Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Trouw
Amsterdam
20:00
Melodyline
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:00
Nieuwe Veste
Breda
Studio K
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
De Helling
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
't Bierhuys
Woerden
21:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Sugar Factory
Amsterdam
15:00
Nieuwe Veste
Breda
16:00
Concerto
Amsterdam
17:30
Nieuwe Veste
Breda
18:00
Concerto
Amsterdam
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
19:30
De Bosuil
Weert
P60
Amstelveen
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Mezz
Breda
Paard
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Nieuwe Veste
Breda
20:15
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Rotown
Rotterdam
20:30
Winston
Amsterdam
20:30
Club Move
Barneveld
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Simplon
Groningen
22:00
Vera
Groningen
22:00
Hofman
Utrecht
22:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Nieuwe Veste
Breda
Caserne Fonck
Liège
De Flux
Zaandam
16:30
Concerto
Amsterdam
19:30
MC Theater
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Metropool
Hengelo
20:00
Brigant
Arnhem
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:00
Nieuwe Veste
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Estrado
Harderwijk
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
P3
Purmerend
20:30
P60
Amstelveen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Concertgebouw
Amsterdam
Openluchttheater Hertme
Hertme
21:00
Studio 21
Hilversum
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Patronaat
Haarlem
21:00
Mezz
Breda
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:30
Hedon
Zwolle
21:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Little Devil
Tilburg
22:00
OT301
Amsterdam
22:00
Xinix
Nieuwendijk
22:30
Vera
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:45
EKKO
Utrecht
Muziekgieterij
Maastricht
Energiehuis
Dordrecht
People's Place
Amsterdam
16:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
J.C. Elektra
Sliedrecht
dinsdag 02 september 2014
20:00
Spock's Beard
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Vancouver Sleep Clinic
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mykki Blanco
Trouw, Amsterdam
20:00
Voorronde Amsterdamse Popprijs
Melodyline, Amsterdam
20:30
Jacob Christoffersen Trio + Sinne Eeg
TivoliVredenburg, Utrecht
woensdag 03 september 2014
Earth, Wind & Fire Experience
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gregory Page
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
BIRD presents Jesse Boykins III
BIRD, Rotterdam
20:00
Voorronde Amsterdamse Popprijs
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:00
Machine Man
Nieuwe Veste, Breda
Sväva
Studio K, Amsterdam
20:00
Nairobi Golf Kid
Burgerweeshuis, Deventer
Youp van 't Hek
Theater PePijn, Den Haag
Pallbearer / YOB
De Helling, Utrecht
20:30
Emil De Waal
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Comedy Inc.
't Bierhuys, Woerden
21:00
Woods
Paradiso, Amsterdam
22:00
Corrie En De Grote Brokken / Marc O’Reilly / Rusty Roots / The Ob6sion
Sugar Factory, Amsterdam
donderdag 04 september 2014
15:00
Dean Bowen / Martin Beversluis / Tessa de Swart
Nieuwe Veste, Breda
16:00
Luke Sital-Singh
Concerto, Amsterdam
17:30
Call me Keet / Justin Samgar / Wibo Kosters
Nieuwe Veste, Breda
18:00
Marc O’Reilly
Concerto, Amsterdam
Cryptopsy / Disgorge / Jungle Rot
Paard, Den Haag
Ásgeir
Paradiso, Amsterdam
19:30
Spock's Beard
De Bosuil, Weert
De Dijk
P60, Amstelveen
Buffalo Tom
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Tim Akkerman
Mezz, Breda
Charles Bradley
Paard, Den Haag
Comedy Kitchen - Fresh Meat
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Music Jam
Duycker, Hoofddorp
20:00
Dudley Taft
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Jong muzikaal talent met Home Grown in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:00
Daan Taks / Dood aan de Powezie / Phil Von
Nieuwe Veste, Breda
20:15
Earth, Wind & Fire Experience
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Incognito
Effenaar, Eindhoven
20:30
IKI + KutiMangoes
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Vaudou Game
Rotown, Rotterdam
20:30
Like Torches
Winston, Amsterdam
20:30
Comedy Inc.
