PODIUMINFO CONCERTAGENDA

concert gratisGratis concert uitverkochtUitverkocht leden die gaanLeden die gaan leden die willenLeden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
 
Pagina 1
 
DATUM
NAAM
sorteer op naam oplopend
sorteer op naam aflopend
PODIUM
gesorteerd op podium oplopend
sorteer op podium aflopend
PLAATS
sorteer op plaats oplopend
sorteer op plaats aflopend
INFO
do 17 apr
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bluesclub the Lane
Oostburg
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
19:00
Concerto
Amsterdam
Gratis concert
20:00
dB`s
Utrecht
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
Gratis concert
20:00
De Bakkerij
Castricum
De Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
1
20:00
De Muze
Noordwijk
21:30
De Oosterpoort
Groningen
De Veste
Delft
De Vorstin
Hilversum
21:00
Dizzy
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
Uitverkocht concert
1
1
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Uitverkocht concert
Effenaar
Eindhoven
1
1
EKKO
Utrecht
1
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Groene Engel
Oss
21:30
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
Little Devil
Tilburg
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
MC Theater
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:30
Mezz
Breda
20:00
Ontmoetingskerk
Laren
Paard van Troje
Den Haag
1
Pakhuis Wilhelmina
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
Paradiso
Amsterdam
Uitverkocht concert
21:30
Patronaat
Haarlem
Gratis concert
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Péniche La Legia
Liège
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rotown
Rotterdam
1
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
SuperMarkt
Den Haag
Gratis concert
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
Tivoli
Utrecht
1
Tivoli
Utrecht
1
21:15
Vera
Groningen
19:30
Vk*
Brussel
Winston
Amsterdam
1
vr 18 apr
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Azotod
De Meern
20:15
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
4
3
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Boekhandel Paagman
Den Haag
Gratis concert
1
21:00
Bosuil
Weert
Gratis concert
Botanique
Brussel
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Café Unique
Maarssen
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
1
1
16:00
Concerto
Amsterdam
Gratis concert
20:30
dB`s
Utrecht
21:00
De Bakkerij
Castricum
De Doelen
Rotterdam
22:00
De Meester
Almere
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
Dizzy
Rotterdam
23:00
DOKA
Amsterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Gratis concert
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
2
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Gashouderpodium
Dedemsvaart
Gelredome
Arnhem
7
Grounds
Rotterdam
1
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
22:00
Iduna
Drachten
20:30
J.C. Volta
Amsterdam
1
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
22:00
Lichtschip V11
Rotterdam

donderdag 17 april 2014

20:00
65DaysofStatic Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Tony Bluesclub the Lane, Oostburg
19:00
Jammin' @ Thursday Tunes with DAMON CC Muziekcafé, Amsterdam
19:00
Capgras Concerto, Amsterdam
Gratis concert
20:00
Dinosaur Truckers dB`s, Utrecht
20:00
Dinerconcert Trio Mare De Badcuyp, Amsterdam
Gratis concert
20:00
Bearfoot Beware De Bakkerij, Castricum
Live From Buena Vista De Flint, Amersfoort
20:15
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Tim Knol
Tim Knol De Molenberg, Delfzijl
1
20:00
Dames voor na Vieren De Muze, Noordwijk
21:30
Kapok De Oosterpoort, Groningen
Lebbis De Veste, Delft
Herman Brood Academie De Vorstin, Hilversum
21:00
John Engels Dizzy, Rotterdam
Foto Novastar
Novastar Doornroosje, Nijmegen
Uitverkocht concert
1
1
23:00
John Talabot / Mattheis / Reza Athar Doornroosje, Nijmegen
Uitverkocht concert
Foto Kraak & Smaak
Kraak & Smaak Effenaar, Eindhoven
1
1
Foto Beans & Fatback
Beans & Fatback EKKO, Utrecht
1
20:30
Pater Moeskroen - Karavaan Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Cammeretten finalistentournee Groene Engel, Oss
21:30
Bade / Sunday Sun Hedon, Zwolle
21:00
The Stranglers - 40th Anniversary Hedon, Zwolle
20:00
Tom Mank & Sera Jane Smolen J.C. De Bunker, Gemert
21:00
The Webb Sisters LantarenVenster, Rotterdam
Abysmal Darkening + Pigteeth Little Devil, Tilburg
20:00
Automatic Sam / Candybar Planet / The Battles of 1977 Luxor Live, Arnhem
19:30
Jonwayne MC Theater, Amsterdam
Foto La Pegatina
La Pegatina Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Dom Kennedy Melkweg, Amsterdam
1
20:30
Tribute 2 Bob Marley 2014: Conscious Party door R Mezz, Breda
20:00
Opera per Tutti Ontmoetingskerk, Laren
Foto Eva de Roovere
Eva de Roovere Paard van Troje, Den Haag
1
Tiger Bell Pakhuis Wilhelmina, Amsterdam
Foto Cut Copy
Cut Copy Paradiso, Amsterdam
1
20:30
Angie Stone Paradiso, Amsterdam
Uitverkocht concert
21:30
Sinas Petite Patronaat, Haarlem
Gratis concert
20:00
Tommy Guerrero Patronaat, Haarlem
20:30
The Imaginary Suitcase Péniche La Legia, Liège
20:30
Comedy Kitchen-testnight Rietveld Theater, Delft
20:00
Lenette van Dongen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto Mister and Mississippi + Kim Janssen (solo)
Mister and Mississippi + Kim Janssen (solo) Rotown, Rotterdam
1
20:00
Diederik van Vleuten Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Bells of Youth SuperMarkt, Den Haag
Gratis concert
20:15
Toon Tellegen Theater Dakota, Den Haag
20:00
Emilio Guzman Theater de Beun, Heiloo
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Dolf Jansen Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Dan Bern Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Guido Weijers - V Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater het Hof, Arnhem
20:00
Micha Wertheim Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Novack
Novack Tivoli, Utrecht
1
Foto De Dijk
De Dijk Tivoli, Utrecht
1
21:15
School Is Cool + Yuko Yuko Vera, Groningen
19:30
Cashmere Cat / Ryan Hemsworth Vk*, Brussel
Foto Elway
Elway Winston, Amsterdam
1

