Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Poppodium Volt
Sittard
22:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Posttheater
Arnhem
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater PePijn
Den Haag
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Melkweg
Amsterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Rotown
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
De Kelder
Amersfoort
20:00
SuperMarkt
Den Haag
23:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
22:00
De Fles
Spijkenisse
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Effenaar
Eindhoven
19:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
20:00
Pook
Oostknollendam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Popcentrale
Dordrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
StudioGonz
Gouda
21:00
Metropool
Hengelo
15:00
Little Devil
Tilburg
Patronaat
Haarlem
Grenswerk
Venlo
13:00
Musicon
Den Haag
19:30
De Meester
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Theater De Veste
Delft
20:30
De Helling
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Simplon
Groningen
Iduna
Drachten
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Ahoy
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Tolhuistuin
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
Vorst Nationaal
Brussel
Concerto
Amsterdam
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
't Ukien
Kampen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
De Pul
Uden
20:00
Theater de wildeman
Linschoten
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:30
Schuur
Haarlem
20:30
EKKO
Utrecht
Chassé Theater
Breda
21:00
De Gooth
Ridderkerk
20:00
O.J.C. Solution
Hillegom
Gigant
Apeldoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
12:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:00
Baroeg
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
19:30
Willemeen
Arnhem
Het Bolwerk
Sneek
Atak
Enschede
23:00
Hedon
Zwolle
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Wesopa Weesp
Weesp
S.C.C. Maldensteijn
Malden
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Moira
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater Ludens
Voorburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
zaterdag 01 november 2014
21:00
zZz
Poppodium Volt, Sittard
22:00
Wolfskop
Xinix, Nieuwendijk
22:00
Wild Child
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Voor De Prijzen en De Roem
Posttheater, Arnhem
21:00
Virgil Donati Band
De Bosuil, Weert
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Cpunt Theater, Hoofddorp
22:30
Vimbai Zimuto & Makali Sounds
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater Walhalla, Rotterdam
Tribute of Cliff Richard and The Shadows
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees
Theater PePijn, Den Haag
17:00
The Swingin' Demons
Café de Pilaren, Alkmaar
20:30
The Sore Losers
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
The Levellers
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Legendary Shack Shakers
Doornroosje, Nijmegen
20:30
The Apers + Acid Baby Jesus + So-Cho Pistons
Rotown, Rotterdam
22:00
The Amazing Snakeheads
Vera, Groningen
Tangarine + Max Meser
De Kelder, Amersfoort
20:00
Sticky Fingers (Aus)
SuperMarkt, Den Haag
23:00
St. Louis Slim
CC Muziekcafé, Amsterdam
22:00
Somewhere On Stage
De Fles, Spijkenisse
16:00
So What's Next?
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
SFFRVL
Effenaar, Eindhoven
19:30
Seekae + Eyedress
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Ronald Goedemondt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Robert Cray
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Robb Murphy
Café 't Keerpunt, Spijkerboor
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Pook, Oostknollendam
Qeaux Qeaux Joans
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Popronde Dordrecht
Popcentrale, Dordrecht
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Old Man's Riot / Sonicrocket
StudioGonz, Gouda
21:00
Navarone
Metropool, Hengelo
15:00
Mpire Of Evil (UK, ex-Venom) + Rebelstar + Sad Iron + Razend + Sacred
Little Devil, Tilburg
Moss
Patronaat, Haarlem
Monomyth
Grenswerk, Venlo
13:00
METALCON
Musicon, Den Haag
19:30
Meesterlijk Metaal XX
De Meester, Almere
20:30
Meervaart Studio Comedy Cafe | nieuw talent
Meervaart, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Amok
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater De Veste, Delft
20:30
Magnus
De Helling, Utrecht
20:30
Lucky Fonz III
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Lucas Hamming
O.J.C. Nirwana, Lierop
20:30
Level 42
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Laura van Kaam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Lach het weg
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas)
C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Kintsukuroi
De Warande, Turnhout
20:00
Keizer
Simplon, Groningen
Kayak XL Premiere Show
Iduna, Drachten
23:00
Karotte / Satori / Stimming live
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Leidse Schouwburg, Leiden
K3
Ahoy, Rotterdam
20:00
Jottem 18+
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Johnny Marr
Tolhuistuin, Amsterdam
00:00
John Wizards
Paradiso, Amsterdam
John Legend
Vorst Nationaal, Brussel
Jett Rebel
Concerto, Amsterdam
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jaya The Cat
't Ukien, Kampen
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater `t Spieker, Eibergen
Insomnium
De Pul, Uden
20:00
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Theater de wildeman, Linschoten
20:30
Howard Komproe - Grijs
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
How to Dress Well
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Horizont / Spiders / Vidunder
J.C. Elektra, Sliedrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Schuur, Haarlem
20:30
Hallo Venray
EKKO, Utrecht
Hadewych Minis
Chassé Theater, Breda
21:00
Guus Bok & The Boogies
De Gooth, Ridderkerk
20:00
Grote Prijs vd Bollenstreek - voorronde 3
O.J.C. Solution, Hillegom
Gregory Page
Gigant, Apeldoorn
20:30
Goldmund | Orkater / de nieuwkomers i.s.m. korzo producties
Meervaart, Amsterdam
20:00
Get Your Gun
Botanique, Brussel
20:00
Gare Du Nord
Gebouw-T, Bergen op Zoom
12:00
Frisian Brotherhood Fest 2014
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Wilminktheater, Enschede
20:00
Fenn / Kid Harlequin / Lakshmi / Mongoose / Sir James / The Brahms
Paard, Den Haag
20:00
Eric Koller - blijft thuis!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
15:00
Dutch Doom Days
Baroeg, Rotterdam
Dotan
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Denise Jannah - Ella!
Grote Kerk Enschede, Enschede
19:30
Denial of God (DK) +Wederganger (NL) + Verbum Verus (NL)
Willemeen, Arnhem
Delain
Het Bolwerk, Sneek
Def Americans / Def Americans: House of Cash
Atak, Enschede
23:00
DEEP
Hedon, Zwolle
De Dijk
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Daniël Arends - Carte Blanche
Wesopa Weesp, Weesp
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
S.C.C. Maldensteijn, Malden
19:30
Clueso
Melkweg, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Circle J / DJ Gusztav / Dj Pizdabolkin / DJ Tommi / Kalio Gayo / Mala
Moira, Utrecht
20:30
Carpet Crawlers - Genesis Tribute 40th Anniversary of The Lamb Lies Do
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Theater Ludens, Voorburg
Caro Emerald
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam