Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
13:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
14:00
De Fles
Spijkenisse
15:30
De Fles
Spijkenisse
13:00
Doornroosje
Nijmegen
17:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
Hofman
Utrecht
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
18:00
Taverne
Bergen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schuur
Haarlem
14:30
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater Hof 88
Almelo
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Brebl
Nijmegen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Handelsbeurs
Gent
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:30
Hofman
Utrecht
21:00
Klein Berlijn
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
P60
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Vera
Groningen
20:00
Vooruit
Gent
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Baroeg
Rotterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
20:15
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Centrum Staf Versluys
Bredene
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
dB's
Utrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Helling
Utrecht
maandag 27 april 2015
13:30
Des Konings Trio
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Jazz in D'n Ingel
Cafe D’n Ingel, Thorn
14:00
Binger
De Fles, Spijkenisse
15:30
Tumblin' Dice
De Fles, Spijkenisse
13:00
Benny Rodrigues B2B Darko Esser / Delta Funktionen
Doornroosje, Nijmegen
17:00
Drivin' n' Cryin'
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
Kingsday Utrecht English Comedy Night
Hofman, Utrecht
19:00
Conan
Little Devil, Tilburg
20:00
Koningsdag
North Sea Jazz Club, Amsterdam
18:00
Uncle Harry's Punch
Taverne, Bergen
Major Lazer
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 28 april 2015
20:00
Chantal Acda / Distance, Light, Sky / Ingrid Godon / Isbells / Kim Jan
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Agnietenhof, Tiel
20:15
Danny De Munk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Golden Earring
Chassé Theater, Breda
20:00
Anne Chris
De Badcuyp, Amsterdam
22:00
Juliana Braga e Convidados
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Goudse Schouwburg, Gouda
Pentatonix
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:00
Looptroop Rockers
Melkweg, Amsterdam
20:30
Marcus Miller
Paradiso, Amsterdam
22:00
Ward Thomas
Paradiso, Amsterdam
20:00
Buena Vista Social Club
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Rayen Panday - Vrijspraak
Schuur, Haarlem
14:30
Erik en Sanne / Heintje / Jo Vally / John Terra / Maartje van Neygen /
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Cameretten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Greg Trooper
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Hof 88, Almelo
Melissa Etheridge
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dry The River
Tolhuistuin, Amsterdam
woensdag 29 april 2015
22:00
Flavio Silva Invites Thiago Espirito Santo & Gabriel Grossi (BIRDsessi
BIRD, Rotterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Greg Trooper
Brebl, Nijmegen
20:00
storksky
Burgerweeshuis, Deventer
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Caribbean Club: Beenie man
Duycker, Hoofddorp
20:30
Fexet / Masked Intruder / Teenage Bottlerocket
EKKO, Utrecht
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Flint, Amersfoort
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eliades Ochoa
Handelsbeurs, Gent
Pentatonix
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:30
Arjan Kleton / Bruno Bittoun / Bugra Han / Janneke Jager / Jens Lestha
Hofman, Utrecht
21:00
The Doots
Klein Berlijn, Apeldoorn
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Goodbye Crocodiles + Blackbird + Orange Sherbet Dean
Luxor Live, Arnhem
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Markant Uden, Uden
20:15
Percossa | The real deal
Meervaart, Amsterdam
Spinvis | Oogcontact van de eenzaamste soort
Meervaart, Amsterdam
19:30
Echosmith
Melkweg, Amsterdam
22:00
Dry The River
Merleyn, Nijmegen
21:00
Rory Block
Metropool, Hengelo
20:15
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verricht
Musis, Arnhem
20:00
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dopethrone
P60, Amstelveen
Years & Years
Paradiso, Amsterdam
22:00
Het Universumpje
Paradiso, Amsterdam
20:00
Martijn Oosterhuis
Pitboel Theater, Sittard
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Scheldetheater, Terneuzen
Henry van Loon | Sluimer
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Guitar Heroes
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:30
Guy Forsyth / Matt Anderson / Paul Jost / Tuck & Patti
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Cameretten
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - ATTACCA
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Frans Bauer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
The Levellers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Kings of Convenience
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Skip & Die
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Kate Miller-Heidke
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Jacco Gardner
Tolhuistuin, Amsterdam
The Real McKenzies
Vera, Groningen
20:00
Grouper
Vooruit, Gent
donderdag 30 april 2015
21:00
Soulivian
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Lach het weg
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
The Real McKenzies
Baroeg, Rotterdam
20:00
Against Me!
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
20:15
Max van den Burg - Amok
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Hans Liberg - ATTACCA
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Lee 'Scratch' Perry
Centrum Staf Versluys, Bredene
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
De Duiven / Mr. Bukit / Nairobi Golf Kid
dB's, Utrecht
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
De Harmonie, Leeuwarden
Rootsriders Bob Marley
De Helling, Utrecht