Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Artis
Amsterdam
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
19:30
(Restaurant) Proef
Scheveningen
20:00
Cafe Filet
Tessenderlo
22:00
Little Devil
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Mirliton Theater
Utrecht
16:00
Waagplein
Alkmaar
21:00
P60
Amstelveen
Vondelpark
Amsterdam
15:00
De Badcuyp
Amsterdam
15:00
De Badcuyp
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:30
Mezz
Breda
15:00
Baroeg
Rotterdam
18:00
Little Devil
Tilburg
16:00
dB's
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
21:00
De Hofnar
Aalten
20:30
Victorie
Alkmaar
21:00
De Kelder
Amersfoort
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
22:45
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
22:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Little Devil
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
22:00
Hofman
Utrecht
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
23:00
Victorie
Alkmaar
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Winston
Amsterdam
20:30
Op Zeezand
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Anita
Amsterdam
21:00
MC Theater
Amsterdam
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Mezz
Breda
21:30
Plein 4
Eindhoven
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Cafe Stiels
Haarlem
Patronaat
Haarlem
23:00
Doornroosje
Nijmegen
18:00
Ernesto's
Sittard
22:00
Café J&A
Winsum
20:30
Boerderij
Zoetermeer
16:00
Concerto
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Artis
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
Bibelot
Dordrecht
16:00
545
Ede
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Vera
Groningen
21:30
Patronaat
Haarlem
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Metropool
Hengelo
20:00
Efteling
Kaatsheuvel
Baroeg
Rotterdam
21:00
S.U.R.
Rotterdam
19:30
(Restaurant) Proef
Scheveningen
18:00
Ernesto's
Sittard
Poppodium Volt
Sittard
De Helling
Utrecht
20:30
Cafe Averechts
Utrecht
22:00
Timboektoe
Velsen-Noord
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
16:00
Waagplein
Alkmaar
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
20:00
Werk aan het Spoel
Culemborg
20:00
Rockz
Leidschendam
15:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Poppodium Volt
Sittard
15:30
Little Devil
Tilburg
16:00
dB's
Utrecht
21:00
't Oude Pothuys
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Trouw
Amsterdam
20:00
Melodyline
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
zaterdag 23 augustus 2014
ZOOmeravond: Eefje De Visser
Artis, Amsterdam
23:00
ALL TIMES PARTY
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Specs Hildebrand
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
Blaudzun
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
19:30
Dutch Bacon Brothers
(Restaurant) Proef, Scheveningen
20:00
Doghouse Rose
Cafe Filet, Tessenderlo
22:00
Rob Orlemans & Half Past Midnight
Little Devil, Tilburg
20:00
The Apemen
dB's, Utrecht
20:30
True Citizen
EKKO, Utrecht
20:30
Comedyhuis warmt op deel II
Mirliton Theater, Utrecht
zondag 24 augustus 2014
16:00
Waagplein Live - Hard to Handle
Waagplein, Alkmaar
21:00
100% ZEN: Jah9
P60, Amstelveen
Acda en de Munnik
Vondelpark, Amsterdam
15:00
Ussu "N Djaj & New Balansa
De Badcuyp, Amsterdam
15:00
Weaah
De Badcuyp, Amsterdam
16:00
Joe madman & The Sidewalkers
Concerto, Amsterdam
20:00
Sunday Night Jazz met Jamie Peet & Friends
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Black Milk
Paradiso, Amsterdam
16:15
Funeral Suits
Gigant, Apeldoorn
15:30
Renton Jules
Mezz, Breda
15:00
Inquisition
Baroeg, Rotterdam
18:00
Evergreen Terrace
Little Devil, Tilburg
16:00
Frank Fairfield
dB's, Utrecht
maandag 25 augustus 2014
Thee Oh Sees
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Ghost of a Saber Tooth Tiger
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
The Orwells
Bitterzoet, Amsterdam
dinsdag 26 augustus 2014
20:00
Dinerconcert: Nadia Basurto
De Badcuyp, Amsterdam
Lucius
Rotown, Rotterdam
woensdag 27 augustus 2014
20:00
Dinerconcert met Wim den Herder & Friends
De Badcuyp, Amsterdam
donderdag 28 augustus 2014
21:00
SOLD
De Hofnar, Aalten
20:30
Biohazard
Victorie, Alkmaar
21:00
Eveline Vroonland
De Kelder, Amersfoort
20:00
Dinerconcert met Timothy Banchet Trio
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Masked Intruder / The murderburgers
Winston, Amsterdam
20:30
Paul de Munnik - Tribute to Neil Diamond
Paradiso, Amsterdam
22:45
Zomerconcert: Leeways
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Blaudzun
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Jamie Cullum
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
22:00
Bad Rabbits (USA)
Patronaat, Haarlem
20:00
Noctum (SWE) + Dead Lord (SWE)
Little Devil, Tilburg
Papa Roach
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jack Oblivian
dB's, Utrecht
22:00
Long Conversations
Hofman, Utrecht
vrijdag 29 augustus 2014
Kwartfinale Grote Prijs - bands
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
23:00
Roquefort / Snelle Jelle
Victorie, Alkmaar
20:00
Jackal / Picture / Skreamer
P60, Amstelveen
20:00
East Cameron Folkcore!
