Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paard
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
BREStheater
Brielle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Omval
Diemen
Het Parochiehuis
Delden
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Lindenberg Theater
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Schakel
Waregem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Botanique
Brussel
19:00
013
Tilburg
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Phil.
Haarlem
Martiniplaza
Groningen
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Patronaat
Haarlem
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
De Schalm
Westwoud
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Burgerweeshuis
Deventer
Doornroosje
Nijmegen
Koninklijk Circus
Brussel
Hedon
Zwolle
Paard
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Leest
Waalwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Kom
Nieuwegein
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Boerderij
Huizen
Wilminktheater
Enschede
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
woensdag 24 april 2024
The Congos / The Gladiators
TivoliVredenburg, Utrecht
Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Knol - Gets the blues
Schouwburg Odeon, Zwolle
Izaline Calister / Thijs Borsten - Van de andere kant
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Lucky Fonz III - Moederland
Chassé Theater, Breda
Mouna Laroussi - Waanzien
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
The Bootleg Sixties - Overtures
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Martijn Koning - Overkill
BREStheater, Brielle
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Ja, Leuk
Agnietenhof, Tiel
Kommil Foo - Grind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Anne Neuteboom - En dan nu Anne Neuteboom
Theater De Omval, Diemen
Ronald Snijders - Als Mens (try-outs)
Het Parochiehuis, Delden
Yentl En De Boer - Modderkruipers
Posthuis Theater, Heerenveen
Claudia de Breij - Wat Als
Schouwburg de Lawei, Drachten
Valentina Tóth - Wildbloei
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jochem Myjer - Net alsof
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Najib Amhali - 30 jaar on stage
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. De Schakel, Waregem
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Jouke - Sluikstort
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Yamato - HINOTORI
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
20:00
Guido Weijers - Momentum
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Meryl
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Daniël Arends - High Class Bitch
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
The Billy Joel Experience - The Album Tour
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Berre
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Absolem / Malo / Yvnnis
Botanique, Brussel
20:00
Clipping.
Botanique, Brussel
20:00
Michelle David & The True-tones
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Rachel Baiman
De Schalm, Westwoud
20:00
Stornoway
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Merijn Scholten - Team solo
Diligentia, Den Haag
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Lenette van Dongen - Dat doet ze anders nooit
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Andries Tunru - Marmer
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
ComedyPact Festival - on tour
Munttheater, Weert
20:15
Arnold Mühren / Piet Veerman - Story of The Cats
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Darius Rucker
Paradiso, Amsterdam
20:30
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Leids Cabaret festival - Finalistentour
Theater de Stoep, Spijkenisse
donderdag 25 april 2024
Johan
Hedon, Zwolle
Chef'Special
Paard, Den Haag
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij
Theater Bellevue, Amsterdam
Fuse Live
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tim Knol - Gets the blues
Theater De Leest, Waalwijk
Sandra en/of Jeroen van Veen - Tijdnoot I – van Bach tot Beving
Deventer Schouwburg, Deventer
Izaline Calister / Thijs Borsten - Van de andere kant
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lucky Fonz III - Moederland
Theater de Kom, Nieuwegein
Mouna Laroussi - Waanzien
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochen Otten - De kwaadste nog niet
Theater De Boerderij, Huizen
Herman van Veen - Een voorstelling
Wilminktheater, Enschede
Lavinia Meijer - Untitled 3
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
The Bootleg Sixties - Overtures
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Martijn Koning - Overkill
Lindenberg Theater, Nijmegen
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam