Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
ACU
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Dynamo
Eindhoven
19:30
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Hof 88
Almelo
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
21:00
V11
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Altstadt
Eindhoven
Bibliotheektheater
Rotterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Brebl
Nijmegen
Cafe Video
Gent
Capitole
Gent
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
De Domijnen
Sittard
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Dynamo
Eindhoven
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Hedon
Zwolle
Kantine Walhalla
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Muziekodroom
Hasselt
North Sea Jazz Club
Amsterdam
NTGent
Gent
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
Pook
Oostknollendam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stathe
Utrecht
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
maandag 24 oktober 2016
20:30
The Artemis / The Prestige
ACU, Utrecht
20:00
Poliça
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Toseland
De Helling, Utrecht
20:15
Maaike Ouboter
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kaiser Chiefs + The Sore Losers
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Mahotella Queens
De Oosterpoort, Groningen
Frank Carter & The Rattlesnakes + God Damn
Dynamo, Eindhoven
19:30
No Sinner
Little Devil, Tilburg
19:30
Red Fang / Torche
Melkweg, Amsterdam
19:30
Michael Franti
Melkweg, Amsterdam
19:30
Philip Glass & Friends
Melkweg, Amsterdam
21:00
Matt Harlan / Rachel Jones
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Arc Iris
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ben Harper & The Innocent Criminals
Paradiso, Amsterdam
22:00
Oh Pep!
Paradiso, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Scheldetheater, Terneuzen
Don Broco
Tolhuistuin, Amsterdam
dinsdag 25 oktober 2016
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Agnietenhof, Tiel
20:00
Crystal Fighters
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Paul de Munnik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Iris Hond / Matangi Quartet
De Oosterpoort, Groningen
19:45
Rodrigo Y Gabriela
Doornroosje, Nijmegen
20:30
DDW Music Special: Klyne + support
Effenaar, Eindhoven
20:30
Ron Carter Golden Striker Trio
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jeff Beck
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Vicente Amigo
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
Abra
Melkweg, Amsterdam
19:30
Zomaar Radio
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Véronic DiCaire
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Paard, Den Haag
20:00
The Academic
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jamie Lidell
Paradiso, Amsterdam
ISLAND
Paradiso, Amsterdam
Fairport Convention
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Parktheater, Eindhoven
20:00
NUHR
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Kom, Nieuwegein
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Hof 88, Almelo
19:45
Dale Watson
TivoliVredenburg, Utrecht
Jeremy Loops
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Sophia
TivoliVredenburg, Utrecht
Don Broco
Tolhuistuin, Amsterdam
Of Mice & Men
Trix, Antwerpen
20:00
Kaitlyn Aurelia Smith
Trix, Antwerpen
21:00
Demob Happy + Tigercub
V11, Rotterdam
Mary J. Blige / Maxwell - The King and Queen of Hearts World Tour
Ziggo Dome, Amsterdam
woensdag 26 oktober 2016
Compact Disk Dummies
Altstadt, Eindhoven
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Bibliotheektheater, Rotterdam
22:00
Monique Klemann
BIRD, Rotterdam
20:30
The Chronometer’s Orchestra
Brebl, Nijmegen
Eerie Wanda
Cafe Video, Gent
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
Ton Kas - JABROER
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
The Mulligan Brothers
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Flip Noorman - Make-up
De Domijnen, Sittard
20:15
For Today
De Helling, Utrecht
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes + support
De Oosterpoort, Groningen
Amaranthe
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Kampfar + Vreid + Dreamarcher
Dynamo, Eindhoven
Paul de Munnik
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
Folk Road Show
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Hollis Brown
Hedon, Zwolle
Henry van Loon - Sleutelmoment
Kantine Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Ron Carter
LantarenVenster, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
Polica
Melkweg, Amsterdam
19:30
Dub FX
Melkweg, Amsterdam
20:00
Xenia Rubinos
Melkweg, Amsterdam
22:00
The Reverend Shawn Amos
Merleyn, Nijmegen
Fairport Convention
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Mount Kimbie
Muziekodroom, Hasselt
Raul Midón
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Daniel Sloss
NTGent, Gent
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Crystal Fighters
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tamarin Desert
Paradiso, Amsterdam
Dagny
Paradiso, Amsterdam
Dale Watson
Patronaat, Haarlem
20:30
Tears & Marble
Patronaat, Haarlem
Pieter Derks - Spot
Pook, Oostknollendam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
I Am Oak + David Åhlén
Rotown, Rotterdam
20:00
Spinvis
Scheltema Complex, Leiden
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Joep Onderdelinden - Taart!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diouff
Stathe, Utrecht
19:30
Demob Happy
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Concordia, Enschede
20:00
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Kom, Nieuwegein