Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Effenaar
Eindhoven
Grenswerk
Venlo
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Iduna
Drachten
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Veste
Delft
21:00
So What!
Gouda
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Sneek
Sneek
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Volta
Amsterdam
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
GC de Melkerij
Zemst
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
18:30
Baroeg
Rotterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Kargadoor
Utrecht
013
Tilburg
C-Mine
Genk
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Club Rex
Hilversum
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Meervaart
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
NiXenMeer
Enschede
20:30
Posttheater
Arnhem
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Rodahal
Kerkrade
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Bussel
Oosterhout
P60
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:30
Paradox
Tilburg
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Rotown
Rotterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Meester
Almere
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Hedon
Zwolle
20:00
Handelsbeurs
Gent
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Metropool
Hengelo
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Mezz
Breda
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
De Djoelen
Oud-Turnhout
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:30
Dynamo
Eindhoven
Bibelot
Dordrecht
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
P60
Amstelveen
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
De Helling
Utrecht
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Melkweg
Amsterdam
ACU
Utrecht
vrijdag 28 april 2017
3JS - U2, The Joshua Tree
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
45ACIDBABIES / Bartek
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Amber Arcades / Moss
Effenaar, Eindhoven
Andy Frasco
Grenswerk, Venlo
20:00
Ba Ba Boun
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Basement Vibes!
Iduna, Drachten
Booker T. Jones
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
20:30
Chantal Acda
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Chris de Burgh
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Chris Travis
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Civil War / Nightmare
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Cristina Branco - Insomnia
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
21:00
Daniel Cane & The Rebellion + Kita Menari
So What!, Gouda
Daniel Lohues - Moi
Theater De Lievekamp, Oss
De Dijk
Theater Sneek, Sneek
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
De Vrije Vrijdag #DEVV
Volta, Amsterdam
20:15
Dilana Smith
Hedon, Zwolle
20:15
Discover Berget Lewis
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Dodecahedron + Verwoed
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Emma Ruth Rundle & Jaye Jayle
Podium Asteriks, Leeuwarden
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Ex-Cult
Stroomhuis, Eindhoven
20:15
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Fred Eaglesmith
GC de Melkerij, Zemst
20:30
George van Houts - Kom Plot
Cpunt Theater, Hoofddorp
18:30
Gorecrusher Tour
Baroeg, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Iris Penning / Van Piekeren & Fransen
De Kargadoor, Utrecht
Jambinai
013, Tilburg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C-Mine, Genk
20:00
Jeff Buckley Show - A Touch Of Grace
Boerderij, Zoetermeer
Jonna Fraser
Club Rex, Hilversum
20:00
JW Roy & Band
Podium 't Beest, Goes
20:00
Kiki Schippers - Wie Kijkt?
Meervaart, Amsterdam
22:00
LIVE: The Hillbilly Moonshiners play Mumford & Sons
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Living Room Heroes
NiXenMeer, Enschede
20:30
LOS - VAST
Posttheater, Arnhem
23:30
Maduk
Melkweg, Amsterdam
20:00
Marco Borsato
Rodahal, Kerkrade
Marco Lopes - Saudade
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Bussel, Oosterhout
MaYaN
P60, Amstelveen
Mike Boddé - De Geurige Man
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Miracle
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Wilminktheater, Enschede
20:15
Ntjam Rosie
De Doelen, Rotterdam
20:30
Okabe Family / Xavi Torres Trio
Paradox, Tilburg
20:00
Old Ni-js
Metropool, Hengelo
20:00
On the House: Duketown Jam
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Oumou Sangare
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Pater Moeskroen - Fiesta!
De Kattendans, Bergeijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Pokey Lafarge
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Pumarosa
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Schalm, Veldhoven
Rotown's Dirty Thirty: Heaters / Nouveau Vélo / The Wytches / traumahe
Rotown, Rotterdam
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Rusty Nail
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
21:00
Samavayo
Little Devil, Tilburg
20:00
Schemerlamp Festival
De Meester, Almere
22:00
Shaggy Dogs
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater De Lievekamp, Oss
STAVAST
Hedon, Zwolle
20:00
STUFF.
Handelsbeurs, Gent
21:00
Textures
Poppodium Volt, Sittard
21:00
The Bruceband
Metropool, Hengelo
19:30
The Cavern
Paard, Den Haag
20:00
The Cosmic Carnival / The Dawn Brothers
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
The Doors in Concert
Ledeltheater, Oostburg
19:30
The Elvis Concert 2017
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Paladins
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Pine Box Boys
The BOX, Hilvarenbeek
21:00
Thunder
De Bosuil, Weert
21:00
Tim Akkerman
Mezz, Breda
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Tim O'Brien
Paradiso, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Toñi Fernandez
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders
Luxor Live, Arnhem
21:00
True Widow
Vera, Groningen
Walter Trout
TivoliVredenburg, Utrecht
William Boeva - Reset
De Djoelen, Oud-Turnhout
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:30
Xandria + Support
Dynamo, Eindhoven
Yung Internet
Bibelot, Dordrecht
Zebrahead
Burgerweeshuis, Deventer
zaterdag 29 april 2017
20:00
25 jaar DJ Isis
Paradiso, Amsterdam
3JS - U2, The Joshua Tree
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Abafazi - African Susnet
Flint, Amersfoort
20:00
Aborted / Korpse
P60, Amstelveen
15:00
Akula Rhythm Band / Birth of Joy / Black River Delta / DeWolff / Littl
TivoliVredenburg, Utrecht
André Manuel - De Onzen
Orpheus, Apeldoorn
Andy Frasco
De Helling, Utrecht
20:00
Ares
Hedon, Zwolle
20:00
Athena
Melkweg, Amsterdam
Bartek
ACU, Utrecht