Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
013
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater De Veste
Delft
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
013
Tilburg
Paradox
Tilburg
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Leidse Schouwburg
Leiden
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
14:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Musis
Arnhem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Winston
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Coco Maria
Veenhuizen
21:00
De Bosuil
Weert
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Pllek
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Mezz
Breda
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Roepaen
Ottersum
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Simplon
Groningen
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater De Willem
Papendrecht
Hedon
Zwolle
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
EKKO
Utrecht
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
dinsdag 30 mei 2017
20:00
Yamato
Chassé Theater, Breda
20:30
White Hills
013, Tilburg
Whiskey Myers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Victory
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
20:00
The Mission
Metropool, Hengelo
20:00
The Hackensaw Boys
Patronaat, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Veste, Delft
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Psychic TV
Paard, Den Haag
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schuur, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jim Norton
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eddie Vedder
AFAS Live, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Function
Flint, Amersfoort
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Davina and the Vagabonds
Bitterzoet, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Beartooth
Effenaar, Eindhoven
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Afstudeershow 70's Revolution
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
1e Voorronde van bandbattle Oorveeg (voorheen 0492PopPodium)
Muziekcafé Helmond, Helmond
woensdag 31 mei 2017
Yamato
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:00
White Hills
Rotown, Rotterdam
20:00
The Mission
013, Tilburg
The Hackensaw Boys
Paradox, Tilburg
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Ryley Walker
Doornroosje, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Theaterhotel Almelo, Almelo
Mike Boddé - De Geurige Man
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning van de Lach
Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Luke Sital-Singh
Vondelkerk, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Zaantheater, Zaandam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Jim Norton
Meervaart, Amsterdam
20:00
Hardcore Woensdag
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Hallo Venray
Paradiso, Amsterdam
22:00
Go!Pony
BIRD, Rotterdam
20:00
Gary Hoey
Boerderij, Zoetermeer
14:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Björn van der Doelen
Burgerweeshuis, Deventer
Anouk
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
2e Voorronde van bandbattle Oorveeg (voorheen 0492PopPodium)
Muziekcafé Helmond, Helmond
donderdag 01 juni 2017
20:30
Youn Sun Nah
LantarenVenster, Rotterdam
Yamato
Musis, Arnhem
20:15
We remember Elvis Presley
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:30
Ulrich Ellison and Tribe
Vorstin, Hilversum
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
20:00
The Texas Chainsaw Dust Lovers (FR) / The Gentle Art of Cooking People
Winston, Amsterdam
The Powerfest
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Piano Guys
AFAS Live, Amsterdam
The Hackensaw Boys
Coco Maria, Veenhuizen
21:00
The Brandos
De Bosuil, Weert
The Analogues - 50 jaar Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Sue the Night
Trix, Antwerpen
Seu Jorge
Melkweg, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
22:00
Roots & Routes presents Romeo Boganen & Zafferio
BIRD, Rotterdam
20:30
Ritual Howls
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Pllek Live Stage: La Yegros / Larry SKG / Témé Tan
Pllek, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peer
Mezz, Breda
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Matt Andersen
Roepaen, Ottersum
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Veste, Delft
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Machinedrum (live)
Simplon, Groningen
Kommil Foo - Schoft
De Maagd, Bergen op Zoom
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Willem, Papendrecht
John Bramwell
Hedon, Zwolle
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
James Arthur
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Identity Circus / Saint Charlie
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Hiphop Saved My Life #5
EKKO, Utrecht
20:00
Het begin van het einde
Poppodium Volt, Sittard
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Gosto
Patronaat, Haarlem
20:00
GEORGIO 'THE DOVE' VALENTINO + JELLEPHANT
Willemeen, Arnhem
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
De Eerste De Beste
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Davina and the Vagabonds
De Oosterpoort, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Colter Wall
Melkweg, Amsterdam