Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zeezicht
Breda
14:00
J.C. Down Town
Sittard
15:00
Paradiso
Amsterdam
Rockz
Leidschendam
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Schouwburg Venray
Venray
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Dizzy
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Dynamo
Eindhoven
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Ladybird Skatepark
Tilburg
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
KultuurKaffee
Brussel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:30
dB's
Utrecht
20:45
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Q-bus
Leiden
21:00
NeL
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
23:00
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater het Hof
Arnhem
Deventer Schouwburg
Deventer
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
18:00
SuperMarkt
Den Haag
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
Botanique
Brussel
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Posttheater
Arnhem
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
De Badcuyp
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Dizzy
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Sugar Factory
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Theater het Hof
Arnhem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Maaspoort
Venlo
Duycker
Hoofddorp
Haags Pop Centrum
Den Haag
Bitterzoet
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
16:30
Concerto
Amsterdam
Iduna
Drachten
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
maandag 21 april 2014
Koffie
Zeezicht, Breda
14:00
AC in DC / Flashpoint Zero / Lima / Metal Daze / Oldskool N.O. / Pictu
J.C. Down Town, Sittard
15:00
Annabelle Chvostek / Dan Bern / Krista Detor
Paradiso, Amsterdam
Mystifier
Rockz, Leidschendam
17:30
Jeroen van Vliet
Beauforthuis, Austerlitz
19:00
Stompin’ at the CC met Sebas & his CC Riders
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Jan Smit
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Marco Borsato
Paard, Den Haag
20:00
DJ Fresh
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bo Saris
Paradiso, Amsterdam
20:00
Castle
Little Devil, Tilburg
20:00
Gery Mende: Caminho
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Drunktank
Musicon, Den Haag
20:00
Guido's Orchestra
Schouwburg Venray, Venray
21:00
Public Service Broadcasting
Paradiso, Amsterdam
21:00
Tom Mank & Sera Jane Smolen / Krista Detor
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Dub Trio
Hedon, Zwolle
21:00
John Engels
Dizzy, Rotterdam
dinsdag 22 april 2014
Tim Knol
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hawthorne Heights
Dynamo, Eindhoven
19:00
Magic Gumball Night & Open Mic --> 22-04-2014
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Percy Sledge
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Golden Earring
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Dames voor na Vieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Guido Weijers - V
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Brand New
Hedon, Zwolle
20:00
I Am Oak
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ziggy Marley
Melkweg, Amsterdam
20:00
Klangkarussell
Melkweg, Amsterdam
Racoon
013, Tilburg
20:00
NIGHTBEARDS (Nightbirds #2 - special doom/sludge/psych edition): Pomb
Ladybird Skatepark, Tilburg
20:00
Dinerconcert Tettero
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Scott Hamilton
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Young Colour
KultuurKaffee, Brussel
Wende Snijders
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Cameretten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
D Deadly / Jon Auer
Patronaat, Haarlem
20:30
Bo Saris
Paradiso, Amsterdam
Albert Casanova / Novastar
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Dub Trio
dB's, Utrecht
20:45
James Walsh
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Dan Bern
Q-bus, Leiden
21:00
NeL Popsessie
NeL, Amsterdam
Public Service Broadcasting
Rotown, Rotterdam
23:00
Ampline
Vera, Groningen
woensdag 23 april 2014
Tim Knol
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Deventer Schouwburg, Deventer
Live From Buena Vista
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Stef Bos
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
18:00
Benefietconcert
SuperMarkt, Den Haag
19:00
JAZzoul Jamsession hosted by Wilco Koster
CC Muziekcafé, Amsterdam
Everlast
Melkweg, Amsterdam
3J'S
Martiniplaza, Groningen
20:00
Golden Earring
Zaantheater, Zaandam
20:00
Dames voor na Vieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Erik van Muiswinkel
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Lebbis
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Micha Wertheim
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Emilio Guzman
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Guido Weijers - V
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Het Kielzog, Hoogezand
Katie Melua
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Novastar
Paradiso, Amsterdam
Kaiser Chiefs
Botanique, Brussel
20:00
Manecas Costa
De Helling, Utrecht
20:00
John Coffey / Knalland / Mister and Mississippi
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Manecas Costa
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Wink Burchman
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Gozu
Musicon, Den Haag
20:00
Benefiet Alpe D'Huzes Team Bondgenoten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Wende Snijders
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Cristina Branco - Alegria
De Oosterpoort, Groningen
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
Posttheater, Arnhem
Michael Prins
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Kristopher Roe
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Haarlemse Popscene: Aina / Gyo Kretz
Patronaat, Haarlem
20:30
Dinerconcert Hermine Deuloo/ Rembrandt Frerichs
De Badcuyp, Amsterdam
21:00
James Walsh
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Ben van den Dungen Kwartet
Dizzy, Rotterdam
22:00
Public Service Broadcasting
Vera, Groningen
22:00
Roos van Nijmegen: In Orbit + Merchants of Moments + These People
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Geppetto & The Whales
Paradiso, Amsterdam
22:00
Coely / Kenturah's Kitchen / Peter Beets / The Ob6sions
Sugar Factory, Amsterdam
donderdag 24 april 2014
Glennis Grace
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - RouwRevue
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Live From Buena Vista
De Maaspoort, Venlo
Bløf
Duycker, Hoofddorp
Ampline
Haags Pop Centrum, Den Haag
Green Lizard
Bitterzoet, Amsterdam
Stef Bos
De Muze, Noordwijk
16:30
Melanie De Biasio
Concerto, Amsterdam
Pestilence + Supports
Iduna, Drachten
19:00
Jammin' @ Thursday Tunes with The Munchies
CC Muziekcafé, Amsterdam