PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 17 feb
20:30
Zaantheater
Zaandam
21:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vera
Groningen
van Beresteyn
Veendam
21:00
V11
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
2
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Grenedeer
Gronsveld
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
So What!
Gouda
21:30
Simplon
Groningen
Schouwburg het Park
Hoorn
Schouwburg het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
Rabotheater Hengelo
Hengelo
Posttheater
Arnhem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Podium heino
Heino
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
Paradox
Tilburg
21:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:30
Manifesto
Hoorn
20:00
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Kulturhus Holten
Holten
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
1
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Groene Engel
Oss
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Gebr. De Nobel
Leiden
2
1
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
1
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg

vrijdag 17 februari 2017

20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Zaantheater, Zaandam
21:00
Martyn Joseph Xinix, Nieuwendijk
21:00
Bomba Roja / Fabrik Royale Winston, Amsterdam
20:00
Cornered / Lifelong / Aggravation / No Gods No Masters Willemeen, Arnhem
The Bootleg Sixties Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Werftheater, Utrecht
René van Meurs - Even goede vrienden Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
The Wounded Vera, Groningen
Daniel Lohues - Moi van Beresteyn, Veendam
21:00
Nadia Reid V11, Rotterdam
19:30
Bark (metal) / Bliksem / Distillator Trix, Antwerpen
Foto Boris
Boris TivoliVredenburg, Utrecht
2
20:15
Isabelle Beernaert Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Frank Boeijen Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool Theater 't Pand, Gorinchem
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Theater Grenedeer, Gronsveld
20:00
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Voorveghter, Hardenberg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Vezpa - Een muzikale reis door de jaren 50 en 60 Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Chris Silos - Pierewaaien Theater De Omval, Diemen
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Theater de Mythe, Goes
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater De Leest, Waalwijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater De Kolk, Assen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater de Griffioen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater de Bussel, Oosterhout
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
André Manuel - De Onzen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
LOS - VAST Theater 't Onderdak, Sassenheim
Lookapony Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Enge Buren - Ruk! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
The Soul of Spanish Harlem Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Wende Snijders Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
The Great Communicators + Ask So What!, Gouda
21:30
JeBroer Simplon, Groningen
O'G3NE Schouwburg het Park, Hoorn
Cesar Zuiderwijk - Masterclass Schouwburg het Park, Hoorn
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
I'm a Soulman - Steffen Morrison, Joy Wielkens, Michael Varekamp e.a. Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lieve Bertha - Prachtexemplaar Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 S.C.C. De Enck, Oirschot
21:00
Luke Winslow King Rotown, Rotterdam
21:00
Paul Simon Undercoversessie Roepaen, Ottersum
Peter Heerschop - Van horen zeggen Rabotheater Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - De Afterparty Posttheater, Arnhem
20:00
Ode aan John Coltrane door Bart Oostindie & friends Poppodium Volt, Sittard
Kirsten van Teijn - Zalf Podium heino, Heino
20:30
Hans Vandenburg / Robert Jan Stips / Thijs van Leer Patronaat, Haarlem
20:00
Matt Winson Patronaat, Haarlem
20:30
Memphis Maniacs Patronaat, Haarlem
Bruut! Paradox, Tilburg
21:00
The Wonder Stuff Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
The Mahones Paradiso, Amsterdam
20:30
Soul Live Paradiso, Amsterdam
20:00
Francisca & Friends / Swing & Tell P60, Amstelveen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Traumahelikopter Oefenbunker, Landgraaf
21:00
The Music of Jamiroquai North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
De Vieze Ma3seb Tour: Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Watskeburt?! - de musical Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Everyday People & Guests Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Joana Serrat in Mezz Breda Mezz, Breda
22:00
The Mysterons Merleyn, Nijmegen
23:00
Egoless / Gantz / Loefah Melkweg, Amsterdam
19:00
Rob Skiba Melkweg, Amsterdam
19:30
Che Sudaka Melkweg, Amsterdam
21:30
Ferocious Dog Manifesto, Hoorn
20:00
Typhoon - Moro Lobi Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
20:30
Estafest LantarenVenster, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour Kulturhus Holten, Holten
21:00
Tokoloko Met O.a. Certain Animals, Bone-Yard + Deathroll E.a. Kroepoekfabriek, Vlaardingen
1
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Yuri Honing Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Joost Dijkema Het Bolwerk, Sneek
21:00
BAMBAMBIDDYBONGBONG Hedon, Zwolle
20:15
The Fortunate Sons - CCR Tribute Hedon, Zwolle
21:00
Los Paja Brava (albumpresentatie) Grounds, Rotterdam
20:00
JW Roy & Band Groene Engel, Oss
20:30
Delain Grenswerk, Venlo
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade Goudse Schouwburg, Gouda
Foto The Toy Dolls
The Toy Dolls Gebr. De Nobel, Leiden
2
1
20:00
HBA on tour Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
Bettie Serveert Fluor, Amersfoort
20:30
Welkom bij de Fresku Show Energiehuis, Dordrecht
20:00
Doomstad: Dool / Obese / Steak Number Eight EKKO, Utrecht
20:00
Almanac Duycker, Hoofddorp
1
23:00
Edu Imbernon / Oliver Weiter / Recondite Doornroosje, Nijmegen
Jochen Otten Diligentia, Den Haag
Paul de Munnik Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop! De Schattelijn, Geertruidenberg
Pagina 1