Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Hostel Strowis
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
EKKO
Utrecht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Rotown
Rotterdam
Regiotheater Niehove
Niehove
12:30
Theater Concordia
Enschede
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
De Zwerver
Oostende
21:30
Vera
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Witte Theater
IJmuiden
Kulturele Kommissie
Winsum
Cultura
Ede
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Meenthe
Steenwijk
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
People's Place
Amsterdam
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Gooiland
Hilversum
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Den Trap
Kortrijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
ATLAS Theater
Emmen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Meenthe
Steenwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
013
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Grenswerk
Venlo
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Paradiso
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
Cafe Video
Gent
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Posttheater
Arnhem
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
zondag 12 februari 2017
Hans Hannemann
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Galleons / Gold Celeste / Zonder Grond
Hostel Strowis, Utrecht
20:30
Catrin Finch & Seckou Keita
De Oosterpoort, Groningen
Magnapop
EKKO, Utrecht
20:30
Popa Chubby
Burgerweeshuis, Deventer
Mercy John
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Black Box Revelation
Rotown, Rotterdam
maandag 13 februari 2017
King of the World
Regiotheater Niehove, Niehove
12:30
Karsu
Theater Concordia, Enschede
19:00
Dordeduh
Little Devil, Tilburg
19:30
Amaral
Melkweg, Amsterdam
19:30
Ruud Houweling
Melkweg, Amsterdam
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
OPVLIEGERS 2 - In de sneeuw
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
THE XX IN AFAS LIVE
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Jacob Sartorius
Melkweg, Amsterdam
20:15
De Deeldeliers - Deeldelarie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Chuck Prophet
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
King Mud
De Zwerver, Oostende
21:30
Fred & Toody
Vera, Groningen
dinsdag 14 februari 2017
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochen Otten
Witte Theater, IJmuiden
René van Meurs - Even goede vrienden
Kulturele Kommissie, Winsum
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cultura, Ede
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
S.C.C. De Ruchte, Someren
The Bootleg Sixties
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Daniel Lohues - Moi
De Meenthe, Steenwijk
A Day To Remember
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Touché Amoré
Melkweg, Amsterdam
19:30
Heffron Drive
Melkweg, Amsterdam
20:00
Patricia Kaas
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Schuur, Haarlem
20:00
Hans Liberg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Domijnen, Sittard
20:00
Johnnyswim
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Luke Winslow King
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Sleigh Bells
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Andy Shauf
EKKO, Utrecht
20:00
Ten Years Today
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater De Veste, Delft
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Fred & Toody
Merleyn, Nijmegen
20:30
Milky Chance
People's Place, Amsterdam
20:30
Sly & the Family Drone
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Valentine's Day with Sazz Leonore
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Jazz Cartier
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
A$ap Ant
Paradiso, Amsterdam
woensdag 15 februari 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Storm, Winterswijk
Paul de Munnik
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Gooiland, Hilversum
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Magnapop
Den Trap, Kortrijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Lenette van Dongen - Tegenwind
ATLAS Theater, Emmen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Kirsten van Teijn - Zalf
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
The Bootleg Sixties
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniel Lohues - Moi
De Meenthe, Steenwijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
A Day To Remember
013, Tilburg
The Notwist
Paradiso, Amsterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Roepaen, Ottersum
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
The Toy Dolls
Grenswerk, Venlo
20:00
Kel Assouf
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Shells
Paradiso, Amsterdam
The Amazons
Rotown, Rotterdam
Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink
Melkweg, Amsterdam
20:00
Josh Ritter
Het Zonnehuis, Amsterdam
Lookapony
Cafe Video, Gent
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater De Veste, Delft
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
The Bootleg Beatles
Effenaar, Eindhoven
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Oldenosborn - #Life
Posttheater, Arnhem
Billy Cobham / Dean Brown
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Martyn Joseph
Theater Het Heerenlogement, Beusichem