PODIUMINFO CONCERTAGENDA

concert gratisGratis concert uitverkochtUitverkocht leden die gaanLeden die gaan leden die willenLeden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
 
Pagina 1
 
DATUM
NAAM
sorteer op naam oplopend
sorteer op naam aflopend
PODIUM
sorteer op podium oplopend
sorteer op podium aflopend
PLAATS
sorteer op plaats oplopend
gesorteerd op plaats aflopend
INFO
vr 18 apr
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
1
20:15
Figi Theater
Zeist
21:00
De Peppel
Zeist
20:15
Zaantheater
Zaandam
21:00
Bosuil
Weert
Gratis concert
20:30
Perron 55
Venlo
Tivoli
Utrecht
1
5
20:30
dB`s
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Gratis concert
20:30
Little Devil
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Volt
Sittard
De Doelen
Rotterdam
Grounds
Rotterdam
1
22:00
Lichtschip V11
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Dizzy
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Sjor
Roggel
1
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
P3
Purmerend
2
1
20:00
Roepaen
Ottersum
M.C. Nijdrop
Opwijk
20:00
De Zwerver
Oostende
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
1
1
Merleyn
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Café Unique
Maarssen
Underground
Lelystad
1
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Music Club Kampen
Kampen
1
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Patronaat
Haarlem
1
1
20:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
Gratis concert
2
21:00
So What!
Gouda
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Effenaar
Eindhoven
2
20:30
N9
Eeklo
22:00
Iduna
Drachten
20:15
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
4
3
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Paard van Troje
Den Haag
3
1
20:00
Musicon
Den Haag
21:00
SuperMarkt
Den Haag
Boekhandel Paagman
Den Haag
Gratis concert
1
20:15
Gashouderpodium
Dedemsvaart
21:00
Azotod
De Meern
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
21:00
Mezz
Breda
Gratis concert
Mezz
Breda
2
Gelredome
Arnhem
7
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater het Hof
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
19:00
Trix
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
1
16:00
Concerto
Amsterdam
Gratis concert
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
MC Theater
Amsterdam
Sugarfactory
Amsterdam
2
22:00
Paradiso
Amsterdam
Uitverkocht concert
1
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
J.C. Volta
Amsterdam
1
20:30
Melkweg
Amsterdam
22:15
North Sea Jazz Club
Amsterdam
23:00
DOKA
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
22:00
De Meester
Almere
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
W2 Poppodium
's-Hertogenbosch
za 19 apr
20:00
Odeon de Spiegel Theaters
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
21:00
Bosuil
Weert
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen

