PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 2
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 03 sep
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
013
Tilburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Blues/Rock Café Under The Bridge
Alphen aan den Rijn
21:00
Bosuil
Weert
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:30
Cacaofabriek
Helmond
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
De Oosterpoort
Groningen
zo 04 sep
13:00
EKKO
Utrecht
14:30
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Iduna
Drachten
15:00
Roepaen
Ottersum
15:30
De Vorstin
Hilversum
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Son
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Diligentia
Den Haag
17:00
De Perifeer
Deventer
18:30
Willemeen
Arnhem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
20:00
't Nonnetje
Amersfoort
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Patronaat
Haarlem
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
ma 05 sep
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
4
2
20:00
Rotown
Rotterdam
2
1
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Paradiso
Amsterdam
1
De Muze
Noordwijk
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
1
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
The Waterhole
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
di 06 sep
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Minard Schouwburg
Gent
20:30
Merleyn
Nijmegen
21:30
V11
Rotterdam
1
21:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
wo 07 sep
21:00
Vera
Groningen
2
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
Schouwburg Rex
Mol
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Minard Schouwburg
Gent
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
De School
Amsterdam
1
21:00
Winston
Amsterdam
do 08 sep
Luxor Live
Arnhem
1
Theater PePijn
Den Haag
1
Schouwburg Rex
Mol
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
18:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
18:45
013
Tilburg
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
ACU
Utrecht
3
20:30
Paard van Troje
Den Haag
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
20:30
OT301
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
22:00
Paradiso
Amsterdam
1
22:00
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen

zaterdag 03 september 2016

20:00
3 Dead Mexicans On A Skateboard Rotown, Rotterdam
20:00
Def Americans Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Ben Gold / Bryan Kearney / Fisherman & Hawkins Grenswerk, Venlo
20:00
Suzan Seegers - Suus zingt Annie M.G. Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo De Weijer, Boxmeer
20:00
Shakatak De Vorstin, Hilversum
20:00
Native People Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Malepeste (F) + Wrang + Black Command Little Devil, Tilburg
20:30
Jazz met Wim Bronnenberg Molen De Ster, Utrecht
20:30
The Juke Joints Blues/Rock Café Under The Bridge, Alphen aan den Rijn
21:00
NUHR Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
Thalamus / The Anaesthetics Altstadt, Eindhoven
21:00
Oexfest Luxor Live, Arnhem
21:30
We all love 80's, 90's 00's Cacaofabriek, Helmond
22:00
Psyfreaks Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Destructive Tendencies / F. NøIzE / Partyraiser Doornroosje, Nijmegen

zondag 04 september 2016

13:00
UIT-feest EKKO, Utrecht
14:30
Novatia Boerderij, Zoetermeer
15:00
DVL een ode aan Lester Butler & The Red Devils Iduna, Drachten
15:00
Sunday Soup: Assorted Travelers Roepaen, Ottersum
15:30
Desray Presents: Music Legends De Vorstin, Hilversum
15:30
Kaz Lux Lazy Sonnie Afternoon, Son
16:00
The Lachy Doley Group Cacaofabriek, Helmond
16:00
The Lachy Doley Group Cacaofabriek, Helmond
16:00
Eva Crutzen - Spiritus Diligentia, Den Haag
17:00
Danielle Lemaire De Perifeer, Deventer
18:30
Acherontas Willemeen, Arnhem
20:00
Aborted Iduna, Drachten
20:00
Native People 't Nonnetje, Amersfoort
21:00
Mike Krol V11, Rotterdam

maandag 05 september 2016

20:00
Amanda Bergman Rotown, Rotterdam
2
1
Foto Youp van 't Hek
Youp van 't Hek Diligentia, Den Haag
1
Ronald Goedemondt - Geen sprake van De Muze, Noordwijk
19:00
Katalepsy Little Devil, Tilburg
20:00
Laundry Big Band De Vorstin, Hilversum
20:00
Native People The Waterhole, Amsterdam

dinsdag 06 september 2016

Youp van 't Hek - Licht Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Sharon Robinson Minard Schouwburg, Gent
20:30
Mike Krol Merleyn, Nijmegen
21:30
Dilly Dally V11, Rotterdam
1
21:30
Violetta Lazin / Gianmaria Griglio De Roode Bioscoop, Amsterdam

woensdag 07 september 2016

21:00
Dilly Dally Vera, Groningen
2
Alex Agnew - Unfinished Business Schouwburg Rex, Mol
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Gianmaria Griglio / Violetta Lazin De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Sharon Robinson Minard Schouwburg, Gent
20:00
Quiet Hollers Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Amsterdam Sinfonietta TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Christopher Paul Stelling + Matthew Logan Vasquez EKKO, Utrecht
20:30
LOS - VAST Theater het Hof, Arnhem
20:30
Rendez-Vous De School, Amsterdam
1
21:00
Dopethrone (CA) / Mower Winston, Amsterdam

donderdag 08 september 2016

Foto Eilen Jewell + Bootleg Betty
Eilen Jewell + Bootleg Betty Luxor Live, Arnhem
1
Foto Claudia de Breij
Claudia de Breij Theater PePijn, Den Haag
1
Alex Agnew - Unfinished Business Schouwburg Rex, Mol
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
18:00
Silver Mountain 't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
18:45
Incubate Festival #2 013, Tilburg
20:00
Cheyenne Toney P60, Amstelveen
20:15
Cabarestafette De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Mike Krol ACU, Utrecht
3
20:30
LOS - VAST Theater het Hof, Arnhem
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn MIDI Tilburg, Tilburg
20:30
Voorronde Amsterdamse Popprijs OT301, Amsterdam
21:00
De Dijk Mezz, Breda
21:00
New Cool Collective & Matt Bianco (Mark Reilly) North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Christopher Paul Stelling + Frank Rensen V11, Rotterdam
21:00
Elektroniche ft. Dollkraut Luxor Live, Arnhem
22:00
July Talk Vera, Groningen
22:00
Cian Nugent Merleyn, Nijmegen
Pagina 2