Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Mukkes
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Kapel van Hoogelande
Grijpskerke
20:00
Little Devil
Tilburg
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:00
Hofman
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Willemeen
Arnhem
Doopsgezinde Kerk
Utrecht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Stratumseind Klassiek
Eindhoven
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Statenzaal
Zwolle
22:00
Vera
Groningen
20:30
De Schavuit
Zeist
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
OCCII
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Mallemolen
Zelhem
AFAS Circustheater
Scheveningen
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Melkweg
Amsterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Kerkje van Persingen
Persingen
23:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
Paard
Den Haag
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Rotown
Rotterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Portugese Synagoge
Amsterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:30
Rotown
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Victorie
Alkmaar
20:30
RASA
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Patronaat
Haarlem
20:30
Metropool
Hengelo
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Onderbroek
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Nijdrop
Opwijk
Hofman
Utrecht
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Ludwig
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Studio K
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:45
Vera
Groningen
21:00
De Pul
Uden
20:00
Noorse Kerk
Rotterdam
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Amer
Amen
20:00
Mezz
Breda
21:30
De Bosuil
Weert
Metropool
Hengelo
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
19:30
013
Tilburg
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
OCCII
Amsterdam
maandag 15 september 2014
20:00
95-C
Mukkes, Leeuwarden
20:00
Ani DiFranco
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bonnie 'Prince' Billy
Kapel van Hoogelande, Grijpskerke
20:00
Incubate
Little Devil, Tilburg
21:30
Kevin Morby
Paradiso, Amsterdam
20:30
Natural Child
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Samaris
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Acid
Bitterzoet, Amsterdam
19:00
Utrecht English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:00
War Horse
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wye Oak
Doornroosje, Nijmegen
dinsdag 16 september 2014
20:00
Antropofagus
Willemeen, Arnhem
Bonnie 'Prince' Billy
Doopsgezinde Kerk, Utrecht
20:00
Frederic & de Katoenvelden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Theater De Omval, Diemen
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Percy Sledge
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sean Taylor
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Spinvis
Stratumseind Klassiek, Eindhoven
20:30
The Guts
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
The Guts
Bitterzoet, Amsterdam
woensdag 17 september 2014
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Bonnie 'Prince' Billy
Statenzaal, Zwolle
22:00
Bored Nothing
Vera, Groningen
20:30
Comedy Inc.
De Schavuit, Zeist
21:30
Eline Gemerts / Ruben Hein / Spinifex Bollycore / Superswamp / The Ob6
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Fallen Idols / Hassler / Midnight Crisis
OCCII, Amsterdam
20:00
Incubate
Little Devil, Tilburg
20:30
July Talk / Lowlakes / Max Jury / The John Steel Singers
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Lonely The Brave
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mulder & Van Gorkum
De Mallemolen, Zelhem
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
Sean Taylor
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
The Dutch - Resurrection
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Little Fuller Band
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Weatherman
Poppodium Volt, Sittard
Three Days Grace
Melkweg, Amsterdam
20:30
Wye Oak
Rotown, Rotterdam
donderdag 18 september 2014
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Bonnie 'Prince' Billy
Kerkje van Persingen, Persingen
23:00
Bored Nothing
Paradiso, Amsterdam
20:30
Comedy Inc.
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
20:00
Comedyhuis Comedynight: Leon van der Zanden, Stefan Pop e.a.
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Counter Jib
EKKO, Utrecht
20:15
Dave McGraw & Mandy Fer
C.C. Breughelzaal, Bree
De Dijk
Paard, Den Haag
21:00
De Harde Bazen
Metropool, Hengelo
20:30
De Skaggerz
Rotown, Rotterdam
17:00
Fabrieke
Concerto, Amsterdam
19:30
Giovanca
Melkweg, Amsterdam
20:00
Incubate
Little Devil, Tilburg
20:00
Isabelle Durin en Agnès Peytour
Portugese Synagoge, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:30
Juan Wauters (locatie: V11)
Rotown, Rotterdam
Jurk!
Paradiso, Amsterdam
22:00
Knalpot
Vera, Groningen
20:00
Kong
P60, Amstelveen
20:30
Lonely The Brave + LEFT + Hollerado
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Monkeywrench
Victorie, Alkmaar
20:30
Music: Wild Series - Tjitze Vogel
RASA, Utrecht
20:00
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Oscar and the Wolf
Patronaat, Haarlem
20:30
Paul de Munnik plays Neil Diamond
Metropool, Hengelo
22:00
Pauw / The Black Marble Selection
Doornroosje, Nijmegen
Richie Kotzen Band
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Stopcontact
De Onderbroek, Nijmegen
20:00
T-Pain
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Besnard lakes
Nijdrop, Opwijk
The Pussywarmers
Hofman, Utrecht
The Wanton Bishops
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Ton Kas
Theater Walhalla, Rotterdam
Town of Saints
Ludwig, Amsterdam
20:30
Vermeulen Zalm + Ritterbeeks
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Vikings in Tibet
Simplon, Groningen
20:00
Voorronde Amsterdamse Popprijs
Studio K, Amsterdam
20:00
Wooden Wand
Paard, Den Haag
Zig Zag
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 19 september 2014
Albumpresentatie! De Kift: Bidonville
Patronaat, Haarlem
Benjamin Herman / Daniel von Piekartz
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
Blauwdruk:Philou Louzolo + Thomas Elmore
Doornroosje, Nijmegen
21:45
Blonde Redhead
Vera, Groningen
21:00
Bong-Ra / Limewax
De Pul, Uden
20:00
Bonnie 'Prince' Billy
Noorse Kerk, Rotterdam
20:00
Cabaretteketet
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Cabaretteketet
Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Cheap Thrills release party 'Booze up the jacuzzi'
Patronaat, Haarlem
21:00
Club 3voor12 Eindhoven o.a.: Wolfskop
Effenaar, Eindhoven
19:00
Cryptopsy / Disgorge / Jungle Rot
Luxor Live, Arnhem
20:00
Dan Sartain
dB's, Utrecht
20:00
Dave McGraw & Mandy Fer
De Amer, Amen
20:00
De Beste Singer-Songwriter van Nederland
Mezz, Breda
21:30
De Dijk
De Bosuil, Weert
DeWolff
Metropool, Hengelo
21:00
Drive By Wire
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Eefje De Visser
Theater Aan de Slinger, Houten
19:30
Entombed AD + Grave
013, Tilburg
23:00
Erol Alkan / Ghost Culture / Joost van Bellen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Eugene Chadbourne / Rogier Smal & Molly Chadbourne / Sick Llama
OCCII, Amsterdam