PODIUMINFO CONCERTAGENDA

concert gratisGratis concert uitverkochtUitverkocht leden die gaanLeden die gaan leden die willenLeden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
 
Pagina 1
 
DATUM
NAAM
sorteer op naam oplopend
sorteer op naam aflopend
PODIUM
sorteer op podium oplopend
sorteer op podium aflopend
PLAATS
sorteer op plaats oplopend
sorteer op plaats aflopend
INFO
vr 25 apr
Melkweg
Amsterdam
Uitverkocht concert
5
2
Paradiso
Amsterdam
Uitverkocht concert
2
1
013
Tilburg
Uitverkocht concert
2
Podium `t Beest
Goes
2
1
Tivoli
Utrecht
1
20:00
Vera
Groningen
1
Doornroosje
Nijmegen
1
1
Theater Geert Teis
Stadskanaal
1
Podium Asteriks
Leeuwarden
1
Bibelot
Dordrecht
1
22:00
Lichtschip V11
Rotterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Musis Sacrum / Schouwburg Arnhem
Arnhem
21:30
Little Devil
Tilburg
Gratis concert
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Beauforthuis
Austerlitz
Rodahal
Kerkrade
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Theater Sneek
Sneek
22:00
Melkweg
Amsterdam
1
21:00
N9
Eeklo
20:00
Rabotheater Hengelo
Hengelo
20:15
Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven
Eindhoven
20:30
De Klomp Ovezande
Ovezande
20:00
Parkstad Limburg Theaters - Heerlen
Heerlen
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
De Maagd
Bergen op zoom
21:00
De Spot
Middelburg
23:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Paard van Troje
Den Haag
Gratis concert
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
22:00
dB`s
Utrecht
20:30
Groene Engel
Oss
De Bakkerij
Castricum
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cafe de Preek
Uden
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Bosuil
Weert
20:00
W2 Poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
Hedon
Zwolle
20:00
Cafe Daniels
Wageningen
Gratis concert
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
Cafe Averechts
Utrecht
Poppodium Romein
Leeuwarden
1
19:00
Baroeg
Rotterdam
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Schouwburg de Kampanje
Den Helder
Bar Twinns
Ermelo
20:00
Patronaat
Haarlem
Gratis concert
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
Gratis concert
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Lichtschip V11
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Uitverkocht concert
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Music Club Kampen
Kampen
20:00
Diligentia
Den Haag
21:00
Dynamo
Eindhoven
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
De Fles
Spijkenisse
Gratis concert
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater Markant
Uden
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Pul
Uden
23:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
za 26 apr
Theater Markant
Uden
2
20:00
De Zwerver
Oostende
18:30
Heezen
Steenderen
Gratis concert
15:30
De Fles
Spijkenisse
Gratis concert
20:00
Mafcentrum
Maasbree
Gratis concert
14:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Theater Markant
Uden
13:00
Burgerweeshuis
Deventer
17:45
Effenaar
Eindhoven
19:30
De Kreun
Kortrijk
16:00
De Noot
Amersfoort
Gratis concert
14:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Le Forum
Liège
20:00
Hedon
Zwolle
Gratis concert

