Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Achterom
Hilversum
20:30
De Maaspoort
Venlo
18:00
De verlichte geest
Roeselare
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Manifesto
Hoorn
Hedon
Zwolle
22:30
Flagey
Brussel
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Grenswerk
Venlo
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Bistro Den Bascuul
Lokeren
20:00
De Doelen
Rotterdam
Merleyn
Nijmegen
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
dB's
Utrecht
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
C.C. Den Blank
Overijse
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
18:00
Willemeen
Arnhem
21:00
P3
Purmerend
Paradiso
Amsterdam
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Klif
Nijmegen
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Muziekgieterij
Maastricht
17:00
Concerto
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Boekhandel Praamstra
Deventer
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
Metropool
Hengelo
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
Bleyemakerij BOEMEL 76
Tilburg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater De Kolk
Assen
20:00
Fluor
Amersfoort
22:00
Ernesto's
Sittard
De Helling
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
TAC
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Vk*
Brussel
20:30
RASA
Utrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Popcentrale
Dordrecht
20:00
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:30
Luxor Live
Arnhem
00:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
013
Tilburg
19:30
Victorie
Alkmaar
20:00
Bibelot
Dordrecht
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:00
Muziekcafé Tam Tam
Deurne
Melkweg
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Vera
Groningen
21:00
Statenzaal
Zwolle
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Mezz
Breda
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Spant!
Bussum
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater Ludens
Voorburg
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Weijer
Boxmeer
22:00
P3
Purmerend
vrijdag 09 oktober 2015
Amazing Stroopwafels - All you can eat
Theater Achterom, Hilversum
20:30
André Manuel
De Maaspoort, Venlo
18:00
Antimatter
De verlichte geest, Roeselare
20:00
Architects of Chaoz feat. Paul Di'Anno
Little Devil, Tilburg
20:00
Axelle Red
C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Bark / Bliksem / Diablo BLVD / Evil Invaders
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
bassekou Kouyate / Ngoni Ba
30CC/Schouwburg, Leuven
Battle
Theater Harderwijk, Harderwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Big One
Manifesto, Hoorn
Bökkers
Hedon, Zwolle
22:30
Chilly Gonzales
Flagey, Brussel
Circle Percussion - Crash test drummers
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
Close Up
Grenswerk, Venlo
De Partizanen - De Partizanen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
de wannebiezz
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Death Alley / De Dood
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Derek
Bistro Den Bascuul, Lokeren
20:00
Diana Krall
De Doelen, Rotterdam
Digitzz / Maydien
Merleyn, Nijmegen
21:30
Diren
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Dope Body
dB's, Utrecht
21:00
Dorpsvreugd #2
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Echotape
Cafe D’n Ingel, Thorn
21:00
Erwin Nyhoff plays The Boss!
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Extince
Gigant, Apeldoorn
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
C.C. Den Blank, Overijse
21:00
Gare Du Nord - Stronger!
North Sea Jazz Club, Amsterdam
18:00
Geldersch Metal Treffen
Willemeen, Arnhem
21:00
GENERATIES met o.a. Def P, Engel & Just, Lucifer en 1eKeuz
P3, Purmerend
Gregory Porter
Paradiso, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Ledeltheater, Oostburg
20:30
Hélène Gelèns / Jan de Rijk / K. Michel / Lena Hessels / N.V. de Nieuw
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:30
Henny Vrienten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Huub Stapel - MV²
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ibeyi
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Janne Schra
Burgerweeshuis, Deventer
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Klif, Nijmegen
20:00
Jeff Finlin
NiXenMeer, Enschede
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jon Spencer Blues Explosion
Muziekgieterij, Maastricht
17:00
Julian Primeaux
Concerto, Amsterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Karel J. Schepers
Boekhandel Praamstra, Deventer
20:30
Kasper van Kooten - Bonte Avond (try-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Kenny B
Patronaat, Haarlem
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Kovacs
Metropool, Hengelo
20:30
Kraak & Smaak
BIRD, Rotterdam
20:00
Maaike Ouboter
Wilminktheater, Enschede
20:00
Maiden UniteD
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Maison Du Malheur
OT301, Amsterdam
20:00
Marcel Verbeek / Rogier Pelgrim
Bleyemakerij BOEMEL 76, Tilburg
Mark van de Veerdonk - TOF
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Kolk, Assen
20:00
Mister and Mississippi
Fluor, Amersfoort
22:00
Muyayo Riff
Ernesto's, Sittard
My Baby
De Helling, Utrecht
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Naked Wolf
TAC, Eindhoven
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Nomii
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Odesza
Vk*, Brussel
20:30
Orquesta Pegasaya
RASA, Utrecht
21:00
Palio Superspeed Donkey
Bibelot, Dordrecht
20:30
Palio Superspeed Donkey
Popcentrale, Dordrecht
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:30
Popronde
Luxor Live, Arnhem
00:00
Popronde met: Alumna + The Homesick
Willemeen, Arnhem
20:00
R5
Melkweg, Amsterdam
21:00
Revival
De Bosuil, Weert
20:00
Rowwen Heze
013, Tilburg
19:30
Sabrina Starke
Victorie, Alkmaar
20:00
Sassenachs
Bibelot, Dordrecht
19:45
Saybia
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Sofie Letitre (EP release)
EKKO, Utrecht
20:00
Soundos - Geboren met ervaring
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Dialoog, Ermelo
20:00
SQY
Muziekcafé Tam Tam, Deurne
Stormzy
Melkweg, Amsterdam
Sven Ratzke - STARMAN
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tangerine - In Stereo
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
The Bootleg Beatles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
The Gentle Storm + Stream of Passion
Vera, Groningen
21:00
The Gospel Sessions
Statenzaal, Zwolle
20:30
The Hague Idiots / The Hearted
Paard, Den Haag
20:30
The Maureens
Mezz, Breda
Tim Knol - Lost & Found
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Spant!, Bussum
Ton Kas - JABROER
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Vetiver
Patronaat, Haarlem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Walid Ben Salim
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Youp van 't Hek
De Weijer, Boxmeer
zaterdag 10 oktober 2015
22:00
ABBA Revival
P3, Purmerend