Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:30
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
14:30
Boerderij
Zoetermeer
14:30
De Flux
Zaandam
19:00
De Bosuil
Weert
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
dB's
Utrecht
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
17:00
De Fles
Spijkenisse
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
15:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
P3
Purmerend
Doornroosje
Nijmegen
15:00
Bar American
Middelburg
16:00
Corneel
Lelystad
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
18:00
Oefenbunker
Landgraaf
16:00
't Ukien
Kampen
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
19:30
Duycker
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Engelenburcht
Haacht
19:30
Vooruit
Gent
20:00
De Reünie
Geleen
16:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Diligentia
Den Haag
16:30
Mezz
Breda
Mezz
Breda
14:00
Movri
Boortmeerbeek
14:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Willemeen
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
14:30
Theater Hof 88
Almelo
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
Crown theater
Aalsmeer
20:00
RASA
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Hedon
Zwolle
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Patronaat
Haarlem
Martiniplaza
Groningen
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Trix
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
't Bierhuys
Woerden
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Hofman
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
De Muze
Noordwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:00
C.C. Myllesweerd
Mill
zondag 29 maart 2015
18:30
Hedon Presents: Midnight Motel / The Pavements / Wilhelmfreddie
Hedon, Zwolle
Rico & Sticks (Extra show)
Hedon, Zwolle
14:30
Bas Paardekooper and The Blew Crue
Boerderij, Zoetermeer
14:30
Rock the Family
De Flux, Zaandam
19:00
Volbeat (tribute)
De Bosuil, Weert
14:30
Misha Fomin pianorecital
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
The Midnight Ghost Train
dB's, Utrecht
20:00
Het Werfkelder Concert
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Maggie Björklund
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Lord Volture
Little Devil, Tilburg
Morrissey
013, Tilburg
17:00
Lefthand Freddy
De Fles, Spijkenisse
15:00
Popa Chubby
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Samba Toure
Grounds, Rotterdam
20:00
Pink Oculus (The Breakfast Club)
BIRD, Rotterdam
15:30
Wintergast: Margo Reuten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Lazy Sunday Concerts presents: Kaz Lux & The Adopted
P3, Purmerend
Marc Broussard
Doornroosje, Nijmegen
15:00
Fit For The Bleeding / King Of Clubz / Manu Armata / Run Like Hell / W
Bar American, Middelburg
16:00
Matt The Electrician
Corneel, Lelystad
20:00
Ashes Of Many / For I Am King / The Royal
Gebr. De Nobel, Leiden
Bo Saris
Leidse Schouwburg, Leiden
18:00
Kingdom of Giants
Oefenbunker, Landgraaf
16:00
Alamo Race Track
't Ukien, Kampen
20:00
Eric Koller - blijft thuis!
C.C. 't Gasthoes, Horst
19:30
Beenie Man
Duycker, Hoofddorp
20:00
Michael Lee Firkins
Duycker, Hoofddorp
21:00
Tristan (Albumrelease)
Patronaat, Haarlem
20:00
Het Belgisch Eburon Quintet / Hubert Damen
Engelenburcht, Haacht
19:30
Raketkanon
Vooruit, Gent
20:00
Gingerpig
De Reünie, Geleen
16:00
Singer-songwriterduo Walk the Vehicle live in PopEi
PopEi, Eindhoven
20:00
Roosbeef
Effenaar, Eindhoven
Nick Mulvey
Effenaar, Eindhoven
20:30
Lach het weg
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Frank Boeijen
Diligentia, Den Haag
16:30
Workers in Songs
Mezz, Breda
Laibach
Mezz, Breda
14:00
Masala
Movri, Boortmeerbeek
14:00
The Slick Pit
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Mark Wonder ALBUM RELEASE PARTY
Willemeen, Arnhem
Aafke Romeijn
Gigant, Apeldoorn
14:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Mevrouw Tamara
Paradiso, Amsterdam
15:00
Trijntje Oosterhuis - Acoustic Sunday Sessions
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Ryan Sambol
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sunday Night Jazz
De Badcuyp, Amsterdam
Atari Teenage Riot
Paradiso, Amsterdam
21:00
Duke Robillard
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
Big Freedia & The G-Team
Paradiso, Amsterdam
14:30
Jan Rot / Job Hubatka / Pearl Jozefzoon / Tango Extremo
Theater Hof 88, Almelo
16:00
Sebastiaan van Bavel Trio
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
Joris Linssen & caramba
Crown theater, Aalsmeer
maandag 30 maart 2015
20:00
De Partizanen - De Partizanen
RASA, Utrecht
20:00
Brigitte Kaandorp
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Jan Rot / Job Hubatka / Pearl Jozefzoon / Tango Extremo
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Nick & Simon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Partynextdoor
Melkweg, Amsterdam
20:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nick Mulvey
Paradiso, Amsterdam
The Devil Makes Three
Tolhuistuin, Amsterdam
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
dinsdag 31 maart 2015
Arena
Hedon, Zwolle
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Roosbeef
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Rhino's Revenge
Patronaat, Haarlem
Najib Amhali - I Am Hali
Martiniplaza, Groningen
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Cabarestafette
Wilminktheater, Enschede
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Parktheater, Eindhoven
20:00
Golden Earring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater De Veste, Delft
20:00
Stepanie Blanchoud
Botanique, Brussel
20:00
Jungle
Trix, Antwerpen
Awolnation
Melkweg, Amsterdam
James Taylor
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Hannah Cohen
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jan Rot / Job Hubatka / Pearl Jozefzoon / Tango Extremo
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 01 april 2015
20:30
Comedy Inc.
't Bierhuys, Woerden
20:30
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Miss Montreal
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Arie Koomen / Roel C. Verburg / Silvester Zwaneveld
Hofman, Utrecht
20:15
Bløf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
22:00
Flávio Silva Invites (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
De Muze, Noordwijk
22:00
ROOS VAN NIJMEGEN VOORRONDE #1
Merleyn, Nijmegen
Anne Jan Toonstra - Oi
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
15:00
Voor De Prijzen en De Roem
C.C. Myllesweerd, Mill