Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
De Helling
Utrecht
Hedon
Zwolle
Groene Engel
Oss
20:30
Little Devil
Tilburg
20:00
De Flux
Zaandam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:45
STECK
Delft
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
Victorie
Alkmaar
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
OT301
Amsterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Taverne
Bergen
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
21:30
Mezz
Breda
21:30
Stathe
Utrecht
C.C. Zoetegem
Zottegem
21:15
De Bosuil
Weert
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Atak
Enschede
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Brielpoort
Deinze
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
19:30
Nijdrop
Opwijk
19:30
013
Tilburg
19:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Pieterskerk
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Club Vibes
Rotterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Diamantfabriek
Amsterdam
20:00
De Schavuit
Zeist
20:00
Strand Scheveningen
Scheveningen
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Splendor
Amsterdam
20:30
Atak
Enschede
20:30
Paard
Den Haag
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
De Bosuil
Weert
21:00
Taverne
Bergen
Concertgebouw
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
V11
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
23:00
Vorstin
Hilversum
20:00
BIRD
Rotterdam
19:00
Dynamo
Eindhoven
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
16:00
Spirit
Rotterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Splendor
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
The Jack
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Artis
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Sint-Pietersplein
Gent
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Little Devil
Tilburg
15:00
Baroeg
Rotterdam
Sint-Pietersplein
Gent
Orpheus
Apeldoorn
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
De Barg
Boskoop
19:30
Altstadt
Eindhoven
20:00
Prinsentuin
Leeuwarden
20:00
De Perifeer
Deventer
vrijdag 24 juni 2016
Coldplay
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
GABBERS met Guido Weijers / Jandino Asporaat / Philippe Geubels / Roué
Ziggo Dome, Amsterdam
Neck Deep
De Helling, Utrecht
Joe Satriani
Hedon, Zwolle
De Dijk
Groene Engel, Oss
20:30
Unsane
Little Devil, Tilburg
20:00
Joep Pelt / Soweto Soul
De Flux, Zaandam
21:00
Woods
Bitterzoet, Amsterdam
20:45
BoXruBa
STECK, Delft
20:30
Tangarine
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Uitvoering Popkoor Haarlemmermeer
Duycker, Hoofddorp
20:30
The Exploited
Victorie, Alkmaar
20:30
Harry Glotzbach / Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
21:00
Dancing Dollekamp
Metropool, Hengelo
21:00
Weval
OT301, Amsterdam
21:00
De Dood
Cul de Sac, Tilburg
23:00
PHASE / Reso
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Aanwijsstokjes
Taverne, Bergen
22:00
Urban TV Presents: Chicks With Stunna Shades
Neushoorn, Leeuwarden
21:30
The Soul Travelers
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
21:30
1720 Presents: True School
Mezz, Breda
21:30
A Brighter Light
Stathe, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Zoetegem, Zottegem
21:15
The Bonnevilles
De Bosuil, Weert
21:00
Toon Roos & Friends - Celebrating Life
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Coldplay Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:30
Fabian
Paard, Den Haag
20:30
EP Release Caffas Rain - Bloodsin / Procreation / Selkies
Atak, Enschede
20:00
Caro Emerald
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Fifty Foot Combo
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Luke Winslow King
Paradiso, Amsterdam
20:00
Natalia
Brielpoort, Deinze
20:00
Neil Young
Sportpaleis, Antwerpen
19:30
Pepe
Nijdrop, Opwijk
19:30
The Brian Jonestown Massacre
013, Tilburg
19:00
The clash of the Cover Bands
Vorstin, Hilversum
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Bibelot, Dordrecht
20:00
Alborosie
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Anohni
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Prince Tribute o.a. David Dam / Kris Rietveld
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Vocaal Ensemble MUSA
Pieterskerk, Utrecht
The Analogues
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Shoot the Girl First
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Snak The Ripper & Spinal in Iduna
Iduna, Drachten
20:00
Woodie Smalls
Simplon, Groningen
20:00
CKB Popschool LIVE
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Eric Vloeimans / Licks & Brains
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
zaterdag 25 juni 2016
20:00
Firebirds / Krontjong Devils
Club Vibes, Rotterdam
20:30
Maartje & Kine
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Bob MacLaren / Tom Sligting
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Yedo Gibson Trio + Ab play Misha
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Woods
EKKO, Utrecht
20:15
Vocaal Ensemble MUSA
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
de Règâhs - Speluh
Diamantfabriek, Amsterdam
20:00
4 Gents Of Jazz
De Schavuit, Zeist
20:00
Glitterclub
Strand Scheveningen, Scheveningen
21:00
Haunt Hound / Niki The Saint
Altstadt, Eindhoven
20:30
Hermitage Kwartet & Nata Tsvereli
Splendor, Amsterdam
20:30
Zomeroffensief
Atak, Enschede
20:30
Replayced Single Release
Paard, Den Haag
23:00
DJ Marky / Icicle / Sektor & Subsequent / T & Sugah
Patronaat, Haarlem
23:00
Liefde voor het feestje
De Bosuil, Weert
21:00
Del-Toros / Gulper
Taverne, Bergen
Ben Folds
Concertgebouw, Amsterdam
21:00
Velvet Music Night
Bibelot, Dordrecht
21:00
Shaking Godspeed
V11, Rotterdam
21:00
The Sound of Sérgio Mendes
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
De Reformatie - Releaseparty
Gebouw-T, Bergen op Zoom
23:00
Puur. Luuk van Dijk All night long
Vorstin, Hilversum
20:00
Shayna Steele in BIRD
BIRD, Rotterdam
19:00
Cattle Decapitation + Facelifter + Deathrite
Dynamo, Eindhoven
17:00
Arthur Ebeling
Café de Pilaren, Alkmaar
16:00
Pica Pica Parade: Jiri (Spirit)
Spirit, Rotterdam
15:00
Passenger
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:00
Reggae Fever Groningen
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Ornstein After Dark
Splendor, Amsterdam
Broederliefde
Melkweg, Amsterdam
Broederliefde
Paard, Den Haag
Red Vultures
The Jack, Eindhoven
19:30
TOKiMONSTA
Melkweg, Amsterdam
19:30
Het Amersfoorts Jeugd Orkest
M.C. Van de Omroep, Hilversum
20:00
Naked Song Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
RED HAZE Unplugged TOUR w. André Hazel, Nelson, Mark V & Somersault Ba
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Lea Kliphuis
Artis, Amsterdam
20:00
Patatje Crea
Cinetol, Amsterdam
20:00
Lecherous Gaze / Need
Little Devil, Tilburg
20:00
Moonface
Paradiso, Amsterdam
Dutch Blues: Flavium / Lefthand Freddy / The Veldman Brothers
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Ennio Morricone
Sint-Pietersplein, Gent
20:00
Hans Teeuwen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Analogues
Theaterhotel Almelo, Almelo
zondag 26 juni 2016
Nashville Pussy
Little Devil, Tilburg
15:00
Entrails + Villainy + Entrapment
Baroeg, Rotterdam
Ennio Morricone
Sint-Pietersplein, Gent
Hans Teeuwen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sweet Bourbon
NiXenMeer, Enschede
20:00
Lynne Hanson
De Barg, Boskoop
19:30
Grimner + Vanaheim + Stàilinn Drakk
Altstadt, Eindhoven
20:00
Maaike Ouboter
Prinsentuin, Leeuwarden
20:00
Guido Mobius / Roald van Dillewijn
De Perifeer, Deventer