Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Effenaar
Eindhoven
Iduna
Drachten
19:30
Trix
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Winston
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
BIRD
Rotterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Westerkerk
Amsterdam
20:00
Charlatan
Gent
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
C.C. De Grote Post
Oostende
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Het Wennekerpand
Schiedam
Concerto
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Cultura
Ede
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
013
Tilburg
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Taverne
Bergen
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Vorstin
Hilversum
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
De Badcuyp
Amsterdam
21:00
dB's
Utrecht
21:30
Cul de Sac
Tilburg
21:30
Patronaat
Haarlem
21:30
V11
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
22:00
Hofman
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:15
Rotown
Rotterdam
23:00
Mezz
Breda
23:00
Hofman
Utrecht
P60
Amstelveen
Cultura
Ede
Schouwburg Het Park
Hoorn
Oerkroeg Schiller
Aalten
Het Postkantoor
Bovenkarspel
18:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:00
Baroeg
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Klokgebouw
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
20:00
013
Tilburg
20:00
Victorie
Alkmaar
donderdag 30 oktober 2014
19:30
Textures
Effenaar, Eindhoven
Uitverkocht: De Dijk
Iduna, Drachten
19:30
Chevelle
Trix, Antwerpen
Wheatus
Melkweg, Amsterdam
19:30
The History of Apple Pie
Winston, Amsterdam
20:00
Albert Hammond & Band
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Lindsey Stirling
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Carl Verheyen Band
P60, Amstelveen
Di-rect
Paard, Den Haag
St. Vincent
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
John Legend
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Sticky Fingers + Jack and The Weatherman
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Flávio Silva (Home Grown)
BIRD, Rotterdam
Tribute of Cliff Richard and The Shadows
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Sam Baker
Westerkerk, Amsterdam
20:00
Fixkes
Charlatan, Gent
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Danny Bryant
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Julius + Jetz (DONDER-DAG)
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Sofia Dragt
Paradiso, Amsterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Kintsukuroi
C.C. De Grote Post, Oostende
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
20:00
Xandria
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas)
Het Wennekerpand, Schiedam
Kong (NL)
Concerto, Amsterdam
20:00
Ntjam Rosie - Miles!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Wolfgang Maiwald Trio
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Drums Are For Parades
Nijdrop, Opwijk
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Chassé Theater, Breda
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Zaantheater, Zaandam
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Cultura, Ede
Level 42
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Kraftklub
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Mathilde Santing
Musis, Arnhem
20:15
Max van den Burg - Amok
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Joke Bruijs & Gerard Cox - Alles went behalve een vent
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Flint, Amersfoort
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Het Klooster, Nuenen
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Markant Uden, Uden
20:30
Navarone
Patronaat, Haarlem
20:30
Ryan Leslie
Paradiso, Amsterdam
20:30
Thijs van Domburg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The Sedan Vault
013, Tilburg
20:30
The Legendary Shack Shakers
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Jazz@RASA: DASH! vs. Pauni trio
RASA, Utrecht
20:30
Nederlands Blazers Ensemble - Romeo en Julia
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
De Speeldoos, Vught
20:30
The Amazing Snakeheads
EKKO, Utrecht
20:30
Magnus
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Comedyclub Bergen
Taverne, Bergen
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Qeaux Qeaux Joans
Luxor Live, Arnhem
20:30
Madelijne Kool - Kool aan de Gang
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Nits - NITS?
Vorstin, Hilversum
21:00
Coldplace
Hedon, Zwolle
21:00
Babak Maddah Presents
De Badcuyp, Amsterdam
21:00
Cirque Valentin / The Vagary / Whitley SD
dB's, Utrecht
21:30
Number Nine
Cul de Sac, Tilburg
21:30
Still Parade (D)
Patronaat, Haarlem
21:30
Gap Dream
V11, Rotterdam
22:00
Dorian Wood
Vera, Groningen
22:00
HOFMAN LIVE: Staatseinde
Hofman, Utrecht
22:00
Rob Klerkx
Paradiso, Amsterdam
22:15
Gap Dream (locatie: V11)
Rotown, Rotterdam
23:00
Klub Bulk: Hepcat + D'lectronique
Mezz, Breda
23:00
Hofman Café en DAKLOOS presenteren: Creepy Circus (Poppenkast Hallowee
Hofman, Utrecht
vrijdag 31 oktober 2014
Textures - Polars 10th Anniversary Show
P60, Amstelveen
Hadewych Minis
Cultura, Ede
Tribute of Cliff Richard and The Shadows
Schouwburg Het Park, Hoorn
The Mad Trist
Oerkroeg Schiller, Aalten
Daniël Arends - Carte Blanche
Het Postkantoor, Bovenkarspel
18:30
Duketown Rebel Festival
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:00
Dutch Doom Days
Baroeg, Rotterdam
Porter Robinson
Melkweg, Amsterdam
Stiff Little Fingers
Melkweg, Amsterdam
Marco Borsato
Klokgebouw, Eindhoven
20:00
Soweto Gospel Choir
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Pretty Things
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Arno
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
20:00
Brit Floyd
013, Tilburg
20:00
King of the World
Victorie, Alkmaar