Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
De Meester
Almere
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Amer
Amen
21:00
Grand cafe Kroonenburg
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
Theater de Speeldoos
Baarn
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Chassé Theater
Breda
20:30
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Botanique
Brussel
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Spant!
Bussum
20:00
De Bakkerij
Castricum
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Lucent Danstheater
Den Haag
20:00
Musicon
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
21:00
N9
Eeklo
Effenaar
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
TAC
Eindhoven
23:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
StudioGonz
Gouda
20:30
So What!
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Vera
Groningen
21:30
Simplon
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Lux
Nijmegen
21:30
Extrapool
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Roepaen
Ottersum
21:30
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
P3
Purmerend
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Perron-3
Rosmalen
vrijdag 06 maart 2015
20:00
Challenger
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
The Eagles Classic albums weekend
De Meester, Almere
20:30
Voor De Prijzen en De Roem
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Awna Teixeira
De Amer, Amen
21:00
Comedy Inc.
Grand cafe Kroonenburg, Amersfoort
Joris Linssen & caramba
Theater de Griffioen, Amstelveen
Hans Liberg - ATTACCA
DeLaMar, Amsterdam
16:00
Bruut!
Concerto, Amsterdam
Saint Motel
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Sluwe Vos
Melkweg, Amsterdam
20:15
Do | Uncovered
Meervaart, Amsterdam
20:30
Jeffrey Spalburg | Baas
Meervaart, Amsterdam
Tinashe
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Steffen Morrison / The Fresh Cuts
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
All We Are
Paradiso, Amsterdam
20:00
Najib Amhali: I Amhali
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Ellen Dikker - Groene Vingers
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ian Siegal
Gigant, Apeldoorn
20:00
Joep Pelt
Luxor Live, Arnhem
20:30
Jungle By Night
Luxor Live, Arnhem
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Beauforthuis, Austerlitz
Pater Moeskroen
Theater de Speeldoos, Baarn
Mr. Polska
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Mary Black
De Maagd, Bergen op Zoom
Niels Geusebroek - Here Am I
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Schudden - Perrongeluk
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Marike Jager
Chassé Theater, Breda
20:30
Peter Pan Speedrock
Mezz, Breda
21:00
Get off my Shoes
Mezz, Breda
Cairo Liberation Front
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Guster
Botanique, Brussel
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Spant!, Bussum
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Spant!, Bussum
20:00
Forever After (UK) / Forkupines (D)
De Bakkerij, Castricum
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Mister and Mississippi
Paard, Den Haag
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Lucent Danstheater, Den Haag
20:00
Subrockers
Musicon, Den Haag
Beatrice van der Poel | Heelhuids
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Cameretten
Theater De Omval, Diemen
20:00
Bewilder / Max Meser / Paulusma
Bibelot, Dordrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Delain
Bibelot, Dordrecht
Jodymoon
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Hans van Haeften - Orgelrecital
Edesche Concertzaal, Ede
21:00
Comm'Unité: Jaune Toujours (BE)
N9, Eeklo
Memphis Maniacs
Effenaar, Eindhoven
20:30
Lookapony + The Black Tambourines (UK)
Effenaar, Eindhoven
Navarone
Effenaar, Eindhoven
21:00
Powder For Pigeons
Altstadt, Eindhoven
21:00
Vlek
TAC, Eindhoven
23:00
Superstijl
Effenaar, Eindhoven
20:00
Harp Mitch & The Bluescasters
NiXenMeer, Enschede
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Wilminktheater, Enschede
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Basilisk / Brassum / Emperors
StudioGonz, Gouda
20:30
Mulder & Sons
So What!, Gouda
Fink
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Gare Du Nord
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Plaatpresentatie Sprokkelhout + The Howl Ensemble
Vera, Groningen
21:30
Friends of the Family
Simplon, Groningen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Within Temptation
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Rosenberg Trio
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Skerryvore
Duycker, Hoofddorp
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Peter Corry - Celtic Rhythms
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Tri State Corner
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Kinghiss / Komatsu
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Bo Saris
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
The Ex + Wolvon + Nancy Acid
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Leidse Schouwburg, Leiden
Di-rect
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Meatbodies
Doornroosje, Nijmegen
Frazey Ford & Band
Lux, Nijmegen
21:30
Haco + Tonic Train
Extrapool, Nijmegen
22:00
Oceaán
Merleyn, Nijmegen
23:00
Nina Kraviz
Doornroosje, Nijmegen
Henry van Loon | Sluimer
Theater Carrousel, Ommen
20:30
Gotcha!
Groene Engel, Oss
21:00
Deep Purple - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:30
Chris van der Ende
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:30
Lach het weg
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
Henny Vrienten, En Toch...
P3, Purmerend
20:00
Oeloek - Prille Roest
Hoftheater, Raalte
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Axelle Red - Acoustic
De Spil, Roeselare
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
Perron-3, Rosmalen