Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
013
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Patronaat
Haarlem
Baroeg
Rotterdam
20:30
Hedon
Zwolle
013
Tilburg
Rotown
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
P3
Purmerend
Melkweg
Amsterdam
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Korzo
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
21:30
M.C. Kinky Star
Gent
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
WORM
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Biebob
Vosselaar
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
16:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:30
NiXenMeer
Enschede
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
Corneel
Lelystad
15:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
14:00
Poppodium Volt
Sittard
14:00
Vorstin
Hilversum
14:00
Theater Concordia
Haastrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paard
Den Haag
16:00
Extase
Tilburg
17:30
Theater de Spiegel
Zwolle
17:00
Cafe Twee Wezen
Sassenheim
17:00
Taverne
Bergen
17:00
Neushoorn
Leeuwarden
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Mansion24
Apeldoorn
16:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Winston
Amsterdam
20:30
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur
Zeist
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Botanique
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Winston
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
BIRD
Rotterdam
20:15
De Helling
Utrecht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Lux
Nijmegen
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Vera
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Little Devil
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Het Musiater
Zevenaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agora Theater Druten
Druten
Havezathe het Everloo
Rossum
C.C. De Mol
Lier
Parktheater
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Vera
Groningen
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
zondag 29 november 2015
Fish: Farewell To Childhood
013, Tilburg
20:00
Guy Garvey
Paradiso, Amsterdam
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Fýl + Anne Groen
Hostel Strowis, Utrecht
20:30
Lonely The Brave
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
The Slow Show
Patronaat, Haarlem
Naglfar
Baroeg, Rotterdam
20:30
Sticky Fingers (Aus)
Hedon, Zwolle
3VOOR12 presents: Belle and Sebastian
013, Tilburg
Alamo Race Track
Rotown, Rotterdam
19:30
Dubiosa Kolektiv
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Telescopes
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
dEUS
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
P3, Purmerend
Walk The Moon
Melkweg, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen en The Painkillers
Victorie, Alkmaar
20:00
Savina Yannatou & Primavera en Salonico
Korzo, Den Haag
20:00
No Blues
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dillon Cooper
Q-Factory, Amsterdam
21:30
Leonore
M.C. Kinky Star, Gent
20:30
Comedy & Guitars
Rietveld Theater, Delft
20:30
Happiness Happens Tour Kick-off Concert in Patronaat, Markus Mann (USA
Patronaat, Haarlem
20:30
Sean Rowe
EKKO, Utrecht
20:30
Orkesta Mendoza
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Spant!, Bussum
20:15
PaRaDoXaal - Brad Mehldau Trio (VS)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
How I Hate Modern Music #2: ENTARTETE MUSIK
WORM, Rotterdam
20:00
Livio Gianola Trio
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Arkona
Biebob, Vosselaar
Children of Bodom / Lamb Of God
Ancienne Belgique (AB), Brussel
16:00
Incubated: Fluisterzacht - A Winged Victory for The Sullen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:30
The Rosenbergs
NiXenMeer, Enschede
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
Lely Sunday Afternoon met Blue Grass Boogiemen
Corneel, Lelystad
15:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Kappen, Haaksbergen
14:00
Exit 31
Poppodium Volt, Sittard
14:00
Open Podium
Vorstin, Hilversum
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater Concordia, Haastrecht
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Goudse Schouwburg, Gouda
The Kik
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Empty Hearts
Paard, Den Haag
16:00
RB Blues Consession
Extase, Tilburg
17:30
Joe Bowie / Saskia Laroo Band
Theater de Spiegel, Zwolle
17:00
Iguana Death Cult
Cafe Twee Wezen, Sassenheim
17:00
Page
Taverne, Bergen
17:00
Anne Hazes / Appie Scheer / Auke de Vries / Bert Zwier / Lytse Hille /
Neushoorn, Leeuwarden
16:30
Brood & Spelen; Duke John / Eline Mann
Tolhuistuin, Amsterdam
16:30
The Foreign Resort (DK)
Mezz, Breda
16:15
The Check 1-2
Gigant, Apeldoorn
16:00
Kim de Boer
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
16:00
Joost De Lange Rock/Blues Experience / The Boom Band
De Bosuil, Weert
16:00
The Maureens
Mansion24, Apeldoorn
16:00
BIG ASS METAL WEEKENDER II met Doghouse Gallows / Monstertone
dB's, Utrecht
maandag 30 november 2015
Golden Earring
TivoliVredenburg, Utrecht
Children of Bodom / Sylosis
013, Tilburg
dEUS
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lianne La Havas
Paradiso, Amsterdam
20:30
Andreas Moe
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Wire
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Saintseneca / Widowspeak
Merleyn, Nijmegen
Texas
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Sticky Fingers (Aus) / Bootleg Rascal (Aus) live in Amsterdam
Winston, Amsterdam
20:30
André Mehmari / Gabriele Mirabassi
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur, Zeist
22:00
Avec le soleil sortant de sa bouche
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tower of Power
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Trixie Whitley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Roy Donders
Beatrix Theater, Utrecht
The Slow Show
Botanique, Brussel
Rene Froger - 30 jaar hits in concert
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 01 december 2015
dEUS
Theater Rotterdam, Rotterdam
Texas
TivoliVredenburg, Utrecht
K's Choice
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Queen Kwong (US) / Echo Movis (NL)
Winston, Amsterdam
20:15
Ought / Yung
Doornroosje, Nijmegen
Tower of Power
Effenaar, Eindhoven
20:00
Ina Forsman / Lightnin' Guy Verlinde
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Leela James
BIRD, Rotterdam
20:15
Armored Saint
De Helling, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Orkesta Mendoza
Lux, Nijmegen
Sean Rowe
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Megan Washington
Paradiso, Amsterdam
23:00
Mike Krol
Vera, Groningen
20:00
Trixie Whitley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Huub Stapel - MV²
Wilminktheater, Enschede
20:00
John Garcia
Little Devil, Tilburg
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Je Suis Ali
Het Musiater, Zevenaar
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kommil Foo - Schoft
Agora Theater Druten, Druten
Dorine Wiersma
Havezathe het Everloo, Rossum
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Mol, Lier
Ton Kas - JABROER
Parktheater, Eindhoven
Gavin James
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Whitesnake
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Bombino
Cultuurkapel Deurne, Deurne
woensdag 02 december 2015
Whitesnake
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet
Vera, Groningen
Anthrax
Melkweg, Amsterdam
Bob Moses
Paradiso, Amsterdam