Club Move, Barneveld
20:30
Het Gelders Orkest / Wende Snijders
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Prestcold Molly / Thin Pillow
Paard, Den Haag
20:30
Club Exchange Hamburg: Fuck Art Let’s Dance + Pool + DJ.Tanz.Indie.Nac
Simplon, Groningen
22:00
Woods
Vera, Groningen
22:00
Angelo Boltini
Hofman, Utrecht
22:00
Reverend Shine Snake Oil Co
Patronaat, Haarlem
22:00
Bird Courage
Paradiso, Amsterdam
22:00
Von Magnet
Nieuwe Veste, Breda
vrijdag 05 september 2014
Pay No Respect / Shadows Fall / The Acacia Strain / Unearth / War Of A
Caserne Fonck, Liège
Tim Akkerman
De Flux, Zaandam
16:30
Hermine Deurloo
Concerto, Amsterdam
19:30
Brushy One String
MC Theater, Amsterdam
20:00
The Original Blues Brothers Band
Vorstin, Hilversum
20:00
I am Giant
dB's, Utrecht
20:00
Voodoo People (Prodigy tribute)
Duycker, Hoofddorp
20:00
Bone Man & Burn pilot
Oefenbunker, Landgraaf
Hamilton Loomis
Metropool, Hengelo
20:00
Smoking Alaska
Brigant, Arnhem
20:00
Carel Kraayenhof / Lavinia Meijer
Edesche Concertzaal, Ede
20:00
Draugur / Ethraid Engrin / Laster / Yaotzin
Nieuwe Veste, Breda
20:00
Redhead Days Kick-Off Party met o.a. The Lost Chords + DJ Jornt
Mezz, Breda
20:00
Rita's Knalfuif presenteert: Slow Jeff & the Tears
Estrado, Harderwijk
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Slobberbone
De Helling, Utrecht
20:15
Tribute Marc Vander Rasieren
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
De Dijk
P3, Purmerend
20:30
The Aristocrats
P60, Amstelveen
20:30
Danish Delight
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Het Gelders Orkest / Wende Snijders
Doornroosje, Nijmegen
Fortunate Sons
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
El Camaro
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Red Bull Soundclash
Concertgebouw, Amsterdam
Metropool Open Air - Bløf
Openluchttheater Hertme, Hertme
21:00
The Blues Brothers
Studio 21, Hilversum
21:00
Kicks! 'n Fresku
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Charles Bradley
Patronaat, Haarlem
21:00
Hail To The Chief (EP-Presentatie)
Mezz, Breda
21:00
Liam Finn
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Jan Rijbroek Band
Patronaat, Haarlem
21:00
Appleton plays the Beatles
Het Bolwerk, Sneek
21:30
The Veldman Brothers
Hedon, Zwolle
21:30
Irrational Library: Gitaarlam met Dr. Joe / Twin Shades / Dr. Joe
Patronaat, Haarlem
21:30
Soliton / The Eliminati
Little Devil, Tilburg
22:00
Filtercutter / H-SIK / Moresounds / Vette Mette
OT301, Amsterdam
22:00
Bounds of Modesty
Xinix, Nieuwendijk
22:30
Punk Rock Heavy Metal Karaoke Band
Vera, Groningen
23:00
Gene Hoffmann + Tripeo
Doornroosje, Nijmegen
23:45
Reverend Shine Snake Oil Co
EKKO, Utrecht
zaterdag 06 september 2014
Bruis
Muziekgieterij, Maastricht
Ming's Pretty Heroes
Energiehuis, Dordrecht
Kwartfinale Grote Prijs - singersongwriters
People's Place, Amsterdam
16:00
Blokhut Live
Baroeg, Rotterdam
16:00
Gregory Page
Concerto, Amsterdam
20:00
Coasts
Patronaat, Haarlem
20:00
Giovanca
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Bishop Nehru
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
De Dijk
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Pulverised
Victorie, Alkmaar
20:00
Hans Vermeulen en Sandy Coast
Schaaf City Theater, Leeuwarden
Kings of the Bongo
J.C. Elektra, Sliedrecht