Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:30
Atak
Enschede
19:30
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Helling
Utrecht
Vera
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Splendor
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Cul de Sac
Tilburg
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Kavka
Antwerpen
23:00
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Vera
Groningen
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Rotown
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Capitole
Gent
22:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Vorstin
Hilversum
19:30
Willemeen
Arnhem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
Little Devil
Tilburg
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Iduna
Drachten
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Café Zigzag
Weert
23:00
Merleyn
Nijmegen
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:15
Cacaofabriek
Helmond
22:00
Paradiso
Amsterdam
Beachclub Naturel
Scheveningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
De Helling
Utrecht
22:00
Vera
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Concertgebouw
Amsterdam
21:00
Simplon
Groningen
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
23:00
Atak
Enschede
21:00
De Bakkerij
Castricum
19:30
Bibelot
Dordrecht
21:00
Taverne
Bergen
21:30
Grandcafe Seventies Eighties
Almere
23:00
Patronaat
Haarlem
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Meester
Almere
20:15
M.C. Van de Omroep
Hilversum
23:00
Grounds
Rotterdam
Artis
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
15:30
De Helling
Utrecht
15:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
The Corner
Kampen
20:00
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
13:30
013
Tilburg
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
15:00
Roepaen
Ottersum
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:00
Club Mystique
Amsterdam
14:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
15:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
Iduna
Drachten
14:00
De Bosuil
Weert
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Kasteel en Landgoed Middachten
De Steeg
TivoliVredenburg
Utrecht
13:30
Vorstin
Hilversum
woensdag 29 juni 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:30
An evening with: Supermoon + AUFGLAUFT
Atak, Enschede
19:30
Camerata Particolare / Marco Bakker / Selma Harkink
M.C. Van de Omroep, Hilversum
20:30
Carlos Malta & Jan Dumée
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Hans Teeuwen
Parktheater, Eindhoven
Hiatus Kaiyote
Doornroosje, Nijmegen
20:15
KRS One
De Helling, Utrecht
Kurt Vile & The Violators + Cross Record
Vera, Groningen
20:00
Little Scream
Paradiso, Amsterdam
20:00
Maaike Ouboter
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Maartje Meijer Band
Splendor, Amsterdam
20:00
Reverend Peyton's Big Damn Band
Patronaat, Haarlem
Rule of Thirds
Paradiso, Amsterdam
20:30
Safia
Sugar Factory, Amsterdam
donderdag 30 juni 2016
Amsterdam Sinfonietta / De Dijk
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Andre Hazes Avond
Paradiso, Amsterdam
20:00
Audiodaycare cd-presentatie
Paard, Den Haag
21:00
Automatic Sam
Cul de Sac, Tilburg
DeWolff
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Docupodium
Cinetol, Amsterdam
19:00
Graveyard Classics: Six Feet Under
Baroeg, Rotterdam
20:00
Hans Teeuwen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Hypnos
Little Devil, Tilburg
20:00
Iris Penning
Kavka, Antwerpen
23:00
Klub Bulk Seizoensafsluiter
Mezz, Breda
22:00
Remove Before Flight
Merleyn, Nijmegen
22:00
Shearwater
Vera, Groningen
20:00
Stef Bos - Een Sprong in de Tijd
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Stu Larsen
Rotown, Rotterdam
20:00
The Mouse Outfit
Paradiso, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Capitole, Gent
vrijdag 01 juli 2016
22:30
09051999 (Dilla Day)
Paradiso, Amsterdam
21:00
40UP
Vorstin, Hilversum
19:30
Amselfest Met: The Agitators (be) + Discharger + Harries'89 + The P