vrijdag 18 april 2014

20:00
De gebroeders Fretz - Revolte Agnietenhof, Tiel
Live From Buena Vista Agnietenhof, Tiel
20:00
La Pegatina Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Benny Rodrigues / Mike Ravelli / Miss Melera / The Junior Azotod, De Meern
20:15
Inspire Bibelot, Dordrecht
Foto Stream of Passion
Stream of Passion Bibelot, Dordrecht
4
3
20:30
Bade / Sunday Sun Bitterzoet, Amsterdam
Foto Milow
Milow Boekhandel Paagman, Den Haag
Gratis concert
1
21:00
Exit 31 Bosuil, Weert
Gratis concert
Blood Red Shoes Botanique, Brussel
20:30
Mister and Mississippi Burgerweeshuis, Deventer
20:00
B-Brave Cacaofabriek, Helmond
20:00
European Battle of the Coverbands Café Unique, Maarssen
20:00
Dudettes Capsloc, Capelle aan den IJssel
19:00
SalsAlegre @ CC Muziekcafé CC Muziekcafé, Amsterdam
Foto Marco Borsato
Marco Borsato Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
1
1
16:00
Wolf in Loveland Concerto, Amsterdam
Gratis concert
20:30
Ode to the Quiet dB`s, Utrecht
21:00
18 Miles / Road To Manila / Bury The Killjoy De Bakkerij, Castricum
Benjamin Herman Quartet De Doelen, Rotterdam
22:00
Joost van Bellen De Meester, Almere
21:00
The Kik De Peppel, Zeist
20:00
Instant Karma De Zwerver, Oostende
20:00
Diederik van Vleuten Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
John Engels Dizzy, Rotterdam
23:00
The 7 Heavens of Disco DOKA, Amsterdam
20:30
The Webb Sisters Doornroosje, Nijmegen
22:00
traumahelikopter Doornroosje, Nijmegen
20:00
Achterhoekse Ban Competitie - Voorronde DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Gratis concert
20:00
COVER YOUR EYES: Volbeer, Tributefinger, First Date ECI Cultuurfabriek, Roermond
Foto School Is Cool
School Is Cool Effenaar, Eindhoven
2
20:30
VerborgenBende EKKO, Utrecht
20:15
Guido Weijers - V Figi Theater, Zeist
20:15
René van Meurs Gashouderpodium, Dedemsvaart
Foto Justin Timberlake
Justin Timberlake Gelredome, Arnhem
7
Foto Dubioza Kolektiv
Dubioza Kolektiv Grounds, Rotterdam
1
21:00
Alain Clark Hedon, Zwolle
21:00
Rigby Hedon, Zwolle
22:00
Let There Be House Iduna, Drachten
20:30
Portall J.C. Volta, Amsterdam
1
20:30
Margriet Sjoerdsma - A Tribute to Eva Cassidy LantarenVenster, Rotterdam
22:00
Brothers in Blood / Disturbance / Get Some Lichtschip V11, Rotterdam
 
Pagina 1