vrijdag 25 april 2014

Foto Of Mice and Men
Of Mice and Men Melkweg, Amsterdam
Uitverkocht concert
5
2
Foto Bløf
Bløf Paradiso, Amsterdam
Uitverkocht concert
2
1
Foto Jacqueline Govaert
Jacqueline Govaert 013, Tilburg
Uitverkocht concert
2
Foto Triggerfinger
Triggerfinger Podium `t Beest, Goes
2
1
Foto Marissa Nadler
Marissa Nadler Tivoli, Utrecht
1
20:00
Castle / Conan / The Graviators Vera, Groningen
1
Foto ASG
ASG Doornroosje, Nijmegen
1
1
Foto Frank Boeijen
Frank Boeijen Theater Geert Teis, Stadskanaal
1
Foto Jaya The Cat
Jaya The Cat Podium Asteriks, Leeuwarden
1
Foto Alain Clark
Alain Clark Bibelot, Dordrecht
1
22:00
Los Vigilantes Lichtschip V11, Rotterdam
Tim Knol De Nieuwe Kolk, Assen
Live From Buena Vista Musis Sacrum / Schouwburg Arnhem, Arnhem
21:30
Doghouse Gallows Little Devil, Tilburg
Gratis concert
20:30
Roy Hargrove Quintet LantarenVenster, Rotterdam
Stef Bos Beauforthuis, Austerlitz
UB40 Rodahal, Kerkrade
20:00
Ilse DeLange Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Lenette van Dongen Theater Sneek, Sneek
22:00
Dave Clarke / ESHU / Estroe / Josh Wink / Mike Dehnert / Mister Jones Melkweg, Amsterdam
1
21:00
74 Miles Away / Liz A Ku N9, Eeklo
20:00
Micha Wertheim Rabotheater Hengelo, Hengelo
20:15
Slagerij van Kampen Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven, Eindhoven
20:30
Baby Face Nelson / Hammerlock / Otis / The Rites De Klomp Ovezande, Ovezande
20:00
Wende Snijders Parkstad Limburg Theaters - Heerlen, Heerlen
00:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater het Hof, Arnhem
20:00
Pater Moeskroen - Karavaan De Maagd, Bergen op zoom
21:00
At The Juke Joint De Spot, Middelburg
23:00
Noisia Invites De Oosterpoort, Groningen
20:00
Heeren van Oranje De Meenthe, Steenwijk
20:00
Rene Shuman & Angel-Eye ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Midas / Nosoyo Paard van Troje, Den Haag
Gratis concert
20:30
Chef'Special Effenaar, Eindhoven
20:30
René van Meurs - Voor de storm Posttheater, Arnhem
Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Erik van Muiswinkel Leidse Schouwburg, Leiden
22:00
Bong Ra / Deformer dB`s, Utrecht
20:30
Lefties Soul Connection Groene Engel, Oss
Ampline De Bakkerij, Castricum
20:00
Guido Weijers - V Scheldetheater, Terneuzen
22:00
Popstrangers Paradiso, Amsterdam
20:00
The Eightball Boppers Cafe de Preek, Uden
20:00
Tribute 2 Bob Marley Simplon, Groningen
20:00
Vivien Lalu Bosuil, Weert
20:00
Dodgy W2 Poppodium, 's-Hertogenbosch
21:30
Kraak & Smaak Hedon, Zwolle
20:00
Jim Cruppa Band Cafe Daniels, Wageningen
Gratis concert
19:00
May Janis & JamiroVibe @ CC Muziekcafé CC Muziekcafé, Amsterdam
Koningsnacht Café Averechts Cafe Averechts, Utrecht
Foto Fischer-Z
Fischer-Z Poppodium Romein, Leeuwarden
1
19:00
The Battles of 1977 Baroeg, Rotterdam
23:00
Abstract Division / Chris Liebing / Jackmaster / Nina Kraviz / Point G TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Dead Ghosts De Zwerver, Oostende
20:00
De Bloeiende Maagden Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Maarten van der Grinten / Mathilde Santing Schouwburg de Kampanje, Den Helder
Kingsnight Ermelo Bar Twinns, Ermelo
20:00
M.O.B. presents: Vorst in de grond-fest Patronaat, Haarlem
Gratis concert
20:00
Eric Koller Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Back to Basic presents Kingsnight De Badcuyp, Amsterdam
20:15
Thijs van Domburg met De Wraak van de Koolmees Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Dan Bern & Paul Kuhn De Oude Remise, Bad Nieuweschans
20:00
Marco Borsato De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Martijn Koning Zaantheater, Zaandam
20:00
Too Many Parrots J.C. De Bunker, Gemert
Gratis concert
20:00
The Henhouse Prowlers + Jack Bottleneck Iduna, Drachten
20:00
Emilio Guzman Schouwburg Almere, Almere
Customs Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
Los Vigilantes Lichtschip V11, Rotterdam
20:00
Admiral Freebee Paradiso, Amsterdam
Uitverkocht concert
20:00
Graindelavoix Zaouia / Urban Trance De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour De Poorterij, Zaltbommel
21:00
Tommy Ebben Hedon, Zwolle
21:00
Koningsnacht XXL met Gerard Joling Music Club Kampen, Kampen
20:00
Jodymoon Diligentia, Den Haag
21:00
Queenscore Dynamo, Eindhoven
22:00
Juliana Braga e Convidados De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Electric Eel Shock Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Black Jack De Fles, Spijkenisse
Gratis concert
20:00
Cabarestafette Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
The Flower Kings Theater Markant, Uden
23:00
Johannes Heil / Len Faki Doornroosje, Nijmegen
20:00
Flowerkings De Pul, Uden
23:00
The Kik Rotown, Rotterdam
20:00
Incubated Music: Sir Richard Bishop Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Kris Berry & Perquisite Patronaat, Haarlem

zaterdag 26 april 2014

Foto UB40
UB40 Theater Markant, Uden
2
20:00
Verse Vis De Zwerver, Oostende
18:30
Ivangh & The Nightcats Heezen, Steenderen
Gratis concert
15:30
Farstreet De Fles, Spijkenisse
Gratis concert
20:00
Joan of Arc Mafcentrum, Maasbree
Gratis concert
14:00
Back tot Basic De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Katie Melua Theater Markant, Uden
13:00
Brabantse Wal Festival Burgerweeshuis, Deventer
17:45
Wacken Metal Battle (NL) Effenaar, Eindhoven
19:30
Despised Icon De Kreun, Kortrijk
16:00
Ryan McGarvey De Noot, Amersfoort
Gratis concert
14:00
Oranje Franje Festival ECI Cultuurfabriek, Roermond
Hooverphonic Le Forum, Liège
20:00
NeoGenesis Tour: Diabolical Hedon, Zwolle
Gratis concert
 
Pagina 1