Willemeen, Arnhem
20:00
Amsterdam Sinfonietta / De Dijk
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Big Rivers Aftrap: Crystal Dream Plays U2
Bibelot, Dordrecht
Brujeria
Little Devil, Tilburg
20:30
Bungalow / PYN
Paard, Den Haag
20:00
Carach Angren
Iduna, Drachten
19:00
Christopher Martin / Gentleman / Ky-Mani Marley
Melkweg, Amsterdam
20:00
Crazy Cult Roadshow
Café Zigzag, Weert
23:00
FINESSELANDE / Kimonomandem
Merleyn, Nijmegen
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Karsu, Michelle David, Sandra van
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Her Majesty
Metropool, Hengelo
20:00
Jonathan Jeremiah
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Jonathan Jeremiah
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
21:00
JW Roy / Leon Verdonschot
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
KRS-One
Luxor Live, Arnhem
20:00
Kwante Hippe
Grenswerk, Venlo
20:00
Los de Abajo
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Mike & The Musicians / Rabscuttle Rah / General Redbeard
De Bakkerij, Castricum
20:15
Mirage
Cacaofabriek, Helmond
22:00
Pedestrians
Paradiso, Amsterdam
Pierce Brothers
Beachclub Naturel, Scheveningen
20:30
Richard Bona
LantarenVenster, Rotterdam
Room Eleven
De Helling, Utrecht
22:00
Rule Of Thirds
Vera, Groningen
Ryan Bingham
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Shearwater
Paard, Den Haag
21:00
The Kyteman Orchestra & Radio Filharmonisch Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
21:00
The Mouse Outfit
Simplon, Groningen
zaterdag 02 juli 2016
20:00
An Ocean Of Storms / Syraforest / True Champions Ride On Speed
Stroomhuis, Eindhoven
23:00
Basic Grooves - Have A Nice Day Festival Afterparty
Atak, Enschede
21:00
Cacatory / Forever mortal / Harvest of Kairos
De Bakkerij, Castricum
19:30
Clash of the coverbands
Bibelot, Dordrecht
21:00
Coco Bongo & the Bonfire Ranch of Love
Taverne, Bergen
21:30
D.I.S.C.O. Showband
Grandcafe Seventies Eighties, Almere
23:00
Dabutes
Patronaat, Haarlem
16:30
David & The Circumstances
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
22:00
Fucking Bastards On Tour
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Gloria Lewis / Greyhound Bastards / Sonic Bloom
De Meester, Almere
20:15
Het Metropole Orkest Young Conductors Award 2016 Finale
M.C. Van de Omroep, Hilversum
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
Max Meser
Artis, Amsterdam
20:30
Mooon
Paard, Den Haag
20:00
My Silent Wake (UK) + March Funebre (B) + Façade
Little Devil, Tilburg
20:00
Neuk!
dB's, Utrecht
15:30
Odium Nostrum
De Helling, Utrecht
15:30
Oes / Roots Palmera
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
PARLAY: Fake O's / Laura Palmer / Sean Gascoigne
Winston, Amsterdam
20:30
Peter van Rooijen / Stefano Keizers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Snakedrive
The Corner, Kampen
20:00
Stu Larsen
Paard, Den Haag
The Brian Jonestown Massacre
Melkweg, Amsterdam
Vintage Trouble
Doornroosje, Nijmegen
13:30
Woo Hah!
013, Tilburg
zondag 03 juli 2016
14:00
Amsterdam Faya Allstars / Boss Capone / Doghouse Rose
Sonsbeekpark, Arnhem
15:00
BJ Baartmans / Charl Delemarre / Jara / Sam Schoenmakers / Tjebbe Zeem
Roepaen, Ottersum
16:00
Deep & the Dudes
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:00
Delmontis live tribute to Ray Charles
Club Mystique, Amsterdam
14:30
Dirk Scheele
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
15:30
Finale Mooie Noten 2016: Eelke Ankersmit / Jasper Schalks / La Nique /
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:00
Fit For An Autopsy
Little Devil, Tilburg
14:00
Gipsy Trio Istvan Lichter 3 juli op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
H2O
Iduna, Drachten
14:00
Jordi Repkes / Jurgen Visser / Kyla Brox / The Delta Saints
De Bosuil, Weert
20:00
Kapitein Winokio
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Maaike Ouboter
Kasteel en Landgoed Middachten, De Steeg
Nick Mulvey
TivoliVredenburg, Utrecht
13:30
Open Podium
Vorstin, Hilversum