerryvore
Duycker, Hoofddorp