vrijdag 18 april 2014

21:00
Alain Clark Hedon, Zwolle
21:00
Rigby Hedon, Zwolle
Foto Wende Snijders
Wende Snijders Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
1
20:15
Guido Weijers - V Figi Theater, Zeist
21:00
The Kik De Peppel, Zeist
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Zaantheater, Zaandam
21:00
Exit 31 Bosuil, Weert
Gratis concert
20:30
Hallo Venray Perron 55, Venlo
Foto 65DaysofStatic
65DaysofStatic Tivoli, Utrecht
1
5
20:30
Ode to the Quiet dB`s, Utrecht
20:30
VerborgenBende EKKO, Utrecht
20:00
Micha Wertheim Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Achterhoekse Ban Competitie - Voorronde DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Gratis concert
20:30
Weltschmerz Little Devil, Tilburg
Live From Buena Vista Agnietenhof, Tiel
20:00
De gebroeders Fretz - Revolte Agnietenhof, Tiel
20:00
At The Juke Joint - Black Bottle Riot / Shaking Godspeed / Texas Radio Volt, Sittard
Benjamin Herman Quartet De Doelen, Rotterdam
Foto Dubioza Kolektiv
Dubioza Kolektiv Grounds, Rotterdam
1
22:00
Brothers in Blood / Disturbance / Get Some Lichtschip V11, Rotterdam
20:30
Margriet Sjoerdsma - A Tribute to Eva Cassidy LantarenVenster, Rotterdam
21:00
John Engels Dizzy, Rotterdam
20:00
Emilio Guzman Oude Luxor Theater, Rotterdam
Foto Automatic Sam
Automatic Sam Sjor, Roggel
1
20:00
COVER YOUR EYES: Volbeer, Tributefinger, First Date ECI Cultuurfabriek, Roermond
Foto Serenity + Support
Serenity + Support P3, Purmerend
2
1
20:00
Jeffrey Foucault Roepaen, Ottersum
JeBroer M.C. Nijdrop, Opwijk
20:00
Instant Karma De Zwerver, Oostende
22:00
traumahelikopter Doornroosje, Nijmegen
Foto Marco Borsato
Marco Borsato Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
1
1
traumahelikopter Merleyn, Nijmegen
20:30
The Webb Sisters Doornroosje, Nijmegen
20:00
European Battle of the Coverbands Café Unique, Maarssen
Foto Douwe Bob
Douwe Bob Underground, Lelystad
1
20:00
Green Lizard Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Fenn / La Corneille / Town of Saints Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Town of Saints Podium Asteriks, Leeuwarden
Foto De Dijk
De Dijk Music Club Kampen, Kampen
1
21:00
Kris Berry & Perquisite Metropool, Hengelo
20:00
B-Brave Cacaofabriek, Helmond
Foto The Stranglers
The Stranglers Patronaat, Haarlem
1
1
20:00
Selfish (Laatste show!) Patronaat, Haarlem
21:30
Irrational Library Presents: Death Alley / Dolff Patronaat, Haarlem
20:15
Karsu Dönmez Philharmonie, Haarlem
21:00
Urban Scream Collectiv: Evija Vebere + Tchip Hopzz + Phantasmagoria Vera, Groningen
Gratis concert
2
21:00
Loose Cannon’s Bookings Show So What!, Gouda
20:00
Ilse DeLange Muziekcentrum Enschede, Enschede
Foto School Is Cool
School Is Cool Effenaar, Eindhoven
2
20:30
Finale Cirque Constance Roadshow N9, Eeklo
22:00
Let There Be House Iduna, Drachten
20:15
Inspire Bibelot, Dordrecht
Foto Stream of Passion
Stream of Passion Bibelot, Dordrecht
4
3
20:30
Mister and Mississippi Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Diederik van Vleuten Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Krista Detor Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Mud Morganfield Paard van Troje, Den Haag
3
1
20:00
The Quill Musicon, Den Haag
21:00
De Kopieer Machine SuperMarkt, Den Haag
Foto Milow
Milow Boekhandel Paagman, Den Haag
Gratis concert
1
20:15
René van Meurs Gashouderpodium, Dedemsvaart
21:00
Benny Rodrigues / Mike Ravelli / Miss Melera / The Junior Azotod, De Meern
21:00
18 Miles / Road To Manila / Bury The Killjoy De Bakkerij, Castricum
20:00
Dudettes Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:00
La Pegatina Ancienne Belgique (AB), Brussel
Blood Red Shoes Botanique, Brussel
21:00
Tom Acton Mezz, Breda
Gratis concert
Foto Novastar + support
Novastar + support Mezz, Breda
2
Foto Justin Timberlake
Justin Timberlake Gelredome, Arnhem
7
20:30
Only Seven Left Luxor Live, Arnhem
20:30
Bert Kruismans - Vaderland Posttheater, Arnhem
00:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater het Hof, Arnhem
Lilian Vieira Luxor Live, Arnhem
19:00
Bleed From Within / DevilDriver / Sylosis Trix, Antwerpen
Foto Nielson
Nielson Paradiso, Amsterdam
1
16:00
Wolf in Loveland Concerto, Amsterdam
Gratis concert
19:30
Marissa Nadler Paradiso, Amsterdam
20:00
De Bloeiende Maagden Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Melanie De Biasio MC Theater, Amsterdam
Foto Sick Puppies
Sick Puppies Sugarfactory, Amsterdam
2
22:00
Jack Savoretti Paradiso, Amsterdam
Uitverkocht concert
1
19:00
SalsAlegre @ CC Muziekcafé CC Muziekcafé, Amsterdam
20:30
Bade / Sunday Sun Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Portall J.C. Volta, Amsterdam
1
20:30
Kraantje Pappie Melkweg, Amsterdam
22:15
Late Night Live: Jazzbeat North Sea Jazz Club, Amsterdam
23:00
The 7 Heavens of Disco DOKA, Amsterdam
21:00
Rootsriders - Bob Marley Tribute P60, Amstelveen
20:00
3J'S Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
22:00
Joost van Bellen De Meester, Almere
20:00
Orville & Friends - a part of me tour Victorie, Alkmaar
20:00
Piepschuim Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
21:00
Dan Bern W2 Poppodium, 's-Hertogenbosch

zaterdag 19 april 2014

20:00
3J'S Odeon de Spiegel Theaters, Zwolle
20:00
Rico & A.R.T. (CD Release) Hedon, Zwolle
20:00
Customs Hedon, Zwolle
20:30
U2-4-U2 Boerderij, Zoetermeer
20:30
Mathilde Santing Dorpstheater Wormer, Wormer
21:00
Fates Warning Bosuil, Weert
20:00
Audio Adam / Dudettes Kroepoekfabriek, Vlaardingen
 
Pagina 1