Winston, Amsterdam
20:30
Pavadita Tango Quartet / Santiago Cimadevilla
Op Zeezand, Amsterdam
20:30
Naked Wolf / Plan Kruutntoone
De Nieuwe Anita, Amsterdam
21:00
Alumna / Floris Bates and the Rented Friends / velvvet
MC Theater, Amsterdam
21:00
King of the World
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Thrashbangers Night: Lennard + ScrXtch + Remind Them + Bivak En De Mut
Mezz, Breda
21:30
Saxofonist IJsbrand / Thijs Marquez
Plein 4, Eindhoven
20:30
Dictated Album Release Show + Visionary 666 + Beyond Reproach
Simplon, Groningen
20:00
Daimy Lotus / Someday
Cafe Stiels, Haarlem
Kamelot
Patronaat, Haarlem
23:00
DJ Danjah
Doornroosje, Nijmegen
18:00
LIVE: Feria Santa Rosa (Mo'Jones & Skinnie)
Ernesto's, Sittard
22:00
De Anouk Coverband / Mr. Knowhow
Café J&A, Winsum
20:30
Koritni + support Daybroke
Boerderij, Zoetermeer
zaterdag 30 augustus 2014
16:00
The Vagary
Concerto, Amsterdam
18:00
Sena Performers POPnl Award
Melkweg, Amsterdam
20:00
ZOOmeravond: Jacqueline Govaert
Artis, Amsterdam
20:00
Reggie Watts
Boom Chicago, Amsterdam
23:00
Hitsig
Burgerweeshuis, Deventer
19:00
Zwaardtijd
Bibelot, Dordrecht
22:00
The Flexican & MC Sef
Bibelot, Dordrecht
16:00
Blackstroke / Claus / Crazy/Daisy / Deadcell / Despicable heroes / Dia
545, Ede
Blaudzun
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:00
SAW met o.a. Distance
Effenaar, Eindhoven
21:00
Stream of Passion + My Propane
Vera, Groningen
21:30
Rusty Roots (B)
Patronaat, Haarlem
22:00
Dada`s Troost
Muziekcafé Helmond, Helmond
Kwartfinale Grote Prijs - singersongwriter
Metropool, Hengelo
20:00
Efteling Negen Pleinen Festijn 2014: 3J's
Efteling, Kaatsheuvel
Biohazard
Baroeg, Rotterdam
21:00
Mother's Finest
S.U.R., Rotterdam
19:30
Dutch Bacon Brothers
(Restaurant) Proef, Scheveningen
18:00
LIVE: Feria Santa Rosa (Trio Da Musica)
Ernesto's, Sittard
De Jeugd Van Tegenwoordig
Poppodium Volt, Sittard
Gyptian
De Helling, Utrecht
20:30
Comedyhuis warmt op deel III
Cafe Averechts, Utrecht
22:00
Jungle By Night
Timboektoe, Velsen-Noord
zondag 31 augustus 2014
Kwartfinale Grote Prijs - singersongwriter
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
16:00
Waagplain Live - Bob en de Blueband / Trots
Waagplein, Alkmaar
16:00
Lonesound
Concerto, Amsterdam
20:00
Sunday Night Jazz met Jamie Peet & Friends
De Badcuyp, Amsterdam
Douwe Bob
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
20:00
Frederic & de Katoenvelden
Werk aan het Spoel, Culemborg
20:00
Skreamer
Rockz, Leidschendam
15:00
Anima Mundi
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
15:00
Hell on earth tour: Shadows Fall / Unearth
Baroeg, Rotterdam
15:00
Mo Jones Big Band
Poppodium Volt, Sittard
15:30
Big Devil blues
Little Devil, Tilburg
16:00
Hannah Rickard and the Relatives
dB's, Utrecht
21:00
Oliver Alexander
't Oude Pothuys, Utrecht
dinsdag 02 september 2014
20:00
Vancouver Sleep Clinic
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mykki Blanco
Trouw, Amsterdam
20:00
Voorronde Amsterdamse Popprijs
Melodyline, Amsterdam
20:30
Jacob Christoffersen Trio + Sinne Eeg
TivoliVredenburg, Utrecht